Jump to content
Dogomania

Fundacja Grey Animals apeluje o pomoc. Potrzeba wiele...


Ewelinaaa

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#0000ff][SIZE=5][B]Witam serdecznie
[/B][/SIZE][/COLOR]



:smilecol::smilecol::smilecol:

[IMG]http://www.greyanimals.org/logo.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[B]
W imieniu Fundacji Grey Animals znajdującej się w Sierosławicach w województwie opolskim zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.[/B]


[B] Fundacja ta to zaledwie 3-4 zaangażowane osoby.Zwierząt jest ogromne stado, obowiązków dookoła jeszcze więcej...[/B]

[B]
Fundacja stara się pomóc nie tylko psom, ale również innnym potrzebującym.[/B]


[B]Pracują dniami i nocami przy zwierzętach, zapewniając im to co najlepsze.[/B]

[B]To wszystko jednak za mało. Sytuacja stała się dramatyczna. Pracownicy i opiekunowie zwierząt wychodzą z siebie, aby zapewnić odpowiednią opiekę każdemu z nich.[/B]

[B]
[COLOR=#000000]Z czasem zaczęło wszystkiego brakować...[/COLOR][/B]


[B]
Brakuje pieniędzy na sterylizacje/kastrację , na leki dla chorych i na wizyty u weterynarzy dla wszystkich zwierząt. Przecież za to wszystko trzeba płacić...[/B]


[B]Zaczyna brakować suchej karmy, makaronu, kaszy, puszek dla psów, siana i owsa dla koni jaki i całej reszty karmy dla pozostałych zwierząt.[/B]

[B]
Potrzebne są również koce, kołdry , ręczniki dzięki którym zwierzęta nie będą marznąć, leżąc bezpośrednio na zimnych betonowych kaflach.[/B]


[B] Chodzi o pomoc dla każdego z porzuconych , chorych , wychudzonych i niejednokrotnie maltretowanych zwierząt, którym Fundacja chciałaby w jakiś sposób zapewnić godne warunki przetrwania.[/B]


[B]W związku z tym prosimy Państwa o pomoc w jakiejkolwiek formie.[/B]

[B]Z góry serdecznie dziękujemy za chęć okazania pomocy.[/B]



[B]Pozdrawiam serdecznie w imieniu Fundacji Grey Animals.[/B]

[B]Tutaj znajduje się link do Fundacji Grey Animals, każdego dnia można tam zajrzeć, poczytać o aktualnych sprawach, prześledzić każdego rodzaju interwencję oraz adoptować psy, które[/B][B] obecnie[/B][B] znajdują sie pod opieką Fundacji:[/B] [URL]http://www.greyanimals.org/[/URL]

[COLOR=#ee82ee][B]Wszystkie fanty i wszelkiego rodzaju dary, które ciocie mogą podarować [/B][/COLOR][COLOR=#ee82ee][B][B]można przynosić bezpośrednio do Fundacji,[/B] oraz ja jako osoba prywatna jestem w stanie zebrać rzeczy od cioć z okolic Opola. [/B][/COLOR]

[CENTER][IMG]http://ekarteczka.pl/kartki/11/525.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Edited by Ewelinaaa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję [B]Ewelinaaa[/B] za założenie wątku i witam wszystkich serdecznie :lol:

Tak, jak napisała [B]Ewelinaaa[/B] brakuje nam wielu rzeczy. Listę możemy uzupełnić też o rzeczy, które potrzebne są nam do sprawnego działania na rzecz naszych obecnych i przyszłych podopiecznych:
[LIST]
[*][B][COLOR=#ff0000]papier do drukarki[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=#ff0000]teczki, skoroszyty, koszulki, koperty[/COLOR][/B]
[*][COLOR=#ff0000][B]poskrom-chwytak[/B][/COLOR]
[*][B][COLOR=#ff0000]myjka ciśnieniowa[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=#ff0000]transportery[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=#ff0000]telefon komórkowy - nasz fundacyjny ledwo "zipie" i Pani Prezes jest często poza zasięgiem[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=#ff0000]laptop - bez którego nie będzie żadnych działań [/COLOR][/B]
[/LIST]

