Jump to content
Dogomania

Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Avilia']Zapytaj.
I jak masz chwilę to i do tego drugiego domku trzeba się wybrać.Mamy dwa malamuty.[/QUOTE]

Ten pierwszy dom to dosyć blisko Krakowa... Tam jest sporo ludzi, ale ja nie mam na razie tyle czasu, aby szukać. Może Zuzlikowa?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny spokojnie, mieszkam koło Lachowic, mogę zrobić wizytę nawet dziś. Tylko nie liczyłabym na powodzenie, u nas ciężko o dobry dom.

Czyli pies jest teraz w schronisku w Pszczynie tak? Jest agresywny?
Czy rozmiawiałyście z tymi ludźmi z Lachowic telefonicznie czy tylko odpisali na wiadomość?

Edited by black_sheep
Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Dziewczyny spokojnie, mieszkam koło Lachowic, mogę zrobić wizytę nawet dziś. Tylko nie liczyłabym na powodzenie, u nas ciężko o dobry dom.

Czyli pies jest teraz w schronisku w Pszczynie tak? Jest agresywny?
Czy rozmiawiałyście z tymi ludźmi z Lachowic telefonicznie czy tylko odpisali na wiadomość?[/QUOTE]

Zwykle dziewczyny rozmawiają z chętnym domem, zanim proszą o wizytę.

Link to comment
Share on other sites

W Pszczynie jest punkt przetrzymań, nie wolno nam o tym pisać, bo potem są problemy z wyciąganiem psów... No i chcemy uniknąć, żeby ktoś przyszedł i wziął psa bez wizyty.
Lord chyba nie jest agresywny, ale "szczeka i powarkuje na kolegów z boksu".

Link to comment
Share on other sites

Lord jest bardzo spokojny, zero agresji do ludzi, jest miziakiem, ładnie chodzi na smyczy / poza pierwszymi minutami, gdy wychodzi z kojca /, lubi, jak się go czesze, jak tylko uda mnie się skontaktować z Avilią, to podam namiary do chętnego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Dobra, dajcie te namiary bo zaraz wychodzę, mój nr tel 668 497 357[/QUOTE]
Wizyta uzgodniona, ale szukamy też kogoś do tej pierwszej miejscowości w kieleckim...
Jakoś z Avilią mamy mieszane uczucia, co do tego domu...

Link to comment
Share on other sites

Z domem w Lachowicach mam kontakt tylko i wyłącznie meilowy dlatego mówiłam Lobarii przez telefon,że trzeba go porządnie od góry do dołu przetrzepać.Lord jest psem dosyć wymagającym dlatego nie może być wydany jako pies dla laików.A już napewno nie na łańcuch czy do budy!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki byłam na wizycie, ale dom marzeń dla Lorda to to nie jest. Drzwi otworzyła mi bardzo młoda dziewczyna, wątpię aby miała skończone 18 lat... Trochę mnie to zaskoczyło. Był również brat, taki skryty i cichy słowa nie powiedział, równie młody. Mamy nie ma, jest za granicą, tata w końcu się nie dowiedziałam choć pytałam. Niby wiedzą o chęci adopcji.
Pies mieszkałby na piętrze, ale tam prowadzi wąski korytarz z małymi schodkami z płytek. Więc chyba trochę niebezpiecznie.
Brak ogrodzenia, jedynie taki mały kawałek ogrodzony ale tam się pasą kury więc chyba Lord by tam nie przebywał. Jeszcze koza tam się pasła:)
4 kotki, nie wysterylizowane, jedna chyba dopiero rodziła bo pusty brzuch jej latał.
Pytałam, dlaczego ten pies, że to pies wymagający, proponowałam mniejszego, to powiedziała, że nie, bo małe gonią i szczekają.
I karmienie w ogóle nie pytałam, bo już byłam tak ogłupiała tym wszystkim.
Jedyny plus to to, że dziewczyna mówiła, że będzie opiekować się psem, chodzić na spacery i że dom nie jest bardzo blisko drogi. Jakieś 300 m. I jest ostatni, dalej nic nie ma. Ale co z tego, jak nie ogrodzony...
Wcześniej mieli, kurde teraz nie pamiętam czy goldenke czy labke, umarła na raka w wieku 13 lat. Decyzja należy do Was...


