Jump to content
Dogomania

Wilczaste biesy -L&V


aganela

Recommended Posts

Ja mam kagańce fizjologiczne i bardzo polecam ;)
u mnie nietrafione rzeczy to smycze.. nie wiem, co mnie pokusiło, aby je kupić :shake:

A czemu Luna nie chce się bawić tym kongiem?


A np. DS nie uszyliby Ci szelek, norwegów, z odblaskami i dodatkowymi kółkami z boku? bo ja powoli też o takich myślę..
Kurcze za dużo rzeczy chcę, a za mało kasy mam... i potem muszę wybierać i zong. marzenia odkładam na dalszy plan :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem,Wiem:) ale a'la julki czy hurty z wyglądu bardziej mi się podobają:P Lun się nie bawi,bo jej nie dałam:P bo ma kilka takich zabawek,co rzuciłam jej parę razy i przestała się interesować, bo na coś innego miała manię i tylko zabrudziła..więc stwierdziłam,że wolę go sprzedać, niż mieć kolejną zabawkę,którą nie wiadomo,czy będzie się bawić do kolekcji :) Kalynka kupuj,jakiś rabacik dostaniesz, u mnie też w sumie używam niewielu smyczy,ukochana jest pleciona DS,będę polować na drugą,a razem pewnie ok.10mam, te zwykłe 'bez marki' oddam do schronu na wiosnę,a tą od Aleksandry i Pawstive może ktoś prędzej zakupi, parę zabawek też mam, które kupiłam, a potem stwierdziłam,że za dużo mają..

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowałam, miałam Sabunol obrożę i krople (nawet nieźle działały),advantix.W tamtym roku wyciągnełam z niej kilka kleszczy.
Nie mogę znaleźć wątku ,który był o kleszczach na dogo..może ktoraś z Was go kojarzy?

Edited by aganela
Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam kupić obroże dla Towarzystwa... ale nie wiem czy to dobry pomysł :roll: na razie kupiłam kropelki. Coby na teraz zakropić. Ale co później to nie wiem. Kuszą te obroże wygodą, ale cena tych co ja chcę to ok.70zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Obroża u mnie sprawdzała się bardzo dobrze ale przy małym gnojku nie mogę kupić bo on ciągle ciąga Olka za wszystko co ma na szyi, więc muszę kroplić :roll: (i też pilnować bo mały debil wylizuje :evil_lol:)[/QUOTE]
To jeszcze ''gorszy'' duet, psiny mają na razie obroże Sabunola i chyba działają oraz trzymają się szyi, ale na potem trzeba coś mocniejszego kupić. Raz już się cieszyła,że obrożę miesiąc chyba pies ma...nie targają się...a za 2 dni..rozwalona leży..bo piesy szalały..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...