Jump to content
Dogomania

Wilczaste biesy -L&V


aganela

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak']Co do ubioru na spacery to ja polecam glany:evil_lol:[/QUOTE]
albo buty robocze... wyglądają strasznie, ale i to wygodne i ciepłe i wody nie przepuszczają :evil_lol:
glanów mi szkoda na pola, bo to buty zimowo-wizytowe są :evil_lol:
[quote name='aganela']Dziękujemy za odwiedzinki:) wczoraj Lunka była u białych psich kolegów,niestety na razie brak zdjęć:oops: dziś na spacerze na ulicy,a jutro rano ja wyruszam znowu do miasta na stuuudia:oops:a taka piękna ma być w tym tygodniu pogoda-20st.ciepła:oops:[/QUOTE]

jak to tak bez zdjęć :mad:
ja już tyż na studiach... w czwartek obieram azymut DOM :evil_lol:

swoją drogą to ja poprzez robienie zdjęć tym wariatom, pogrubiam z nimi naszą więź... teraz gorzej, ale Sonii robiłam ciągle fotki jak aportowała itp, więc wszystko połączone było z zabawą, nauką, wariactwami, a aparat w ręce to tylko dodatek. Oczywiście Ciap nie skapował o co caman.. i teraz jak biorę aparat w rękę to guupek podskakuje bardzo wysoko i biegiem do drzwi, otwierać i heja do Sonii a potem Glizdy... bo w takiej kolejności je wypuszczam...

a ciasteczka miałam w planach.. i na końcu dałam im z sercami i gotowanym ryżem... ale leń jestem :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='biscuit']Ale Wy narzekacie, ja to bym chciała być już na studiach :eviltong:[/QUOTE]

na studiach jest zaje**** no, ale potem przychodzi koniec stycznia i jest płacz :D :D
ale jeden minus to to, że psa nie mogę mieć ze sobą, bo wtedy to dopiero byłaby jazda :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']No ale na takie mniej kłopotliwe zwierzątko, choćby rybki czy chomika to można się chyba na studiach skusić ;)[/QUOTE]

ale mnie nie satysfakcjonują takie zwierzątka...
kiedyś chciałam, ale wybiłam sobie taki pomysł z głowy :(
nie chce mieć czegoś w zastępstwie... zresztą posiadanie 5 zwierząt mi wystarcza i nie chcę kolejnych, cokolwiek miałoby to być ;)

[SIZE=1]w takich chwilach jestem zła, że podobają mi się duże psy a nie małe[/SIZE] :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna'][SIZE=1]w takich chwilach jestem zła, że podobają mi się duże psy a nie małe[/SIZE] :roll:[/QUOTE]

A dla mnie to bez różnicy w takich momentach czy mały czy duży ;) I tego i tego, trzeba nakarmić, wyprowadzić, pobawić się itp. Różnica jest tylko taka, że ten większy zajmuje więcej miejsca w łóżku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A dla mnie to bez różnicy w takich momentach czy mały czy duży ;) I tego i tego, trzeba nakarmić, wyprowadzić, pobawić się itp. Różnica jest tylko taka, że ten większy zajmuje więcej miejsca w łóżku :evil_lol:[/QUOTE]
Mniejszych można więcej upchać :evil_lol:
I w razie czego jak chcesz kogoś prosić o pomoc to szybciej znajdzie się chętny do małego psa ;). A że ja wolę duże to nie mam pomagierów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A dla mnie to bez różnicy w takich momentach czy mały czy duży ;) I tego i tego, trzeba nakarmić, wyprowadzić, pobawić się itp. Różnica jest tylko taka, że ten większy zajmuje więcej miejsca w łóżku :evil_lol:[/QUOTE]

małego psa prędzej mogłabym podrzucić jakieś koleżance do wyprowadzenia.. Owczarka już nie koniecznie.. bo jak znam życie to czy Gnadzik czy Sonia wyczułyby przewagę.. u mnie nie to jest nie.. i koniec... Ciapka nie biorę od uwagę, bo to kiler jest..
choć kumplom wygodniej byłoby Owczara podrzucić, ale oni to bardziej odwracają w żart, a ja mówię poważnie :roll: no i podróżowanie o wiele tańsze i wygodniejsze jest z Yorkiem czy Ciłką niż ONkiem ;)
I jak mam taką maleńką lodóweczkę, że ledwo mieszczą się podstawowe artykuły a zamrażarka to dopiero małe to to, więc jedzenie dla małego psa zajmuje mniej miejsca...

Link to comment
Share on other sites

Ja zdecydowanie wolę duże psy, bo z takim Atosem mogę spacerować całe kilometry, co lubię, a on się nigdy nie zmęczy :evil_lol: Pchła w sumie też, mimo że jest mała, ale Felek... większość króciutkiego spaceru spędza na moich rękach. :roll: No ale na studia chomik czy coś to fajna alternatywa ;) Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu ;) zresztą, takie zwierzątka dużo krócej żyją niż psy.

[quote name='aganela']Hej,być może...:)[/QUOTE]

To na co czekasz? Dawaj foty! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

kilka marnych zdjęć co by wątek odkurzyć-psy dostały ciacha i tak się zajadały...

[IMG]http://images48.fotosik.pl/456/aa8b2e01a8ee0449med.jpg[/IMG]

niam,niam [IMG]http://forum.owczarkopedia.pl/images/smilies/laugh2.gif[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1595/c7d401236823828emed.jpg[/IMG]

Luna obserwuje...
[IMG]http://images40.fotosik.pl/1840/abdf95603da06ffdmed.jpg[/IMG]

a tymczasem...
ja zabieram dla siebie....
[IMG]http://images48.fotosik.pl/456/9a93b267e9a9f91cmed.jpg[/IMG] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jakoś wena mnie opuściła ostatnio...jak czesałam Lunę to wydawało mi się,że na jednej łapie z tyłu ma mniej mięśni(lewej),a na drugiej więcej(prawej)...boję się dysplazji...młoda nie utyka,tylko rano się tak przeciągnie jak kot,wydawało mi się parę razy,że jak truchtała to jedną nogę jakby minimalnie oszczędzała...biega normalnie,tylko czasem przystanie-wydaje mi się,że dlatego,że Vikka mix husky więcej biega,ogólnie cały czas więcej hula i biega cały czas od L...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Śliczne zdjęcia dziewczynek :loveu: tylko szkoda, że tak mało :(

To przeciąganie wydaje mi się normalne. Chyba każdy pies się przeciąga po spaniu a gdyby Lunke bolało to pewnie nie rozciągałaby tak łapek.
Najlepiej dla spokoju i 100% pewności zrobić prześwietlenie i nie będziesz się martwiła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...