Bardzo to poważnie brzmi i ktoś powie, że zbyt duże wymagania mamy, ale oczywiście nie chodzi nam o rzeczy nowe, może oprócz art.papierniczych ;) Często wymieniamy telefony z tytułu przysługującej od operatora promocji, mamy śliczny nowiutki, a tan stary, choć może jeszcze dobry trafi gdzieś na dno szuflady, może w Waszej firmie nastąpiła wymiana komórek służbowych i te stare są nikomu niepotrzebne, może podobnie jest z laptopem, może ktoś chce sprzedać swój stary w dobrym stanie za niewielkie pieniądze ?
Cóż, w dzisiejszych czasach bez tych cudów techniki nie damy rady pomagac zwierzętom. :thumbs:

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

Zaszło zabawne nieporozumienie - wątek jest o pomocy dla naszej fundacji, a lista wpisana przez Szyszunię to lista "dodatków" i "ułatwiaczy". Oczywiście na jej górze jest karma dla psów i kotów, odpchlacze i odrobaczacze, witaminy dla koni, budy, metalowe miski, porządne szczotki dla psów. Siatka ogrodzeniowa, stal (najchętniej + spawacz :eviltong:), belki na ogrodzenie, taśma i słupki do pastucha. Materiały budowlane, rękawiczki robocze (nie te najtańsze, są do niczego), pędzle, wiaderka, pojemniki takie jak do mieszania zaprawy - jako poidła dla koni na wybieg.. Siano, słoma i owies - ale świeże, suche i czyste, z transportem, bo nie mamy. Derki, transportery, klatki. ...dobra, starczy, bo się rozpędziłam. I to wszystko, o czym napisała Kasia - mój laptopek rzęzi, telefon umiera a samochód kuleje. I najważniejsze - RĘCE DO PRACY! ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Zaszło zabawne nieporozumienie - wątek jest o pomocy dla naszej fundacji, a lista wpisana przez Szyszunię to lista "dodatków" i "ułatwiaczy". Oczywiście na jej górze jest karma dla psów i kotów, odpchlacze i odrobaczacze, witaminy dla koni, budy, metalowe miski, porządne szczotki dla psów. Siatka ogrodzeniowa, stal (najchętniej + spawacz :eviltong:), belki na ogrodzenie, taśma i słupki do pastucha. Materiały budowlane, rękawiczki robocze (nie te najtańsze, są do niczego), pędzle, wiaderka, pojemniki takie jak do mieszania zaprawy - jako poidła dla koni na wybieg.. Siano, słoma i owies - ale świeże, suche i czyste, z transportem, bo nie mamy. Derki, transportery, klatki. ...dobra, starczy, bo się rozpędziłam. I to wszystko, o czym napisała Kasia - mój laptopek rzęzi, telefon umiera a samochód kuleje. I najważniejsze - RĘCE DO PRACY! ;][/QUOTE]

Ręce do pracy gotowe:multi: chociaż niestety nie tak często:-( jakby chciały. Słoneczne pozdrowienia z ranka dla Wiosny i oczywiście dla wszystkich też:lol:

Link to comment
Share on other sites

no i ja Was tym telefonem poratuję:)

mam do oddania używana Nokię 6080 prawdopodobnie bez simlocka( to zweryfikuję wieczorem jak mój TŻ wróci) i bez ładowarki( ładowarka do nokii z cienką końcówką)

[IMG]http://i48.tinypic.com/33djaqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jr4qkl.jpg[/IMG]Taką ładowarkę musicie sobie sprawić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557'][B]Dexterka[/B], to wyślij proszę i podaj mi na pw koszty przesyłki ;) Dzięki wielkie :buzi:[/QUOTE]

Spoko, koszty biorę na siebie:)



Zaraz na maila fundacji wyślę skan artykułu , który pojawił się w naszej lokalnej gazecie m. in. o Waszej interwencji w związku z kotem na łańcuchu i bokserką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Dzięki bardzo !
A co to za gazeta ? Wyślij też proszę do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE]



Wysłałam też na Twojego maila. Jest to gazeta Echo Gmin Opolskich


malutki off

malutki off

Zapraszam do odwiedzin prawdziwego ALFA- jedynego w swoim rodzaju owczarka "szorstkowłosego" gnębionego przez inne psy w schronisku...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226418-ALF-owczarek-szorstkowłosy-gnębiony-w-schronisku-przez-inn******-już-w-DT?p=19019744#post19019744[/url]

Edited by dexterka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...