Jump to content
Dogomania

DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!


mgro

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może macie suczkę odpowiadającą tym warunkom ?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246252-Aktywny-dom-z-dzie%C4%87mi-dla-%C5%9Bredniej-ma%C5%82ej-suczki"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246252-Aktywny-dom-z-dzie%C4%87mi-dla-%C5%9Bredniej-ma%C5%82ej-suczki[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Widziałam ten wątek ale na ten moment mieliśmy tylko samce a nasza jedyna suka zupełnie nie odpowiadała warunkom. Śledziłam wątek i widzę , że psiak został wybrany :) Wszystkich chcących poznać nasze psiaki zapraszam na dzień otwarty: TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI ODDZIAŁ GOLENIÓW serdecznie zaprasza wszystkich na DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT Adres: MIĘKOWO 11 F 08.09.2013 r. /niedziela/ od 10:00 do 15:00 Tego dnia będzie możliwa natychmiastowa adopcja oznakowanego i zaszczepionego psa. Może to właśnie tam znajdziesz czworonożnego przyjaciela na całe życie ! tel. 669 392 370

Link to comment
Share on other sites

Dzień otwarty przebiegł bardzo sympatycznie. Pogoda dopisała, mieliśmy wielu gości, który przywieźli karmę dla zwierzaków. Bardzo dziękujemy!
Niestety ani jeden zwierzak nie znalazł domu chociaż kilka osób było chętnych - wyprowadzili psiaki na spacer i obiecali, że zgłoszą się do nas po przemyśleniu sprawy.

Za to w ostatnim czasie poszczęściło się Ajsowi - DT postanowił, że zostanie z nimi na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...