Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najnowsze wieści:

[SIZE="5"][B]Akity [COLOR="DarkOrange"]Donyi[/COLOR]:[/B]
[B][COLOR="Blue"]BIMBO Yamamoto[/COLOR] [B][COLOR="#ff0000"]- CAC, BOS, BOB, BOG IV[/COLOR][/B]

[COLOR="Magenta"]KOICHIKARA Shun'You Kensha[/COLOR] [B][COLOR="Red"]- Zw.Mł., Best Junior[/COLOR][/B] [/B][/SIZE]


[SIZE="5"][COLOR="SeaGreen"]GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

no to jeszcze wieści [SIZE="4"][B]Baskowo [COLOR="DarkOrange"]Asiaczkowe[/COLOR][/B][/SIZE]
[B]
[SIZE="4"][COLOR="Blue"]JUMA MONGO Asiaczek[/COLOR][COLOR="#ff0000"] - CAC, BOS, BOB, [/SIZE][SIZE="5"]BOG!!![/SIZE][/COLOR]
[SIZE="4"][COLOR="#0000ff"]JAZZY BOY Asiaczek "Dżezik" [/COLOR][COLOR="#ff0000"]- dosk, 2[/COLOR]
[COLOR="#0000ff"]Abotere's ADUNBI "Gusio" [/COLOR][COLOR="#ff0000"]- dosk, 2[/COLOR]
[COLOR="#0000ff"]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek "Farik" [/COLOR][COLOR="#ff0000"]- CAC[/COLOR]

[COLOR="#ff00ff"]JELLY YOSHREEN Asiaczek "Żelka" [/COLOR][COLOR="Red"]- CAC, BOS[/COLOR]
[COLOR="Magenta"]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek "Felka"[/COLOR] [COLOR="#ff0000"]- CAC[/COLOR][/B][/SIZE]


[SIZE="4"][B][COLOR="DarkOrange"]hodowla ASIACZEK[/COLOR][/B] - [B][COLOR="Red"]2 miejsce[/COLOR][/B] w skali wystawy!!!![/SIZE]


[B][COLOR="DarkOrange"][SIZE="4"]Asiaczkowa Para Hodowlana[/SIZE][/COLOR][/B] (tylko nie wiem czt Dzezik+ Żelka czy Farik+Felka :roll:) - [SIZE="4"][B][COLOR="#ff0000"]4 miejsce[/COLOR][/B] w skali wystawy!!!![/SIZE]


mam nadzieje, ze niczego nie pokręciłam :roll: :oops: :oops:


[B][SIZE="5"][COLOR="Green"]OGROMNE GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/B]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiesia75']Tak sobie przegladam ten plan wystawy i wyszlo mi ze organizatorzy policzyli po 3 minuty dla kazdego psa:crazyeye:
Ciekawe jak sedzia w tym czasie bedzie w stanie ogladnac dokladnie psa, opisac, wybrac Nswr, Npwr i Bob-a?[/quote]

w PL tez sie po 3 miniuty liczy + dodatkowy czas na porownania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']
[B][COLOR=darkorange][SIZE=4]Asiaczkowa Para Hodowlana[/SIZE][/COLOR][/B] (tylko nie wiem czt Dzezik+ Żelka czy Farik+Felka :roll:) - [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]4 miejsce[/COLOR][/B] w skali wystawy!!!![/SIZE]
[/quote]

4 miejsce Dżezik + Żelka :))

A Taresik [SIZE=5][COLOR=red]dosk1, CAC LT, BOS,BOB, BOG IV.[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]I w takim pięknym stylu rozpoczęliśmy Championat 4 kraju Europy :)[/COLOR]

Mimo niesprzyjającej aury atmosfera super :)) A to dzięki dogomaniakom.
[B]Asiaczek, Donya, Narisowa, Hawana[/B],[B]Bardotka[/B] super było sie spotkać :)

Gratulujemy wszystkim wygranym!!
[COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moja Szelminka:
[SIZE=4][COLOR=red]SAMANTA Szemrowicki Dworek[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]ex1, CAC LT, BOS, BOB[/COLOR][/SIZE] dostałyśmy 3 śliczne rozety i tym samym sposobem Szelma rozpoczęła championat Litwy :loveu:

[B]Asiaczek, Dnoya, Bardotka- [/B]dziękuję za miłe towarzystwo, super ciasto i szybką podróż :multi: oby pogoda w przyszłości bardziej dopisywała ;)

Psiaki naprawdę super, [B]G R A T U L A C J E !!![/B]

[B]ANIA.[/B]

Link to comment
Share on other sites

nam też poszło bardzo dobrze
Hawana[COLOR=Red] [B]dosk., 1, CAC LT, BOS,BOB, BOG I [/B]- rozpoczęty championat Litwy
[COLOR=Black]dostaliśmy ładniutki wstążeczki co prawda nie wiem ktora co oznacza, ale cóż...
mam jeszcze prożbe czy moglabym wstawić foto karty oceny bo nie mam pojęcia jaki mamy opis ;)[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wspaniałe wyniki!!!!! :)

OGROMNIE WSZYSTKIM GRATULUJE!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

i byłabym wdzieczna jesli ktos by mi napisał jakiej [B]akity[/B] brakuje w tym zestawie (bo zgłoszonych było 5)

PSY
młodzież:
CUGEKURU TOSOKU Avesta - dosk, Zw.Mł.

championy:
BIMBO Yamamoto - dosk, CAC, BOS, BOB, BOG IV

SUKI:
młodzież:
KOICHIKARA Shun'You Kensha - dosk, Zw.Mł., Best Junior

otwarta:
BUCHIDO Bieżynaki - dosk, CAC, BOS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']wspaniałe wyniki!!!!! :)

OGROMNIE WSZYSTKIM GRATULUJE!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

i byłabym wdzieczna jesli ktos by mi napisał jakiej [B]akity[/B] brakuje w tym zestawie (bo zgłoszonych było 5)

PSY
młodzież:
CUGEKURU TOSOKU Avesta - dosk, Zw.Mł.

championy:
BIMBO Yamamoto - dosk, CAC, BOS, BOB, BOG IV

SUKI:
młodzież:
KOICHIKARA Shun'You Kensha - dosk, Zw.Mł., Best Junior

otwarta:
BUCHIDO Bieżynaki - dosk, CAC, BOS[/quote]

Żadnej nie brakuje. Były tylko 4 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...