Pozwoliłam sobie wystawić ogłoszenie na tablicy.pl w moim rejonie wadowickim, dlatego podałam namiar na mnie, bo pewnie ja bym robiła wizytę. Jeśli głupio zrobiłam zaraz to zmienię. Zawsze miałam mnóstwo telefonów z tablicy a nie miałyście ogłoszenia tam... Na pewno znajdzie się dobry i lepszy domek.

[URL]http://tablica.pl/oferta/pies-w-typie-malamuta-szuka-odpowiedzialnego-domu-ID1cUMW.html[/URL]

Edited by black_sheep
Link to comment
Share on other sites

Do takiego miejsca absolutnie psa bym nie wydała.

Z wizytą w Skalbmierzu nie pomogę, bo to jest dosyć daleko od Kielc, już z Krakowa jest bliżej, choc to jeszcze świetokrzyskie.

Ale uważajcie na wieś świętokrzyską, bo tam jest makabra z psami, dobry dom, to wyjątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Cioteczki byłam na wizycie, ale dom marzeń dla Lorda to to nie jest. Drzwi otworzyła mi bardzo młoda dziewczyna, wątpię aby miała skończone 18 lat... Trochę mnie to zaskoczyło. Był również brat, taki skryty i cichy słowa nie powiedział, równie młody. Mamy nie ma, jest za granicą, tata w końcu się nie dowiedziałam choć pytałam. Niby wiedzą o chęci adopcji.
Pies mieszkałby na piętrze, ale tam prowadzi wąski korytarz z małymi schodkami z płytek. Więc chyba trochę niebezpiecznie.
Brak ogrodzenia, jedynie taki mały kawałek ogrodzony ale tam się pasą kury więc chyba Lord by tam nie przebywał. Jeszcze koza tam się pasła:)
4 kotki, nie wysterylizowane, jedna chyba dopiero rodziła bo pusty brzuch jej latał.
Pytałam, dlaczego ten pies, że to pies wymagający, proponowałam mniejszego, to powiedziała, że nie, bo małe gonią i szczekają.
I karmienie w ogóle nie pytałam, bo już byłam tak ogłupiała tym wszystkim.
Jedyny plus to to, że dziewczyna mówiła, że będzie opiekować się psem, chodzić na spacery i że dom nie jest bardzo blisko drogi. Jakieś 300 m. I jest ostatni, dalej nic nie ma. Ale co z tego, jak nie ogrodzony...
Wcześniej mieli, kurde teraz nie pamiętam czy goldenke czy labke, umarła na raka w wieku 13 lat. Decyzja należy do Was...


Pozwoliłam sobie wystawić ogłoszenie na tablicy.pl w moim rejonie wadowickim, dlatego podałam namiar na mnie, bo pewnie ja bym robiła wizytę. Jeśli głupio zrobiłam zaraz to zmienię. Zawsze miałam mnóstwo telefonów z tablicy a nie miałyście ogłoszenia tam... Na pewno znajdzie się dobry i lepszy domek.

[URL]http://tablica.pl/oferta/pies-w-typie-malamuta-szuka-odpowiedzialnego-domu-ID1cUMW.html[/URL][/QUOTE]


Bardzo dziękujemy za wizytę i ogłoszenie dla Lorda

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie na tym watku o jaka wizyte i gdzie dokładnie chodzi.Może ktoś się zadeklaruje do zrobienia.;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-ps%C3%B3w-aktualizacja-i-info-str-1/page503[/url]
Można ewentualnie i tutaj
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y/page263[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...