Jump to content
Dogomania

Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !


Perfetia

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Perfetia']Ja mam niestety Świętokrzyskie (u mamuni) spalone.. Zapsiona po uszy, oj pogoniłaby.. :evil_lol:[/quote]
U nich też piesy, u mnie też :p ale to już chyba będzie ostatni jakie mogłam tam wcisnąć:lol: bo tata coś już burczał ale jak zobaczył że taka fajowa to się przekonał.

A co do Amorka to u mnie w pracy jedna PAni sie zastanawia, chociaż mówi że po stracie swojego jamniora jeszcze jakoś nie może sie przekonać do innego piesa:roll: No cóż zobaczymy a na teraz szukamy dalej. Jeszcze rozwieszę nowe plakaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamiczek']Juz robilam aukcje, i :-o zabraklo mi szczegolu, jak podac kontakt //???[/quote]

A to się wykazałam.. :oops: kontakt: Joanna, tel 0604 220 779, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Dzisiaj dzwoniła do mnie bardzo miła Pani w sprawie Amorka, może uda nam się umówić na weekend i ... ale nie zapeszam.

Trzymajcie kciuki..

Link to comment
Share on other sites

czekamy niestety na następną...
Amorek ma szanse na domek z ogródkiem u miłej, starszej pani....
ale jak pojedzie, zaaklimatyzuje się, zagnieździ nieco, to dopiero przestanę żyć w napięciu..

Na razie jest nadal u mnie, grzeczny jak zwykle, choć dzisiaj wytarzał się na Polu w yjątkowo paskudnie śmierdzącym czymś....:angryy: Był zachwycony ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfetia']czekamy niestety na następną...
Amorek ma szanse na domek z ogródkiem u miłej, starszej pani....
ale jak pojedzie, zaaklimatyzuje się, zagnieździ nieco, to dopiero przestanę żyć w napięciu..

Na razie jest nadal u mnie, grzeczny jak zwykle, choć dzisiaj wytarzał się na Polu w yjątkowo paskudnie śmierdzącym czymś....:angryy: Był zachwycony ! :diabloti:[/quote]

No i ja trzymam kciuki, MOja "RUDA" też uwielbia te zapachy:lol: no cóz ja nie zabardzo :evil_lol: ale taka jej natura:p ŚMIERDZIUSZKI:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No, jestem i od razu przekazuję wieści.
tym razem dobre. :cool3:

Jutro rano Amorek jedzie do nowego domku!:multi:
Będzie mieszkał w domku z ogródkiem, u starszej pani w Mińsku, będzie miał cały czas swojego człowieka pod ręką. Trafi na miejsce pieska, ktory został ukradziony w grudniu zeszłego roku, do domu, gdzie od zawsze były psy. Pani Dorota jest osobą w pełni znającą potrzeby takiego młodego dżentelmena i już przy pierwszym spotkaniu podarowała Amorkowi piłeczkę piszczącą, która jest najukochańszym przyjacielem Amorka i właśnie mnie nią katuje. (u nas psy zawsze po ok. 10minutach przegryzały piszczące piłeczki, nie wiedziałam, że można inaczej... :roll: ) :diabloti: Ale jestem paskud i na noc piłeczkę zabieram :evil_lol:

A tak poza dobrymi wieściami - bardzo, bardzo, bardzo wam - [B]jotpeg[/B], [B]Beata R, Paltina, Pixie, tamiczek i gamoń [/B]dziękuję za ogromną pomoc!
BARDZO:buzi: nani ni też - dzięki [B]Siostro[/B] :lol:

A w szczególności dziękuję przeukochanej [B]Erce[/B], która mając na głowie tyle własnych biedaczków kieleckich, poświęciła swój czas i nerwy jeszcze na Amorka :calus:

Oby teraz gałgan jeden nie wykombinował już na miejscu czegoś w typie: "a teraz wykopię z doniczki i zeżrę ukochany kwiatek nowej Pani.." :mad: I wstydu mi nie narobił. Rozpuszczałam go przez ten czas przyzwoicie, jak na psa domowego przystało, Palatina świadkiem ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie wieści z placu boju!

