Jump to content
Dogomania

Bajka już szczęśliwa w DS :)


Vilena

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']czy to ta sunia od nas?:( [/QUOTE]
Dokładnie, to jest Bajka z Pabianic :)

[quote name='piechcia15']a suki też akceptuje?bo na ulicy jak była wypuszczana z domu to atakowała.[/QUOTE]
Czy akceptuje?? Oczywiście :D u mnie była 1,5 dnia a aktualnie u mnie są 4 suki i dwa psy :grin:
Nawet z moją Dotką się dogadała - to IDEAŁ
A to na potwierdzenie:

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1477/bd24e757ab80bc7a.jpg[/IMG]

[quote name='piechcia15']a ona nie została odrobaczona w schronisku?[/QUOTE]
W karcie jest tylko zapis o wściekliźnie - 10.04. była szczepiona a 11.04.była już w Wawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak się czyta takie opisy suni to się serce cieszy:)
być może tak reagowała na ulicy na której żyła w pobliżu swojej meliny. Karna to ona musi być po ty co przeszła i w jakich warunkach żyła. To że jest normalna i nie jakaś zahukana to cud. Piękniusia jest! Fajnie to musi wyglądać, tyle plamek w domu, w każdym kącie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Odpowienia dawka milosci i ciepla i sunia poczula sie bezpiecznie :)[/QUOTE]
Też mi się wydaje, że jej właśnie tego potrzeba. Miłość, ciepło i poczucie bezpieczeństwa - i Bajka będzie nie tylko psem idealnym, ale i najszczęśliwszym na świecie!

Link to comment
Share on other sites

haha, jesli ma 13 lat, to bajecznie sie trzyma ;) ech ci ludzie, mają psa i nawet nei wiedzą ile ma lat :( a jak jest ząbki wyglądaja? może rzeczywiście dobrze ise trzyma?

cudnie czytać takie dobre wieść:) na pewno szybko znajdzie domek po ogloszeniu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...