Jump to content
Dogomania

CANIS e CACTUS


stzw

Recommended Posts

W dalszym ciągu nie rozumiesz, że mówimy o tym że w ten sposób powstaje <fabryka psów>, bo to co się dzieje to nic innego jak produkcja zabawek do sprzedaży a rynek jest już mało rozciągliwy, biorę psa od hodowcy ze Stowarzyszenia, po dwóch latach okazuje sie ,że to nie ten i sru go do lasu, bo nie kosztował dużo- tylko szczepienia i koszty utrzymania, pies pokryje dziko biegającą sukę i następny miot do ratowania, a "miłośnik psiesków" do hodowcy po następnego psa, który nie będzie chorował, nie będzie przeszkadzał w czasie wakacji, nie obgryzie mieszkania.

Link to comment
Share on other sites

Jak dodaje ogłoszenia to piszę ze pieski mają metryczki które nie są uznawane w ZKWP a podaje numer KRS nie po to żeby ładnie wyglądało tylko żeby np Tablica.pl nie sciągała mi ogłoszeń jest numer KRS wiec sprawdzą on jest stowarzyszenie to ok może być ogłoszenie. Tez tak pewnie może być ze ktoś zmyśla numer KRS i co wtedy ??? powiesz mi wkońcu skąd jesteś czy nie mam na co liczyć ??:)

Link to comment
Share on other sites

pisałam ci że daje ci przykład. Kurcze nie mam już tego meila co mi allegro wysłało że mam podać całe dane stowarzyszenia bo bym ci pokazała a o tablice to był przykład wiec powiedz mi czemu tak o tym stowarzyszeniu piszesz jeżeli masz sama i wiesz jak to działa. Ty jak sprzedajesz szczeniaka dajesz rodowód czy metrykę ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nie wasz interes']Ja się ciebie nie pytam co hodujesz bo mnie tak naprawdę najmniej interesuje :) ale pisałaś wcześniej o psełdohodowcach pamiętasz ??:) że ci hodowcy to psełdo to ty jak by nie patrzeć to też niby jesteś psełdohodowcą. Odpowiesz mi skąd jesteś ???[/QUOTE]
To ja się pytałem jaką rasę psów hodujesz, ja zajmowałem się hodowlą sznaucerów olbrzymów i nigdy , przenigdy nie przeszło mi przez gardło pytanie / co hoduję ?/ , bo pies to nie rzecz tylko istota i tu się różnimy, stąd ten problem w dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Wpis z "hodowli" sygnowanej przez stowarzyszenie:
"Hodowane przez nas psy to: Shih-tzu, Yorkshire, Terier, West Highland White terrier, Jack Russel Terier Gładkowłosy, Cavalier King Charles Spaniel"
I to wszystko hoduje JEDNA osoba...[/QUOTE]


proszę sama powiedziała co hoduję nic nie ma z mojej strony że się dopytuję

Link to comment
Share on other sites

Dżizus, w życiu nie sprzedawałam, nie sprzedaję i nie będę sprzedawała szczeniaków. Wszystkie moje suki są wysterylizowane a psy wykastrowane. I nie widzę powodu, żebym miała tolerować pseudohodowle pod płaszczykiem wpisu do KRS. Jeżeli wpiszę sobie do KRS w przedmiocie działalności " usługi pogrzebowe" to napiszesz, że chcesz trumnę obstalować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nie wasz interes']proszę sama powiedziała co hoduję nic nie ma z mojej strony że się dopytuję[/QUOTE]

No, to jest hodowla sygnowana przez stowarzyszenie będące tematem tego wątku. Rejestrowałaś go, działasz a nie wiesz????
Tutaj link:
[url]http://hodowle.com.pl/wpis/1087/Majrog_Pies[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że zanim ktoś zdecyduje się kupić psa sygnowanego "dokumentami' tego stowarzyszenia najpierw popuka się w czoło, później wypije szklankę wody, prześpi się a następnego dnia obudzi się i pojmie, że pseudohodowle ciągle są wśród nas.

Link to comment
Share on other sites

HE HE HE dobre nie słyszałam tego :) ale mniejsza o to nie o to chodzi. [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/127762-Shilomaniak"]Shilomaniak [/URL] sam mi powiedz czy to jest ok jak sama jest z czestochowy i oskarża stowarzyszenie które powstało w czestochowie a sama ma stowarzyszenie odpowiedz mi ale szczerze co o tym myślisz [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/127762-Shilomaniak"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...