Jump to content
Dogomania

Wilczaste biesy -L&V


aganela

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Siemanko po starej znajomości zapraszam :
[COLOR=#000000]Zachęcamy do wzięcia udziału i propagowaniu wydarzenia "Zwierzę to nie prezent" [/COLOR]
[COLOR=#000000]Rozsyłacie zaproszenia po swoich znajomych, niech się uświadamiają. Może kogoś to zastanowi, może ktoś dołączy, może chociaż jedne zwierzęce istnienie zostanie uratowane [/COLOR]:loveu:

[COLOR=#000000]PRZYŁĄCZ SIĘ ! [/COLOR]:smile:
[URL]https://www.facebook.com/events/493598697413975/[/URL]

Przy okazji mam okazję zobaczyć co u Was :P

Jakie łańcuszki zaciskowe Oo z całym szacunkiem ale poszaleliście chyba...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szukam nowych zabaw ogrodowych dla młodych do urozmaicenia..L.uwielbia tylko aport piszczącą piłką i aport prostokątny z juty,choć i tak najcześciej podbiega i nie zawsze przynosi,czasem bierze do piska i memla,czasem odchodzi bez zabawki.V. bardziej boi się zabawek,choć czasem lata za ringo i piłką..na spacerach obecnie najczęściej chodzą i węszą tropy,szukają i kopią za myszami..

Link to comment
Share on other sites

Pobaw się z nimi w tropienie :cool3:
Szukanie twoich rękawiczek, skarpetek :lol: Jak V. nie za bardzo na Twój zapach to może szukanie żarełka w kartonach itp. U mnie obecnie za piłkę wsie 3 dają się pokroić. Choć dla S. nr jeden to będzie zawsze żarełko.

Do aportu, jak nie chętnie biegnie, to piłki Funny. S. też tylko piszczałki i nic innego, a za tą to kiedyś łapy połamie :shake:
może spróbuj nakręcić dobrze dziewczyny na zabawkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Pobaw się z nimi w tropienie :cool3:
Szukanie twoich rękawiczek, skarpetek :lol: Jak V. nie za bardzo na Twój zapach to może szukanie żarełka w kartonach itp. U mnie obecnie za piłkę wsie 3 dają się pokroić. Choć dla S. nr jeden to będzie zawsze żarełko.

Do aportu, jak nie chętnie biegnie, to piłki Funny. S. też tylko piszczałki i nic innego, a za tą to kiedyś łapy połamie :shake:
może spróbuj nakręcić dobrze dziewczyny na zabawkę :cool3:[/QUOTE]
Jak sie za to zabrać?One najbardziej to są zainteresowane sobą i zaczepianiem siebie,z kolei nie mogę zrobić tak, by jedną zamknąć w kojcu,a z drugą próbować się bawić,bo są za bardzo związane ze sobą i wtedy zabawka nie interesuje.. widziałas te funny gdzieś w promocji dziś na DDD?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Jak sie za to zabrać?One najbardziej to są zainteresowane sobą i zaczepianiem siebie,z kolei nie mogę zrobić tak, by jedną zamknąć w kojcu,a z drugą próbować się bawić,bo są za bardzo związane ze sobą i wtedy zabawka nie interesuje.. widziałas te funny gdzieś w promocji dziś na DDD?[/QUOTE]

no właśnie nie ma :shake:
ja kupowałam z łącznego zamówienia z hurtowni... albo z sklepu Glonojad, który polecam.

Ehh to ciężko u Ciebie będzie. U mnie wspólne harce jak najbardziej, ale priorytet to jest zabawa ze mną. Dlatego ja mam podejście indywidualne dla każdego. Nie wiem jak to u Was jest dokładnie. Może zacznij brać pojedynczo dziewczyny na spacerach i z nim osobno coś ćwiczyć, bawić się? I polecam najnowszą książkę p. Zofii..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Luniorka kończy dziś 2 lata, jest o połowę spokojniejsza niż przed rokiem,ale szczególnie na spacerach to żywioł.
Z tej powiedzmy okazji, gdyż byłam na wystawie i był wybór duży...dostała 2 nowe piły, jeszcze się nie bawiła nimi,mam nadzieję,że się ucieszy, jedna z trixie piła nie piszczy,tylko jakby kwacze, a druga do memlania z liną dobrz się odbija i nie piszczy,podoba jak piła ''niezniszczalna'' zielona, zieloną zresztą bardzo lubi, ale nie daje jej na długo, bo bardzo ją memla i boję się,że popęka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Ja na Twoim miejscu dawałabym jej różne piłki, coby urozmaicić jej zabawę. Dzisiaj jedną zabawką, jutro inną ;)

iii Luna jest w Lutym w kalendarzu Owczarkowym?[/QUOTE]
Tak, to młody Lunior, obecnie prawie nie robię im zdjęć,bo na spacerach zawsze są 10m do przodu i szukają tropów zwierzyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Tak, to młody Lunior, obecnie prawie nie robię im zdjęć,bo na spacerach zawsze są 10m do przodu i szukają tropów zwierzyny.[/QUOTE]

