Jump to content
Dogomania

Mera Dog Pure


andromeda

Recommended Posts

Hej,

Ja skarmiam już 3 bądź 4 worek jak nie lepiej karmy Mera dog Pure.
Osobiście jestem zadowolona.
Nie mogę powiedzieć że w 100% mam uczulone psy na kurczaka, ale różne objawy które miałam na innej karmie na tej ustąpiły.
Karmię jagnięcina..wyjątkowo raz wziełam rybę z powodu braku asortymentu i tez jest wszystko super.
Osobiscie na chwilę obecną jestem zadowolona.
Skarmiam również Junior Indyk z ryżem też wszystko ok bez żadnych sensacji.

Jeżeli jednak obawiasz się uczulenia z czystym sumieniem na pewno mogę polecić Ci karmę Trovet.
Mało znana ale naprawde uważam że jak za swoją cenę rewelacyjna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Mój bulek jest uczulony na kuraka. Mera nie precyzuje z czego jest tłuszcz w karmie pure (dokładnie z jagnięciną). Efekt skarmienia wielkiego worka był taki : alergiczne zapalenie uszu, brązowe zacieki z oczu i spadek masy ciała. Znam jeszcze jednego bulka, które dokładnie w ten sam sposób reagował na tę karmę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Karmił ktoś psa karmą Mera dog pure junior? Nie koniecznie mającego alergię na kurczaka. Chodzi mi szczególnie o wersję z indykiem. Kupiłam tę karmę, ale czytając opinie na necie praktycznie każda była zła- że psom łzawiły oczy, wypadała sierść itp. Nie zachęcają mnie te opinie do dania karmy, tym bardziej, że mój pies ma nietolerancję pokarmową.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...