Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Agappe wiecie już jak tym razem spisały się Asiaczki. Ja poniżej wstawię wyniki, leciutko uzupełnione:

[SIZE=4][COLOR=Red][B] PSY
kl. o
Abotere's ADUNBI - dosk.3
JAZZY BOY Asiaczek - dosk.2
JUMA MONGO Asiaczek - dosk.1, CAC, BOS, BOB, BOG![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Magenta][B] kl. ch
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk1., CAC[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Purple][B] SUKI
kl. o
JELY JOSHREEN Asiaczek - dosk1., CAC, BOS[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B] kl. ch
FELMERIA FOR CHRISTMA SEVE Asiaczek - dosk.1, CAC[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Cyan][B] Para Hodowlana - 4 miejsce (Dżezik + Żelcia)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Blue][B] Grupa Hodowlana - 2 miejsce (Farik, Felka, Jumcia, Dżezik i Żelka)
[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed][B] Młody Prezenter - 4 miejsce; koleżanka z Litwy Goda Jurgilaite + FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek.[/B][/COLOR][/SIZE]

Wystawa - jak widzicie - baaaardzo udana. Jedyny minus to ... pogoda. W czasie wystawy lało, padało, mżyło, kapało... Tylko raz czy dwa razy na bardzo krótki wyszło słońce.

Ale dzięki Donya mieliśmy namiocik nad głowami i nasze pupilki jakoś nie zmokły. A wyobrażacie sobie zmokniętego pudla???


Dwa ciasta zjedzone, szampan - wypity, humory - super, zdjęcia - są i to dużo, Polacy - górą, bigielek - BIS 2, seterek Narisowej, olbrzym czarny, miniaturki, SH, amstafek od Sentinel, pudliczka od Magdy (a właściwie od Ani), corgi Bardotkowe, Kruszek SuperGosi, akitki Donya - wszyscy zadowoleni!:lol:

Pięknie dziękuję za dodatkowe ciasto, szampan od zaprzyjaźnionych SH oraz ogromne wsparcie przy prezentacji Pary i Grupy Hodowlanej oraz za oklaski podczas BIS-ów:
Donya
-Magda-
Rita (koleżanka -Magdy- z pudlem)
Bardotka
PiotrJan z Rodziną
Jagoodka
Narisowa - pochwała dla robiącej ciasto; było pyszne! Miło było poznać!
SuperGosia
Sentinel
AngieP
Hawana - a ja nie wiem, która to Ty byłaś...:oops:Oj, głupio mi, głupio...

Czy kogoś ominęłam?:oops:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Kochani, wracajcie do Polski tylko ze złotkiem :evil_lol:

Powodzenia i dobrej zabawy wszystkim!

[B]Asiaczku[/B], nerwy zostaw w domku i ruszaj w drogę ze ślicznotkami - baskami :bigok:[/quote]
Asiu, zadanie wykonane!

[quote name='piotrjan']Asiaczku , zastanawiam się co jest lepsze Twoje psy czy ciasta ?
... i dochodzę do wniosku , że wszystko jest wybitne .
Tak trzymaj , być z Tobą na wystawie to poezja , której nie zagłuszy proza deszczu i bagienka na ringu .[/quote]
PiotrJan - cóż ja mogę powiedzieć? Całuski dla Całej Rodziny!!!

[quote name='warg2003warg']Dojazd z Asiaczkiem na wystawę jest również przyjemny.[/quote]
O, właśnie! Dawno się nie widziałysmy i dawno nie jechałyśmy razem na wystawę.... Trzeba to nadrobić!:lol:

[quote name='Agappe']potwierdzam..w szczegolności jak baski chodza po głowie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Eeee, to było dawno i nieprawda!:evil_lol: A LEżAłY obok Ciebie, bo bagażnik był już zajęty!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='piotrjan']Agappe , baski to najbardziej niezależne psy na świecie .
Jak się nie dopuści ich do kierowcy , to jakoś to można przeżyć .[/quote]
Zgadzam się! A skąd Ty to wiesz...?:crazyeye:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Albo jestem Slepawa na starośc, alebo nie było Lhasa...
Może niech ktoś jeszcze sprawdzi, proszę.
Pzdr.[/quote]
Joasiu gratuluję kolejnych sukcesów!!!!!!!!! :multi:
Czy masz jakieś fotki z ringu Grupy V czyli SH, Basenji oraz z finałów? Jak Husky poszło na BOG? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][B]Asiaczku[/B] kiedy bedą zdjęcia?? :)) Ładnie się o nie uśmiecham :)[/quote]
Będą, będą, właśnie siedzę nad nimi...

[quote name='zpr']Joasiu gratuluję kolejnych sukcesów!!!!!!!!! :multi:
Czy masz jakieś fotki z ringu Grupy V czyli SH, Basenji oraz z finałów? Jak Husky poszło na BOG? :cool3:[/quote]
[B]ZPR[/B] - do bisów jeszcze nie doszłam w obróbce fotek. Ale z ringu to mam, głównie PiotraJana.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

W sumie to było tak:
Lalka jest wystawiana dopiero od miesiąca-wszystko co umie jest jeszcze "świeże". Mimo, że bardzo się starała wyszłam z ringu conajmniej wściekła... No i ona myślała, że przez nią :-(. Gdyby była ładna pogoda pewnie poszłabym nad Niemien, ochłonęła, wyglaskała sukę i przyszła do Was. A w tym deszczu chciałam poprostu jak najszybciej stamtąd wyjechać. Tata wziął Lalę i poszedł do samochodu a ja podeszłam bo Ciebie, bo obiecałam, że pomogę i nie chciałam żebyś została na lodzie ale już ktoś był... Byłyście bardzo zajęte więc sobie poszłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiesia75']A czy ktos wie moze jak sie nazywala polska beagelka, ktora wygrala VI grupe.
Chcialabym "poznac" konkurencje:mad:

Serdecznie wszystkim gratuluje.
A w baskach to sie chyba zakochalam:loveu:[/quote]

Brixi Adea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...