Jump to content
Dogomania

Wilczaste biesy -L&V


aganela

Recommended Posts

[quote name='aganela']Hej,ja mieszkam 30km.od Rzeszowa na Warszawę,dosyć blisko mam do zbiornika w Wilczej Woli,bywałaś tam?[/QUOTE]
Byłam kilka razy ;) No nic, myślałam, że jakoś bliżej mieszkasz, no ale może kiedyś, jak będę w tamtych okolicach... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie lubię przerabiać zdjęć,bo co z tego,że są piękne,ale jednak trochę nieprawdziwe? Dziś po dłuższej nieobecności jak sabaki mnie zobaczyły to nie wiedziały w którą stronę biec;)

Fantowa są wakacje to może kiedyś,są jakieś psie spacery w Rzeszowie? Mi trochę do centrum z 2ma psami ciężko się pchać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']To zależy jak się zdjęcia przerabia. Czasami sobie je poupiększam ;) Ale czasami po prostu wyostrzę tylko jeśli jest zamazane lub przytnę to co nie potrzebne. A czasami nic nie robię bo mi sie nie chce :D[/QUOTE]

I tak masz dość chęci:) bo jak bym zaczeła przerabiać zdjęcia,to ciężko byłoby mi skończyć;) zaczyna mi się podobać nikon d5100 z obiektywem 18-105 ale taki kosztuje 2900zł i muszę porządnie się zastanowić i poczytać czy warto dać takie pieniądze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']I tak masz dość chęci:) bo jak bym zaczeła przerabiać zdjęcia,to ciężko byłoby mi skończyć;) zaczyna mi się podobać nikon d5100 z obiektywem 18-105 ale taki kosztuje 2900zł i muszę porządnie się zastanowić i poczytać czy warto dać takie pieniądze..[/QUOTE]
Ostatnio mam mało chęci i nie przerabiam za dużo ;) A teraz to już w ogóle raczej tylko zgrywam na lapka, zmniejszam i wstawiam takie jakie są bo czasu mało :)
Ja kiedyś sobie pozbieram na jakiś aparacik ale teraz mam zbyt duże wydatki... Patrzyłam w necie na tego nikona, wydaje się bardzo fajny :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę,czy nie lepiej zainwestować w lekko używany nikon d5100 z obiektywem 15-55 czy zakupić nowy z obiektywem 18-105..? Od kogoś usłyszałam opinię,że ten drugi jest trochę za ciemny..
Macie jakieś informacje/opinie?
Jak już inwestuję tyle kasy,to nie chcę się być zawiedziona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Jest taki wątek na dogo?Nie znalazłam go... Izka mi się podoba ten nikon d5100,ciekawa jestem czy jest wart swej ceny,czy lepiej kupić co innego.[/QUOTE]
Jako, że polecam d3100 wszystkim, bo ja jako amator jestem mega zadowolona to polecam do poczytania....

[URL]http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=180255[/URL]

faktycznie lepiej kupić tańsza puszkę, czyli np d3100 i potem inwestować w obiektywy, bo to dużo od nich zależy ;) gdyby nie było mi szkoda kasy to stękałabym o inny obiektyw :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Do wagi się przyzwyczaisz ;)[/QUOTE]
z jednej strony być może tak...z drugiej jest taki wielki:oops: i wiele osób potwierdza,że ciężki...może mięśnie na ręce przy jego używaniu się wyrobią,to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']z jednej strony być może tak...z drugiej jest taki wielki:oops: i wiele osób potwierdza,że ciężki...może mięśnie na ręce przy jego używaniu się wyrobią,to możliwe?[/QUOTE]

mnie w pierwszych dniach, a nawet miesiącach bolała ręka od mojego aparatu, mimo że jest mniejszy i lżejszy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']To oswajaj szybko,i dawaj fotki z nowego?Co u suniek?Bo ostatnio wiecej było o aparatach...:eviltong:[/QUOTE]
u suń po staremu narazie, praca-dom-psy ,nic szczególnego. Kalyna niestety psów na swoim nie mam, mam 2zdj.na aparacie znajomej-nikonie5100-wychodzą bardzo podobne-jak w Twoim:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...