Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

a... sa juz informacje o sędziach, wystawcach, dokładnym czasie oceny, ringach i ilości psów w rasie :
[url]http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=40[/url]

Czy mógłby mi ktoś powiedziec (bo ja chyba nie dowierzam) ile jest seterów irlandzkich. Jest napisane:

1 [FONT=Arial]Airių seteriai (Irish Red Setter)[/FONT] 2 [FONT=Arial]124[/FONT] [FONT=Arial]11:54[/FONT]
2 - oznacza ring
11:54 - godz. oceny
124 - nr katalogowy ? Czyli, że jest tylko 1 irland?
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hawana']a... sa juz informacje o sędziach, wystawcach, dokładnym czasie oceny, ringach i ilości psów w rasie :
[URL]http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=40[/URL]

Czy mógłby mi ktoś powiedziec (bo ja chyba nie dowierzam) ile jest seterów irlandzkich. Jest napisane:

1 [FONT=Arial]Airių seteriai (Irish Red Setter)[/FONT] 2 [FONT=Arial]124[/FONT] [FONT=Arial]11:54[/FONT]
2 - oznacza ring
11:54 - godz. oceny
124 - nr katalogowy ? Czyli, że jest tylko 1 irland?
[/quote]
Tak tylko 1 irland :)
I widzę, że jesteśmy na tym samym ringu - tyle, że my jako ostatni wchodzimy na ring po 14....

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochani,
jestem już po rozmowie z Anią i - jeżeli Jej Rodzice zaakceptują nasze warunki - to Ania jedzie z nami. Na razie czekamy.
[B]
Donya[/B] - znalazłaś swoje akitki na wykazie? Jestesmy na tym samym ringu, a w klasach nie masz konkurencji.

[B]Bardotka[/B] - z rozpiski mi wychodzi, że gr. I też sędziuje pani Azen z Białorusi. Czyżby to był jeden i ten sam ring?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A u nas na ringu nr 2 u p. żivile Povilaitiene dopiero mixik:
-cała 7 grupa
- z 2 grupy: Dog de Bordeaux, Bullmastiff, czarny terier rosyjski, pinczer miniaturowy, shar-pei, mastif tybetański, tosa, dog niemiecki
- z 8 gr springer spaniel angielski i walijski
- z 9 gr: chihuahua długowłosa i krókowłosa, pudel duży, pudel miniaturowy, pudel toy
- z 10 grupy: saluki, whippet
- z ras nieuznanych: moskiewski terier długo i krótkowłosy

I oczywiście walusie są na samym końcu....

Link to comment
Share on other sites

Psów zgłoszonych jest ok. 500 a tylko 6 sędziów. Jak to podzielić, to wychodzi, że każdy z nich ma ponad 80 psów do oceny... sporo.

Ja tam się cieszę, że przynajmniej baski nie będa zbyt długo czekały na ocenę. Dobre i to.

Aha i pamiętajcie, że na Litwie jest godzina "do przodu".

[B]Donya , Bardotka[/B] - Ania na 90 % jedzie z nami. Hurra!!!! Dzisiaj będę do Niej dzwoniłą i dogadywała szczegóły. Dam znać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']a... sa juz informacje o sędziach, wystawcach, dokładnym czasie oceny, ringach i ilości psów w rasie :
[URL]http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=40[/URL]

Czy mógłby mi ktoś powiedziec (bo ja chyba nie dowierzam) ile jest seterów irlandzkich. Jest napisane:

1 [FONT=Arial]Airių seteriai (Irish Red Setter)[/FONT] 2 [FONT=Arial]124[/FONT] [FONT=Arial]11:54[/FONT]
2 - oznacza ring
11:54 - godz. oceny
124 - nr katalogowy ? Czyli, że jest tylko 1 irland?
[/quote]
ja mam za to 4 gordony, 2 z polski i 2 litewskie, jak byłam w kłajpedzie, to żadnego irlanda nie było, a gordony 3. na litwie z seterami to chyba odwrotnie niż u nas więcej gordonów niż irlandów, na łotwie zresztą też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Psów zgłoszonych jest ok. 500 a tylko 6 sędziów. Jak to podzielić, to wychodzi, że każdy z nich ma ponad 80 psów do oceny... sporo.

