Jump to content
Dogomania

GUSIA z Radlina. w końcu w wymarzonym DS. Trzymaj się mała:)


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='zuzolina']cioteczki o co tu chodzi?? nie było mnie jakiś czas na dogo bo miałam problem z netem. Wracam a tu połowy wątków nie ma...:/[/QUOTE]

Jakoś mi się dziwnie pisze - pojawiam się tu nie pierwszy raz ;)

Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni

Link to comment
Share on other sites

no i doooopa:( to co przepadło już jest nie do odzyskania. Wszystkie bazarki na Gusię zostały albo zlikwidowane albo cofnięte do początkowego stadium...
a już się cieszyłam że jakieś wsparcie poleci na konto DT..
Dostałam też wiadomość że Gusia robi się powoli nieznośna. Warczy gdy chce się ją zrzucić z tapczanu, gdy chce się jej zabrać coś z pyska, zaczęła też niszczyć...Wszystko się sypie:(
domu jak nie było tak nie ma. Gdy ludzie dowiadują się o karmie rezygnują..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[COLOR=#ff0000][B][SIZE=5]ALARM!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

Jestem tu na prosbę zuzoliny, jest odcięta od netu!

[SIZE=5][COLOR=#0000cd]GUSIA WRACA Z ADOPCJI!!!![/COLOR][/SIZE]

Jeżeli ktos ma jakieś pomysły to podaje nr tel. Zuzy 661100252
Zuza ma mase fantów na ewentualny bazarek ale nie ma jak go zrobic, moze ktoś chętny????

Link to comment
Share on other sites

jestem cioteczki. Korzystam z neta sporadycznie dlatego tak to wszystko sie mi rozłazi.
Tak, Gusia wraca z adopcji. Pojechała do wydawałoby się wspaniałego domu do Gdańska, gdzie pracowano nad jej zachowaniem i manierami. Jednak zabrakło determinacji, cierpliwości, może siły i zrezygnowano z Gusi. Pani się niestety nie spodziewała takiego toku zdarzeń, Gusia ma poważne zaburzenia jeżeli chodzi o zachowanie hierarchii. Wiem że miesiąc dla psa po przejściach to jest za mało ale ja nie chciałam na siłę wciskać psa komuś kto już psychicznie z niego zrezygnował. Pani się zwyczajnie poddała, cały czas Guśkę porównywała do swojego poprzedniego psa który był oazą spokoju.
No cóż...nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba Gusię gdzieś ulokować, przydałby się rózwnież nowy pakiet ogłoszeń. Ja tak jak wspomniała stonka 1125 mam mnóstwo fantów na bazarek ale z takim połączeniem internetowym jak mam teraz nie będę w stanie go podnosić i kontrolować.

Link to comment
Share on other sites

jak się ma sprawa Gusi??
wróciła? jeśli tak, to gdzie teraz jest??

zuzolina, masz u mnie na bazarku wykupione wykupione i nadal nie wykorzystane 3 pakiety do ogłoszeń, więc... może jeden będzie dla Gusi??
powiedz tylko słowo, a zabiorę się do pracy :)

Link to comment
Share on other sites

no właśnie babka z forum dla posokowców dała mi namiary na domki które się wcześniej zgłaszały by adoptować Gusię. Poza tym zadzwoniła do mnie Pani bardzo bardzo zdecydowana na adopcję. Ma już 5-letnią suczkę jamnika adoptowaną z jakiegoś przytuliska w Trzciance i jest zachwycona Gusią. Mimo ogromu pracy jaki musiałaby włożyć w Gusię jest zdecydowana. [COLOR=#b22222][SIZE=4]Czy ktoś może ma kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Pile????[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

martaipieski nie odpisała.. Może jest na wyjeździe. Ja za to skontaktowałam się z dziewczyną na fb która wizytą się zajmie. Mam nadzieję że wszystko wypali i bidula Guśka nie będzie musiała więcej się przeprowadzać. Tymczasem zapraszam na wątek Gacusia w moim podpisie. Psiak pojawił się znikąd i nie mogłam go zostawić na pastwę losu. Nie mam jednak już środków na utrzymanie kolejnego zwierzaka.;( zaczynam nie ogarniać. Proszę chociaż zajrzyjcie...

Link to comment
Share on other sites

piechcia forum posokowców już się Gusią na samym początku zajmowało. Dzięki nim Gusia została wyciągnięta ze schronu. Potem już nie forum a organizacja dla posoków zasponsorowała karmę. DS już teraz też się znalazł tylko trzeba go dobrze sprawdzić i trzymać kciuki by historia się nie powtórzyła...

Link to comment
Share on other sites

jesteśmy po wizycie. Wszystko wypadło bardzo pozytywnie i w weekend Gusia jedzie do nowego domu w Pile. Jest to równiez 3-osobowa rodzina i jamniczka. Pani Diana się zalogowała na forum więc mam nadzieję że wpadnie i będzie zdawać relację:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]Tiara bo teraz tak się wabi to wspaniały inteligentny pies ..... Szalona zwariowana pozytywnie zakręcona Niunia zadomowiła się w Naszym domu bardzo szybko. Od samego początku byłam pozytywnie nastawiona na adopcję Naszego słoneczka :):):)
Tiara zakochała się w Naszej córce; z Pchełką Jamniczką którą mamy zaprzyjaźniła się .... więc wszystko jest tak jak trzeba ....
Wszystkie obawy które mieli poprzedni opiekunowie okazały się do opanowania .... Tiara jest posakowcem więc potrzebuje dużo ruchu, zabawy .... jest pogodna pozytywnie zakręcona i jeśli jej się tylko to wszystko zapewni odwdzięcza się wiernością i ciepłym serduszkiem :):)
Nie wyobrażamy sobie życia bez Niej .....
Dziękuję Pani Zuzi za możliwość Adopcji Tiary [/B]:multi::multi::multi:.

Edited by dianafx
Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=9548&d=1345405655[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=9549&d=1345405670[/url]
Oto Nasza Awanturnica słodka ..... energia Ją rospiera niesamowicie z piatku na sobotę w nocy obudziła mnie około drugiej w nocy i chciała się bawić .... szoooook normalnie :)hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...