Jump to content
Dogomania

Wilczaste biesy -L&V


aganela

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko po jednym,bo przyszła burza..
Vikusia
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1708/8b0d39866b5ae838med.jpg[/IMG]

Lalunia
[IMG]http://images44.fotosik.pl/342/519f02601cf1e02emed.jpg[/IMG]
widok na jej nowy kolor
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1702/340bc3b51935c6f3med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za komplementy,przekażę:) młode gdy nas nie ma i się nudzą zaczeły obgryzać drewniany płotek...nie wiem jak temu zaradzić,bo gdy dostają po parę kości,to nie ogryzają ich po kolei,tylko zakopują i nie zdają egzaminu zajmowania czasu...

Link to comment
Share on other sites

a masz jakieś szarpaki?
ja daję im, ale to pod moim okiem, powiązane stare bluzki :lol:

no i dzięki temu też Gandzi same mleczaki wypadają.... przynajmniej tego nie muszę robić :mad:

no i ja nadal czekam na zasypanie fotkami, weekend jest, więc się nie wymigasz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a masz jakieś szarpaki?
ja daję im, ale to pod moim okiem, powiązane stare bluzki :lol:

no i dzięki temu też Gandzi same mleczaki wypadają.... przynajmniej tego nie muszę robić :mad:

no i ja nadal czekam na zasypanie fotkami, weekend jest, więc się nie wymigasz ;)[/QUOTE]
szarpaki po paru min.przestają być interesujące...cwane te moje psy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']szarpaki po paru min.przestają być interesujące...cwane te moje psy..[/QUOTE]

jak u nas szarpaki idą w odstawkę to wtedy jest Sonia i Ciapek, i to je podgryza moja Pirania.. :lol:
odpukać ale Gandzia nie ma jeszcze głupich pomysłów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='aganela']Dziś Luna skończyła 6 miesięcy:razz: i waży 28kg:oops:.A Vikka jest u nas prawie 7 miesięcy już.[/QUOTE]

ooo :loveu:
sto latek ;)

a kiedy będę w kopncu zdjęcia :mad: bo ja czekam, czekam i nic nie widać.


:splat:[SIZE=1]ups.. to mój niedługo kończy tez pół roku :lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bez nerwacji...spokojnie..niedługo będą zdjęcia...tylko psy nie chciały współpracować...martwi mnie to,że Luna nie chce przynosić zabawek, [U]jeśli coś się rusza [/U]np.piłka na lince,sznur gdy biegnę z tym, to jest tym zainteresowana i łapie,ale gdy to rzucę do aportu,to patrzy się na mnie i nie pójdzie ,bo to się nie rusza...:shake:

Link to comment
Share on other sites

a jak rzucasz aport to patrzy jak leci?
najlepsze chyba będą piłki ;)

Gandzia ma właśnie zapał do aportowania, tylko on przynosić nie chce, tylko ucieka i Pańcia goń mnie....
trochę popsułam aport, bo rzucałam coś i biegła i Sonia i Gandzia. A Soń leci jak walnięta po aport, więc Gandzia odpuszczał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a jak rzucasz aport to patrzy jak leci?
najlepsze chyba będą piłki ;)

Gandzia ma właśnie zapał do aportowania, tylko on przynosić nie chce, tylko ucieka i Pańcia goń mnie....
trochę popsułam aport, bo rzucałam coś i biegła i Sonia i Gandzia. A Soń leci jak walnięta po aport, więc Gandzia odpuszczał...[/QUOTE]
Jak rzucam to przeważnie stoi i patrzy właśnie...leniuch z niej:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Jak rzucam to przeważnie stoi i patrzy właśnie...leniuch z niej:oops:[/QUOTE]

hmm a co to za zabawki?

moja Gandzia na początku jak si ę zraził tez biegać nie chciał, tylko patrzył..
dałam mu do memłania gumową, chrumkającą świnię... i teraz to na nią się mega nakręca...

albo od pierwszych dni miał piłkę na sznurku... i ją też fantastycznie aportuje.. tylko psy bawią się tylko przy mnie. To ja daję i zabieram im zabawki..... nie ma samowolki u mnie. Żeby tylko umiał ją jeszcze oddawać :mad:

obiecujesz te zdjęcia i obiecujesz.. a jakoś ich nie widać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']hmm a co to za zabawki?

moja Gandzia na początku jak si ę zraził tez biegać nie chciał, tylko patrzył..
dałam mu do memłania gumową, chrumkającą świnię... i teraz to na nią się mega nakręca...

albo od pierwszych dni miał piłkę na sznurku... i ją też fantastycznie aportuje.. tylko psy bawią się tylko przy mnie. To ja daję i zabieram im zabawki..... nie ma samowolki u mnie. Żeby tylko umiał ją jeszcze oddawać :mad:

obiecujesz te zdjęcia i obiecujesz.. a jakoś ich nie widać :([/QUOTE]
obecnie do zabawy jest to linowa kula z pętelką, takie gumowe rugby-to zanim czasem biegnie,bo lubi je za linkę toczyć-wtedy ono się rusza,zwykły linowy sznur z guzami i taki podłużny hantelek gumowy-to czasem za nim biega. Piłki piszczącej dużej w zoologu nie mogę trafić-zawsze trafiam na dzień/2dni przed dostawą, tylko trochę boję się czy taką piłkę dawać-są opinie,żeby nie dawać ich szczeniakowi przez pisk-który imituje pisk psa.

Link to comment
Share on other sites

dlatego ja kupiłam dla świętego spokoju chrumkającą świnię..

bo u nas są zabawki wspólne, czyli jajo..

I potem piszczące hantelki i piłki to są Sonii. Frisbee, hantelek gumowy i piłki tenisowe to Ciapka... Gandzia ma piłkę na sznurku i świnkę i maskotki...

Sznur do przeciągania jest ciapka i Gandzi..
Sonia nie chce się bawić Ciapka zabawkami,a Ciapek nie zbliża się do Sonii zabawek.. Na razie to Gandzia jest Hardcore....

jak tam Vikka? są postępy jakieś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...