Ja tam się cieszę, że przynajmniej baski nie będa zbyt długo czekały na ocenę. Dobre i to.

Aha i pamiętajcie, że na Litwie jest godzina "do przodu".

[B]Donya , Bardotka[/B] - Ania na 90 % jedzie z nami. Hurra!!!! Dzisiaj będę do Niej dzwoniłą i dogadywała szczegóły. Dam znać.
Pzdr.[/quote]

SUPER!!! To czekamy na wieści:loveu:
A jak ruszamy, o której co i jak????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ja mam za to 4 gordony, 2 z polski i 2 litewskie, jak byłam w kłajpedzie, to żadnego irlanda nie było, a gordony 3. na litwie z seterami to chyba odwrotnie niż u nas więcej gordonów niż irlandów, na łotwie zresztą też.[/quote]
niestety Vincenzo nie jedzie wiec 1 gordon odpada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']niestety Vincenzo nie jedzie wiec 1 gordon odpada[/quote]
o! a co się stało? to będzie jeden z polski na dwóch z litwy. szkoda, że nie podali w jakich klasach, jakoś jak nie wiem co mnie czeka bardziej się denerwuję. co ja plotę ja zawsze się bardzo denerwuję.ciekawe po ilu wystawach przechodzi i człowiek jeździ sobie spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula'][B]Jagoodka[/B] - będę mogła się do Ciebie uśmiechnąć o stawkę i (w miarę możliwości) wyniki cocker spanieli angielskich?:razz:[/quote]
o stawkę na pewno tak :)
O wyniki będzie gorzej bo cockery są na innym ringu niż springery. Ale postaram się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiesia75']Qrcze Asiaczek cale szczescie ze przypomnialas o zmianie czasu :loveu:[/quote]
Do usług!!!:lol:

[quote name='Bardotka']SUPER!!! To czekamy na wieści:loveu:
A jak ruszamy, o której co i jak????[/quote]
U Ciebie będziemy ok. 23:30-23:40. Ja mam do spakowania 5 basków + 2 metalowe klatki + 1 kontenerek. A więc to nam zajmie trochę czasu. Jak będziemy ode mnie wyjeżdżali - dam znac na komórkę. Droga ode mnie do Ciebie to ok. 15 minut ( o tej porze, nie powinno być korków - jak myślisz?:evil_lol:).

[quote name='narisowa'] szkoda, że nie podali w jakich klasach, jakoś jak nie wiem co mnie czeka bardziej się denerwuję. co ja plotę ja zawsze się bardzo denerwuję.ciekawe po ilu wystawach przechodzi i człowiek jeździ sobie spokojnie.[/quote]
Ja mam na koncie ponad 300 wystaw i .... muszę Cię zmartwić. Nerwy nigdy nie przechodzą! Nawet jak jesteś sama w klasie. A w tym ostatnim przypadku, to nawet jest gorzej, bo nigdy nie wiadomo, czy sędzia (nie mając kogo porównywac z naszym pupilkiem) da nam CAC'a itp.

[quote name='SuperGosia']A ja to mogę już teraz :grab:[/quote]
Gosik, nie rozpaczaj. MOże nie będzie tak źle? Będzie ciasto z jabłuszkiem, szampan od zaprzyjaźnionych SH...

