Jump to content
Dogomania

Świat według pinczerów


BlackDream

Recommended Posts

Dzięki :) Właśnie będę zamawiać  i padło na ten pomarańcz :) Jeszcze wcześniej z mamą konsultowałam :P i doradziła pomarańcz ze względu, że lepiej pasują do kiwi. Bo jedne szelki właśnie kiwi wybrałam i nad tymi drugimi się zastanawiałam. 

Link to comment
Share on other sites

Przyszły!!! Śliczne są, kolorki ładniejsze niż na zdjęciach w sklepie :D Fotki dam jutro, bo wolę cyknąć na zewnątrz. W mieszkaniu mam światło do d*y.

A poza tym to mamy za sobą już drugi trening agi :) Myślę, że Cleo fajnie idzie i już się tak nie rozpraszała jak za pierwszym razem :) Ogólnie szybko łapie :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Erykowa napisał:

Hej

Ale sarenko-zajączki z nich :)

A w ogóle co na twoich zdjęciach robi Kaja? Mieszkasz niedaleko Marty? Jak tak to mam coraz większą motywację,żeby w Wasze strony  podjechac ;)

tylko ja taka samotna na tym moim końcu świata....

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Dioranne napisał:

Zdjęcia, migiem!

Odezwała się ta co nieustannie zasypuje nas zdjęciami :P

Jak wyrosła widać na poprzedniej stronie. Już bardziej od tego czasu nie urosła i już raczej nie urośnie :P

No dobra. Dam wieczorem. Prawdopodobnie ;P

Też mam nadzieję na spotkanie. Chciałabym na żywo zobaczyć jaki byczek z tego Twojego Pana P. :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra na razie macie szele :P Tamte obiecane spacerowe później

WP_20160402_011.jpg.9ca09d1cd8ffeca13c46

WP_20160402_012.jpg.01db4de48dca2f0b79a2

WP_20160402_019.jpg.b1e87735942a3f0158f8

WP_20160402_020.jpg.33b3036cd9dd1e0016d8

 

Jaram się tymi szelkami, bo to pierwsze takie lepsze jakie kupiłam :P

 

A dzisiaj na spacerze (z którego nie mam zdjęć, oprócz tych wyżej) pobawiliśmy się w tropienie. Cleo była genialna. Za pierwszym razem się całkiem zgubiła. Stanęła i zaczęła jęczeć "nie wiem gdzie oni są, co mam teraz zrobić, nie wiem, ratunku!" Ale w końcu (bez podpowiadania) zawróciła i odnalazła trop. Potem szło już z górki. Viki jest genialna tylko jak szuka żarcia. Ludzia nie bardzo chciało jej się szukać. Ogólnie wyglądało to tak: "dobra chyba w tę stronę poszli *niuch niuch* idę przed siebie, o chyba weszli do lasu, dobra w tej okolicy gdzieś są dalej już sama sobie znajdziesz. Mogę iść?" Natomiast u Cleo wygląta to tak: "o kurczę znajdę ich! Dawaj idziemy, ja wiem gdzie oni są, ja wiem!!! No daleeej idziemy musimy znaleźć!!!"

W każdym razie obie są solidnie wymęczone po dzisiejszej zabawie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Mary&Shena napisał:

Te zielone Juliusy są cudowne :)

Cleo dziękuje, a Viki pokazuje Ci język ;)

Tropienie jest super. Psy padły po powrocie jak nigdy :) A chowanego to moje też lubią. Zwłaszcza Viki woli to od tropienia.

 

Ok mam foty. Nie wiem czy wszystkie od razu wstawię, bo trochę tego jest.

Wielkanocny spacerek w jednych z pierwszych w tym roku wiosennych promieni słonecznych :)

Grupowo:

DSC08645.JPG.b7baf5d5b18880079067057a18c

 

Baron, pies ze śmietnika:

DSC08656.JPG.3f9ded11bb19b40570543746218

DSC08657.JPG.7d1e2c88110c646ebe7c21aa70a

 

Bardzo lubię to foto :)

DSC08658.JPG.5b4c2e55208bc59918271d78e0b

 

Kajka:

DSC08661.JPG.a7539a17499718e32f3a3230437

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 2.04.2016o10:18, BlackDream napisał:

Odezwała się ta co nieustannie zasypuje nas zdjęciami :P

Jak wyrosła widać na poprzedniej stronie. Już bardziej od tego czasu nie urosła i już raczej nie urośnie :P

No dobra. Dam wieczorem. Prawdopodobnie ;P

Też mam nadzieję na spotkanie. Chciałabym na żywo zobaczyć jaki byczek z tego Twojego Pana P. :)

Ale nas prawie nikt nie odwiedza, więc mogę się obijać ze zdjęciami. :P Obecnie z Pana Pinczera jest gruby byczek, bo przez zimę zawsze się zapuści. Aczkolwiek od początku marca już trochę zrzucił, niedługo mam zamiar się z nim zabrać za wyrabianie formy (u nas obu :D).

Obie panienki piękne! My Julki też mamy, ale ten neonowy kolor. ;) Także jak kiedyś w końcu uda się spotkać to cała ekipa może się zaprezentować w Julkach. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...