Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No to są nas 4 osoby, czyli skład tak jakby optymalny...
Do Alytus jest 380 km w 1 stronę x 2 = 760 km x 1 zł : 4 osoby = ok. 190 zł.
Tak kształtuje się cena za przejazd.

Bardotko, a jakie psiaki Ty bierzesz?
Pzdr.[/quote]

Ja tylko kurdupelka zabieram:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal']Mam pytanko-czy ktoś może mi powiedzieć kto bedzie sędziował spaniele?[/quote]
[B]dzamal[/B] niestety nikt Ci nie powie, bo na Litwie na krajowe wystawy podają tylko wykaz sędziów zaproszonych bez podziału na grupy i rasy.
a dowiesz się kto będzie sędziował na wystawie jak zerkniesz w katalog. Ja zgłosiłam mojego piegusa i jest mi to obojetne kto nas będzie sędziował bo i tak żadnego z podaych sędziów (oprócz p. Żivile povilaitiene, która nas sędziowała w Zabrzu 2006) nie znam - jedziemy całkowicie w ciemno.
a Ty zgłosiłaś swojego springerka??

Link to comment
Share on other sites

W związku z brakiem miejsc w busie organizowanym przez Asiaczka informuje, że [B][COLOR=Red]mamy jeszcze wolne miejsca[/COLOR] [/B]w samochodzie na ta wystawę. Wyjazd jest [COLOR=Red][B]z Bydgoszczy[/B].[/COLOR] Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt[COLOR=Black].
Pozdrawiam Aga
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Hola, hola, mój Panie! Z tymi BIS-ai to nic nie wiadomo... Nie ma co wychodzić przed szereg... Poczekajmy do 12 maja br.:lol:
Pzdr.[/quote]
Hola , hola ! no pewno że z BISami nigdy nic nie wiadomo do końca , ale w razie czego klaszczemy do upadłego . A potem zjemy to pyszne ciasto z foremki ! OK !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']OK. Ciasto będzie na pewo! Ostatio dostała cudowy przepis na ciasto z jabłkami i/lub gruszkami. Będę miała okazję wyrpóbowac przepis....:lol:
Pzdr.[/quote]
[B]Asiaczku[/B] mam nadzieję, że i my się załapiemy na pyszne ciacho.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jestem początkującym wystawcą i chyba się trochę zakręciłam...
Wysłałam zgłoszenie na adres [email][email protected][/email] podany przy wersji angielskiej zaproszenia, a teraz patrzę, że przy wersji litewskiej jest [email][email protected][/email]
nie dostałam żadnego potwierdzenia (wysyłałam we wtorek i prosiłam o potwierdzenie) i trochę się martwię. czy powinnam wysłać zgłoszenie jeszcze raz na ten drugi adres? bardzo proszę o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Jestem początkującym wystawcą i chyba się trochę zakręciłam...
Wysłałam zgłoszenie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] podany przy wersji angielskiej zaproszenia, a teraz patrzę, że przy wersji litewskiej jest [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
nie dostałam żadnego potwierdzenia (wysyłałam we wtorek i prosiłam o potwierdzenie) i trochę się martwię. czy powinnam wysłać zgłoszenie jeszcze raz na ten drugi adres? bardzo proszę o pomoc!!![/quote]

Zadzwoń i zapytaj czy dostali Twoje zgłoszenie. Mówią po polsko- rosyjsku ;) - nie będziesz miała problemow z dogadaniem się :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...