Jump to content
Dogomania

do usunięcia!


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alla Chrzanowska']O tak! Spróbujemy z Bożenką (która zapewne tu zajrzy, ale ona dopiero od wczoraj jest na dogo, więc się dopiero tu orientuje, ale wysłałam jej link do wątku) swoimi kanałami szukać Ludzia dla Azorka.[/QUOTE]

Dziękuję Alla, że przysłałaś mi linka do tego wątku. Właśnie zajrzałam z nadzieją, że może ktoś się Azorkiem zainteresował. To prawda, że jeszcze słabo się orientuję i nie bardzo wiem, jak szukać domów dla tych przemiłych psiaków.
O Azorku dowiedziałam się od mieszkającej po sąsiedzku Pani, której los żadnego psa nie jest obojętny.
Dotychczas rozpytywałam znajomych i rozwieszałam ogłoszenia, ale efekty są mizerne. Dlatego zwróciłam się o pomoc do Ally i za jej sprawą trafiłam na ten wątek. Bedę tu zaglądać tak często, jak to będzie możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz pytam, czy nie ma nikogo, kto mógłby też założyć wątek psiaków na tym boksiowym forum? [URL]http://forum.boksery.pl/[/URL][COLOR=#000000] Może tam też ktoś się znajdzie, kto porobi im ogłoszenia.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Jeszcze raz pytam, czy nie ma nikogo, kto mógłby też założyć wątek psiaków na tym boksiowym forum? [URL]http://forum.boksery.pl/[/URL][COLOR=#000000] Może tam też ktoś się znajdzie, kto porobi im ogłoszenia.[/COLOR][/QUOTE]

Ja się tym zajmę :) Dziekuje za podrzucenie pomysłu :D Postaram sie wkleić tam psiaki w najbliższym czasie :) Później prześle wam link :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BozenaB']Dziękuję Alla, że przysłałaś mi linka do tego wątku. Właśnie zajrzałam z nadzieją, że może ktoś się Azorkiem zainteresował. To prawda, że jeszcze słabo się orientuję i nie bardzo wiem, jak szukać domów dla tych przemiłych psiaków.
O Azorku dowiedziałam się od mieszkającej po sąsiedzku Pani, której los żadnego psa nie jest obojętny.
Dotychczas rozpytywałam znajomych i rozwieszałam ogłoszenia, ale efekty są mizerne. Dlatego zwróciłam się o pomoc do Ally i za jej sprawą trafiłam na ten wątek. Bedę tu zaglądać tak często, jak to będzie możliwe.[/QUOTE]

Witamy serdecznie nową ciocie :)
Nie wiem jak mam wam dziękować za taka pomoc. To bardzo miłe, gdy komuś los takiego staruszka nie jest obojętny. Ja trzymam kciuki za te wszystkie 4 psiaki, które są tutaj na wątku, a najbardziej za Azorka, który wciąż siedzi za kratami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Witamy serdecznie nową ciocie :)
Nie wiem jak mam wam dziękować za taka pomoc. To bardzo miłe, gdy komuś los takiego staruszka nie jest obojętny. Ja trzymam kciuki za te wszystkie 4 psiaki, które są tutaj na wątku, a najbardziej za Azorka, który wciąż siedzi za kratami...[/QUOTE]

To żadna pomoc. Może faktycznie mogę coś więcej zrobić dla tych psiaków. Podpowiedzicie. Na razie informację o Azorku zamieściłam na swoim blogu, bo to mogę od ręki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Mam ogłoszenie Azorka takie do wydrukowania, i rozwieszenia po okolicy. Może też Ci się przyda? Jeśli tak podaj email Ci prześle :)[/QUOTE]

To raczej do Bożenki, ona ma bliżej, bo ja jestem z Podlaskiego. Bożenka na pewno się odezwie. Albo wiesz, przyślij mi, a jej przeslę sama. Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Dziewczyny.

Jeżeki chodzi o ogłoszenia, to ja też mam takie do wydrukowania. Też mogę przesłać. Rozwieszamy je w rejonie Katowic, razem z Panią, która mi o Azorku opowiedziała. Niestety brak reakcji, żadnych telefonów.

Wczoraj widziałam ogłoszenie u Ally na blogu. Może kogoś poruszy.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry
wczoraj, jak wieszałam ogłoszenia, to jeden Pan podszedł i zabrał ogłoszenie o Azorku.
Mówił że żona szuka psa. Niestety nie zadzwonili.

Dzisiaj wpadłam tylko na chwilkę, bo muszę jeszcze wrócić do pracy. Wracając jeszcz rozwieszę ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...