A co ja mam powiedziec:
- temperatura - 38 stopni
- cieknący nos
- obolała głowa
- nie mam nikogo do pomocy na Parach Hodowlanych i Grupie Hodowlanej ani na ringu, bo koleżanka z Łotwy, która miała mi pomóc - nie dojedzie... Zostałam na lodzie i mocno się zastanawiam, czy brac wszystkie zgłoszone psy (5!)...
Eh, niech mnie ktoś pocieszy...:placz::placz::placz:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A co ja mam powiedziec:
- temperatura - 38 stopni
- cieknący nos
- obolała głowa
- nie mam nikogo do pomocy na Parach Hodowlanych i Grupie Hodowlanej ani na ringu, bo koleżanka z Łotwy, która miała mi pomóc - nie dojedzie... Zostałam na lodzie i mocno się zastanawiam, czy brac wszystkie zgłoszone psy (5!)...
Eh, niech mnie ktoś pocieszy...:placz::placz::placz:
Pzdr.[/quote]
witam w klubie cieknących nosów!
co tam koleżanka z łotwy, tyle nas z polski jedzie, że znajdą się pomocne dusze. ja co prawda wystawiam tylko mojego niuńka(i zdarzyło mi się wystawiać kiedyś obcego setera) ale jak chcesz mogę spróbować z twoimi psiakami. będziemy pewnie ok. 8 rano ich czasu, to zobaczymy co da się zrobić. o której wchodzicie? z moim zabawię 5 min. na ringu a potem wolne, to mogę pobiegać z innymi.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, tzn że wracamy chore - buuu to nie jest fajna perspektywa:shake:
Hmmm, Aisaczek jakby co to będziemy pomagały biegać po ringu tylko nie urywaj głowy jak coś nie tak będzie:razz:
Kurcze, klatki nie mam muszę szybko coś wymyśleć:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiesia75']Tak sobie przegladam ten plan wystawy i wyszlo mi ze organizatorzy policzyli po 3 minuty dla kazdego psa:crazyeye:
Ciekawe jak sedzia w tym czasie bedzie w stanie ogladnac dokladnie psa, opisac, wybrac Nswr, Npwr i Bob-a?[/quote]
zwykle nie jest w stanie i już po godzinie wszyscy mają opóźnienia. w kłajpedzie weszłam na ring 1,5 godz. po planowanym czasie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dziewczyny - dzięki! Po porcji tabletek jest już lepiej, choć nie do końca.

Baski wchodza coś ok. 11:30 (?) ale pewna nie jestem. Na pewno skorzystam z Waszej pomocy. Czego jak czego, ale mojej prośby moźżecie byc pewne!
Pzdr.[/quote]

Spoks, bylebyś nam głów nie poobrywała za sposób/rezultat wystawienia:mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Do usług!!!:lol:


U Ciebie będziemy ok. 23:30-23:40. Ja mam do spakowania 5 basków + 2 metalowe klatki + 1 kontenerek. A więc to nam zajmie trochę czasu. Jak będziemy ode mnie wyjeżdżali - dam znac na komórkę. Droga ode mnie do Ciebie to ok. 15 minut ( o tej porze, nie powinno być korków - jak myślisz?:evil_lol:).


Ja mam na koncie ponad 300 wystaw i .... muszę Cię zmartwić. Nerwy nigdy nie przechodzą! Nawet jak jesteś sama w klasie. A w tym ostatnim przypadku, to nawet jest gorzej, bo nigdy nie wiadomo, czy sędzia (nie mając kogo porównywac z naszym pupilkiem) da nam CAC'a itp.


Gosik, nie rozpaczaj. MOże nie będzie tak źle? Będzie ciasto z jabłuszkiem, szampan od zaprzyjaźnionych SH...

A co ja mam powiedziec:
- temperatura - 38 stopni
- cieknący nos
- obolała głowa
- nie mam nikogo do pomocy na Parach Hodowlanych i Grupie Hodowlanej ani na ringu, bo koleżanka z Łotwy, która miała mi pomóc - nie dojedzie... Zostałam na lodzie i mocno się zastanawiam, czy brac wszystkie zgłoszone psy (5!)...
Eh, niech mnie ktoś pocieszy...:placz::placz::placz:
Pzdr.[/quote]
jakby był problem to ja też moge pomoc wystawiałam juz troche obcych pieskow wiec nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...