Sir Amorek - aktualnie Miki (najprawdopodobniej jego pierwotne imię, odnalezione, jak to zwykle bywa przez ogromy przypadek) - objął swą posiadłość i dwa ludzkie serducha w niepodzielne władanie :multi:

Pomoga przy porządkach wiosennych w ogródku (czyt. łap patyka i uciekaj :lol: oraz kopie doły jak studnie), układa się malowniczo do pilnowania posiadłosci na ganeczku, gania za piłeczką rzucaną przez ludzkiego pana domu, a wieczorami - po obejrzeniu wiadomości w telewizji - z poczuciem dobrze wypełnionego obowiązku pakuje kuper na fotel :lol: (MOJE wychowanie :evil_lol: ).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Perfetia']No, jestem i od razu przekazuję wieści.
tym razem dobre. :cool3:

A tak poza dobrymi wieściami - bardzo, bardzo, bardzo wam - [B]jotpeg[/B], [B]Beata R, Paltina, Pixie, tamiczek i gamoń [/B]dziękuję za ogromną pomoc!
BARDZO:buzi: nani ni też - dzięki [B]Siostro[/B] :lol:

A w szczególności dziękuję przeukochanej [B]Erce[/B], która mając na głowie tyle własnych biedaczków kieleckich, poświęciła swój czas i nerwy jeszcze na Amorka :calus:

Oby teraz gałgan jeden nie wykombinował już na miejscu czegoś w typie: "a teraz wykopię z doniczki i zeżrę ukochany kwiatek nowej Pani.." :mad: I wstydu mi nie narobił. Rozpuszczałam go przez ten czas przyzwoicie, jak na psa domowego przystało, Palatina świadkiem ! ;)[/quote]


:B-fly: :B-fly: :B-fly:
Perfetia, na najwieksza pochwale zasluzylas Ty, oddanie, poswiecenie, i determinacja, gdyby nie to, hmmm....paluchowe psiaki mialyby nowego kompana

:cunao: :cunao: :cunao:
to ulubione emotki, w takich sytuacjach,
taniec radosci, bo coz innego pozostalo.....cieszyc sie i trzymac kciuki za pelna harmonie w nowym domu

:bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw:
jak to co pozostalo?:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:

spacerki, spacerki, spacerki...do utraty tchu z ukochana Pancia :painting: :painting: , a najwazniejsze to te prace ogrodkowe, porzadkowe, zgodne z projektem Panci, zapewniam:cool3: :cool3: :cool3: , ja tutaj nie rozrabiam, ja POMAGAM!:evil_lol: :evil_lol: tu roze przesadzamy, a tam tuja nie przyjela sie pod plotem....nalezy wykopac, wiec kopie i kopie, jak tylko potrafie najlepiej

ta Pancia ukochana, nie poradzilaby sobie beze mnie....:shake:

kochani tu jest wspaniale....:multi:

Perfetia nie moglas wybrac lepszego nicku, jestes SUPER!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']

Perfetia nie moglas wybrac lepszego nicku, jestes SUPER!:loveu:[/quote]

Pixi ... :oops: :oops: :oops: nie wiem co napisać.. chyba dziękuję, ale moje zasługi są raczej znikome. Ile jest psisków na forum, gdzie ich opiekunowie robią dużo, dużo więcej.. :oops: Przy Amorku zadziałało po prostu to, czego brakuje inym psiakom - trochę szczęścia..

a mój nick to tak naprawdę pobożne życzenie.. :oops: :roll: gdzieś słyszałam, że psy rozwijają cechy charakteru właściwe do swoich imion (np. zbój, bzik itp.) - miałam więc nadzieję, że na ludzi też to działa, tak przez analogię.. Człowiek powinien mieć nawet większe szanse na podświadomą adaptację, przecież to nierozumne bydlę :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

Wesolych Swiat dla Amorka, Panci i dla Ciebie z Rodzina!
Czekamy na wiesci, a moze jakies fotki beda z tych prac ogrodkowych. Moj Filut za mlodu wszystkie roze okopal zanim pokazalam, ktore..ale psy juz tak maja! Po prostu maja NOSA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...