Jump to content
Dogomania

Grzywacz M@ster i Yorczek Clifford


magda_p_dg

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a co, tatuś jakiś wielkolud?

mój mam nadzieję że juz nie urośnie ani nie przytyje. wage i wzrost ma książkowy, ale w górnej granicy normy, także zobaczymy..... bardziej się zastanawiam jak będzie wyglądał jak mu grzywa urośnie, i w ogóle kiedy to będzie, czy jeszcze się opali i będzie ciemniejszy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_p_dg']Tonic z Artagasamazis jest też cudny :)[/QUOTE]Tonic to dziadek Kissa i jest piękny :loveu:

[quote name='magda_p_dg']a co, tatuś jakiś wielkolud?

mój mam nadzieję że juz nie urośnie ani nie przytyje. wage i wzrost ma książkowy, ale w górnej granicy normy, także zobaczymy..... bardziej się zastanawiam jak będzie wyglądał jak mu grzywa urośnie, i w ogóle kiedy to będzie, czy jeszcze się opali i będzie ciemniejszy....[/QUOTE]Tak, tatuś ma przekroczoną granicę wzrostu, ale poza tym jest ładny :)
Też nie mogę doczekać się kiedy Kiss będzie dorosłym grzywkiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam problem z Masterem: tydzień temu wrócił do domu mój synek który był 2 tyg na wakacjach u babci. od tego czasu pies kilka razy zesikał się na pościel na jego łózku. do tej pory nie sikał na żadne łóżko, jak nie wytrzymał to zdarzyło mu się zesikać w przedpokoju na podłodze ale nie ma łózku!!!! on poprostu wieczorem idzie do pokoju, kładzie się na łóżko, śpi tam i w międzyczasie zleje się obok.....dziś położyl się gdy siedziałąm w tym samym pokoju, spał, za chwilę ja wyszłam do toalety i jak wróciłam to łóżko było zesikane a pies słodko sobie spał na poduszce.....czy ktoś jst mi w stanie wytłumaczyć dlaczego tak robi, co to znaczy i jak sprawić aby taka sytuacja się nie powtórzyła????? w ciągu tygodnia ze 4 razy prałam pościel i kołdrę.....mam już tego serdecznie dość!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Kiss też kilka razy zlał się na łóżko. Może to wynikać z tego, że za rzadko z nim na dwór wychodzisz i poprostu nie wytrzymujesz. U mnie takie sytuacje się zdarzały jak Kiss był mniejszy i nie wytrzymywał i sikał na łóżko[/QUOTE]

napewno nie o to chodzi, wychodzi wystarczająco często, a tu ewidentnie chodzi o coś innego, tylko nie bardzo kumam o co.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']dominacja ? Cesar tak robił jak Gaja wróciła do domu po 2 tygodniach, ale szybko mu przypomniałam kto rządzi w domu :)

Musisz mu pokazać że takie zachowanie jest nieprawidłowe.[/QUOTE]

no taka opcja wchodziłaby w grę....właśnie mój syn wrócił po jakimś czasie i to tylko na jego łóżko sika (na dodatek tak cichutko i sprytnie żeby nikt nie zauważył, i potem obok się kładzie i jak gdyby nigdy nic śpi sobie słodko :-/

a jaki masz patent na przypomnienie mu kto rządzi a kto nie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_p_dg']no taka opcja wchodziłaby w grę....właśnie mój syn wrócił po jakimś czasie i to tylko na jego łóżko sika (na dodatek tak cichutko i sprytnie żeby nikt nie zauważył, i potem obok się kładzie i jak gdyby nigdy nic śpi sobie słodko :-/

a jaki masz patent na przypomnienie mu kto rządzi a kto nie? :)[/QUOTE]

Pisze juz na PW :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hmmm.....niby tak, tzn sytuacja się nie powtórzyła - jak narazie ale po pierwsze pilnowałam żeby psiak nie przebywał na łóżu Kacpra sam, bez obecności kogoś kto by go pilnował, po drugie teraz Kacper wyjechał na tydzień do babci i w jego łóżku śpię ja i oczywiście dwa czworonogi - tak więc nawet będąc sam na łóżku Masterek nic nie zmajstrował. Zobaczymy co będzie jak kacpre wróci od babci...napewno trzeba będzie jeszcze poobserwować i nie dawać totalnej swobody w tej kwestii. Mam nadzieję że już zrozumiał kto gdzie rządzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kocham rudziaki :)

Wiesz- Damonowi też zdarza się nalać na łóżko... Jednak on sika przez sen. Jakby mu się coś śniło. Bardzo rzadko się to zdarza, ale jest zastanawiające.

Masz pięknych chłopaków :) w mojej rodzinie są same yorki :D 5 sztuk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[IMG]http://imageshack.us/a/img16/6937/p1050655z.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img339/9272/p1050653d.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img248/1939/p1050645.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img254/6438/p1050643h.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img248/7950/p1050640.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...