Jump to content
Dogomania

Dowcip dnia ( z serii z życia wzięte) :)


Sylaaaa

Recommended Posts

[quote name='lady87']Dziś, podczas wyprawy nad jezioro:
Siedzę sobie z Maxem na ławeczce, podchodzi rodzinka z dzieciakami.
Facet mówi do syna, gapiąc się głupkowato na mojego Maksia: "O zobacz, jaka wiewiórka" i cieszy się jakby opowiedział najlepszy dowcip swojego życia.. Na to jego żonka odpowiada "Nie, no co Ty, to nie wiewiórka" (w tym momencie pomyślałam sobie: chociaż jedna mądra), po czym ona dodała, również rżąc ze śmiechu: "To piesek na baterie":razz:

:mad: :mad: :mad:[/quote]

Bardzo mi się to podoba. A jakich baterii używasz?. Czyżby Duracell?. Hi, hi, hi. :lol: :lol: :lol: Pozdrawiamy

Kasia i Tupek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe......ludzie sa przezabawni:lol: Miki wiele razy byl porownywany do swinki morskiej:crazyeye:, ale najczesciej to do kotka. Nigdy nie zostal nazwany szczurkiem, wrecz przeciwnie wszyscy zawsze sa sympatyczni i lubia sobie milo pozartowac;) Chwalą, gratulują kolorku i idą dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Hehe......ludzie sa przezabawni:lol: Miki wiele razy byl porownywany do swinki morskiej:crazyeye:, [/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Moj tez byl porownywany do świnki morskiej dlugowlosej :lol: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a co do okreslenia wiwiora, to sama czesto tak do mojego mowie : Ty moja kochana ruda wiewioro :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jednak na codzien spotykamy sie z bardzo milymi i przesympatycznymi komentarzami. Nie zpaomne jak kiedyś szlam z Oskarkiem w ubranku (dresiku) to pan sie zaśmiał ze jeszcze nartki mu dokupic i na stok z nim :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale nie powiem bo czasem nerwy mi puszczaja jak ktos cos powie niemilego, zawsze odpyskne, nie wazne czy ide sama czy w czyim towarzystwie :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jednak na codzien spotykamy sie z bardzo milymi i przesympatycznymi komentarzami. Nie zpaomne jak kiedyś szlam z Oskarkiem w ubranku (dresiku) to pan sie zaśmiał ze jeszcze nartki mu dokupic i na stok z nim :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]He... zawsze milo porozmawiac z ludzmi, szczegolnie z tymi sympatycznymi:p Ja jakos nie przypominam sobie niemilej sytuacji... I mam nadzieje, ze takiej nie bedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']He... zawsze milo porozmawiac z ludzmi, szczegolnie z tymi sympatycznymi:p Ja jakos nie przypominam sobie niemilej sytuacji... I mam nadzieje, ze takiej nie bedzie.[/quote]
To całe szczęście, że nie spotkałaś osoby wrednej :multi: Tak potrafią zdenerwować człowieka, że szok :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']He... zawsze milo porozmawiac z ludzmi, szczegolnie z tymi sympatycznymi:p Ja jakos nie przypominam sobie niemilej sytuacji... I mam nadzieje, ze takiej nie bedzie.[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]My rowniez z nieilymi komentarzami nie spotykamy sie, a bynajmniej nie przypominam sobie tych sytuacji zbyt wiele. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesto sie mnie tylko pytaja: a dlaczego on ma rozowa kokardke,gumeczke,spineczke? Odpowiadam wtedy: on i tak nie wie co ma na głowie, a czy ma niebieska czy rozowa wszyscy go robią suczka :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale nigdy nie slyszlalam, zeby ktos z niemilym "podtekstem" to powiedział, zazwyczaj mowia to zartobliwie ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar']
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesto sie mnie tylko pytaja: a dlaczego on ma rozowa kokardke,gumeczke,spineczke? Odpowiadam wtedy: on i tak nie wie co ma na głowie, a czy ma niebieska czy rozowa wszyscy go robią suczka :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

O z gumeczka to mamy podobnie:lol: Niewazne jaka to zawsze bedzie dla nich suczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Teraz mi sie przypomnialo, ze zdarzylo sie, ze przytaknelam kiedy pytano czy to suczka:diabloti:[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Haha ja tez nie raz tak zrobilam, po czym woalalm : Oskarka idziemy :evil_lol: albo mowilam tak, tak to suczka Daisy sie nazywa :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Spotkałam się też z opinią,że nie powinno się robić yorkom psom kitek,bo to tak samo,jakby chłopca ubierać w sukienki......Nie pomaga tłumaczenie,że grzywka by zaglądała w oczy itp.... ja już nie dyskutuję bo szkoda nerwów.:cool3:[/quote]
To ja już wolę mojemu robić kitki i nie obchodzi mnie, co ludzie na ten temat myślą, bo się nie znają na yorkach, ot co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

o ile ja razy słyszałam ze to nie pies ze to kanopowiec taka maskotka wrrrr ale juz sie nauczyłam z tym radzic nie słucham poprostu choc dla zatwardzałego przeciwnka yorkow a milosnika amstafoow dałam do przeczytanie obie historie rasy tych psiakow i sie zdziwil a mi bylo tak milo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]o ile ja razy słyszałam ze to nie pies ze to kanopowiec taka maskotka wrrrr ale juz sie nauczyłam z tym radzic nie słucham poprostu [/quote]
Jak na mojego mówią "maskotka" albo "pluszak" to jeszcze ok, zwłaszcza ze jak był młodszy sama go nazywałam pluszakiem, bo rzeczywiście tak wygladał - takie określenia to nic złego, w końcu wybraliśmy taką rasę, jak komuś przeszkadza określenie 'jak zabaweczka" to trzeba było wziać buldoga ;) - ich chyba nikt nie nazywa maskotkami :P
Znacznie gorzej jak się słyszy:"To jest pies? To nie jest pies, to szczur! TO JEST pies!!" - i tu następuje wyciąganie zdjęć ONków, Boksiów, tudzież Haszczaków czy innych. Przyznaję, jak mi ktoś wyjezdza z czymś takim, to staję bardzo niemiła i agresywna.

Okee, ale watek jest o zabawnych komentarzach, więc jeden który usłyszałam ostatnio - siedzę sobie w autku w stajni (prowadziłam jazdę i zmarzłam potwornie, a czekałam żeby małą amazonkę do domu podrzucic) i się grzeję, a Loki leży mi na kolanach i usiłuje zasnąć. Nagle ktoś mi wali w szybę - wystraszyłam sie jak diabli, ze może stoję tam gdzie nie wolno, albo na teren tej stajni nie mam prawa jako obca czy ze z psem...otwieram szybę z lekka a jakas babeczka wkłada mi glowę do srodka i pyta czy mogę auto przestawić bo zaraz będzie tu jechał ciągnik i się nie zmieści. W momencie jak się odezwała, to Loki podniósł głowę zeby zobaczyć co sie dzieje, a baba jak sie wystraszyła! Az odskoczyła do tyłu i mało sie nie przewóciła, i mówi: 'Kurcze, ja mysłałam że pani ma zabawkę na kolanach jakąs, a tu ta zabawka się rusza " :lol: Tak sie wystraszyć małego pieska :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mnie tak właściwie nie denerwują uagi typu : to szczurek jakis, to pies?, mysz albo kot... Skoro ludzie nie są w stanie nic innego wymyślić, a muszą coś powiedzieć...a niech tam... Ja wiem, że to pies! Nie lala! 100% psa!

No gorzej gdyby mi coś mniej przyjemnego wymyślali, albo jakimiś epittami rzucali...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...