Jump to content
Dogomania

Rzeź Delfinów w Japonii


emdziolek

Recommended Posts

Zapewne wiekszosc z Was żałowała Japończyków których dotknęło niedawno ogromne trzęsienie ziemi...

ja nie..

Jak wiecie Japonia góruje nad większością krai swoją rozbudowaną technologią itd itd.

ale górują też w czymś jeszcze...

W niekończącej sie głupocie i bezduszności...

obejrzyjcie ten film i wszystko bedziecie wiedzieli.. ostrzegam że sceny w ostatnich 20 minutach filmu są wstrząsające i tylko dla osób o silnych nerwach..

[URL]http://www.youtube.com/playlist?list=PL68985E5D3E129B75&feature=mh_lolz[/URL]

Prosze - rozsyłajcie to... ludzie muszą sie dowiedziec co sie w japonii wyprawia..

Musimy wreszcie powiedzieć STOP!

to tyle...:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądałem,bo po takich filmach ręce mi latają i szukam kałacha:angryy:Faktem jest ,że azjaci ogólnie dominują w pastwieniu się nad zwierzętami.Oglądając filmy o ich gustach kulinarnych można się skrzywić ale to ich sprawa, natomiast sposób traktowania i znęcanie się nad zwierzętami przed ubojem, to już ich specjalność.Ale innym nacjom też niewiele brakuje.Kanadyjczycy mordują foki,Polacy wysyłają konie w transportach śmierci,cielęta,krowy,owce itd.Hiszpanie to corrida.Chyba wszystko zależy od człowieka jednak,może niektóre nacje mają jednak bardziej krwiożercze geny.Nie można wszystkim Japończykom przypisywać jednak tego,że nie kochają zwierząt.Na pewno i tam wielu cierpi z tego powodu,że dzieje się taka rzeź tak pięknych stworzeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='wolf122']Ale innym nacjom też niewiele brakuje.Kanadyjczycy mordują foki,Polacy wysyłają konie w transportach śmierci,cielęta,krowy,owce itd.Hiszpanie to corrida.Chyba wszystko zależy od człowieka jednak,może niektóre nacje mają jednak bardziej krwiożercze geny.Nie można wszystkim Japończykom przypisywać jednak tego,że nie kochają zwierząt.Na pewno i tam wielu cierpi z tego powodu,że dzieje się taka rzeź tak pięknych stworzeń.[/QUOTE]

No właśnie, to samo chciałam powiedzieć - nie rzucajmy proszę takimi ogólnikami, bo to bardzo krzywdzące... i nijak się może mieć do rzeczywistości...?
Jak mówi wolf112, wielu Japońców zapewne (analogicznie do wspomnianych Kanadyjczyków czy Polaków) sprzeciwia się takim procederom - które z racji swego okrucieństwa, bestialstwa wręcz! są nagłaśniane tak iż zaraz zdawałoby się, że praktykowane i spokojnie akceptowane przez cały dany naród... a to tylko karygodne jednostki...?!

Fakt, Jakończycy to swoje okrucieństwo mają już w genach... większość uśmiecha się, bez wahania wbijając Ci sztylet w plecy... a jednocześnie Ci sami są w stanie 'nieba przychylić' swemu ukochanemu kotku...
(...to jedna z ich cech narodowych, które są mi, jako pasjonatce Krajem Kwitnącej Wiśni, wyjątkowo przykre... ale cóż, 'każdy ma coś' :shake:)

Konkretniej w temacie - jestem jak najbardziej ZA uświadamianiem społeczeństwa. Każdy powinien zająć w sprawie odpowiednie stanowisko - ja jestem stanowczo w opozycji. Tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...