Noo mała była :lol:
a jaką miałaś wtedy smycz? bo widzę karabinek, który mi pasuje i szukam coś w ten deseń ;)

To może na podwórku im jakieś porób?

ps. wszystkiego dobrego dla dziewczyn :)

Link to comment
Share on other sites

To była 7,5 m lonża dla koni z allegro za ok.30zł:) po 1,5 roku karabińczyk się poluzował i wypadł z okółka na dole, takie karabińczyki mają zwykłe, tanie smycze firmy Dino w moim zoologu, a na spacery najbardziej lubię plecioną z DS,bo się nie ślizga i mniej pali ręce.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam nowy przepis na psie ciacha:
[FONT=times new roman][SIZE=2]Składniki:
- 30dkg mąki pszennej
- 1/2 kostki masła
- 3 łyżki miodu

Przygotowanie:
Składniki zmiksować, używając końcówki do zgniatania; włożyć ciasto na pół godziny do lodówki. Następnie rozwałkować je na grubość ok. 0,5 cm. Za pomocą foremek wykroić ciasteczka. Nagrzać piekarnik do temp. 150[/SIZE][/FONT][FONT=Times][FONT=times new roman][SIZE=2]° [/SIZE][/FONT][FONT=times new roman][SIZE=2]C. Ciastka ułożyć na blaszce i piec przez ok. 10-15 minut.

Może jutro zrobię je psinom.
[/SIZE][/FONT]
[/FONT]

Edited by aganela
Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']To była 7,5 m lonża dla koni z allegro za ok.30zł:) po 1,5 roku karabińczyk się poluzował i wypadł z okółka na dole, takie karabińczyki mają zwykłe, tanie smycze firmy Dino w moim zoologu, a na spacery najbardziej lubię plecioną z DS,bo się nie ślizga i mniej pali ręce.[/QUOTE]
buu to już mi się karabińczyk nie podoba :lol:
ja mam taśmę na smycze kupioną, aby Owczary miały po 1,5metra, a Ciap 2m i szukam karabińczyków :lol:
bo większość smyczy mam przepinanych, a jak chcę aby blisko mnie szły to trzymam potem za te kółka :splat: nie wspomnę ile mam rzeczy źle kupionych :roll:
[quote name='aganela']Znalazłam nowy przepis na psie ciacha:
[FONT=times new roman][SIZE=2]Składniki:
- 30dkg mąki przennej
- 1/2 kostki masła
- 3 łyżki miodu

Przygotowanie:
Składniki zmiksować, używając końcówki do zgniatania; włożyć ciasto na pół godziny do lodówki. Następnie rozwałkować je na grubość ok. 0,5 cm. Za pomocą foremek wykroić ciasteczka. Nagrzać piekarnik do temp. 150[/SIZE][/FONT][FONT=Times][FONT=times new roman][SIZE=2]° [/SIZE][/FONT][FONT=times new roman][SIZE=2]C. Ciastka ułożyć na blaszce i piec przez ok. 10-15 minut.

Może jutro zrobię je psinom.
[/SIZE][/FONT]
[/FONT][/QUOTE]

ooo może być fajne ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam dużo kupionych, nie używanych, ale chętnych na sprzedaż brak. Ja bardzo lubię te karabińczyki, jako sprzęt do smyczy mogą wytrzymać kilka lat-tak u mnie trzymały- tylko ten jeden był eksploatowany wyjątkowo dużo- dziennie min.8 h,często przy psich wyskokach,jak Viki latała po podwórzu na lince, więc mógł się zużyć..

Link to comment
Share on other sites

Nie mam kagańca mam takie, plus jeszcze smycz linowa z aleksandry, smycz miękka i lekka z pawstive dog design,obie długie ok.2m i zabawkę bonbal 3w1[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3542&cat=204[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/NEX/[/URL] możliwa negocjacja ceny, napisałam, aby ktoś mi pomół kupić szelki z tchibo / th maxx podobne jak julki idc z bocznymi okółkami lub hurrty..może się uda... bo chyba takie mi najpotrzebniejsze...najchętniej przygarnęłabym julki idc ale kasy teraz tyle brak..
Kaganiec mam zwykły z firmy dino metalowy roz.owczarek samiec, Lu średnio go lubi,ale miała go chyba w ciągu roku tylko z 3razy założona...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...