Jump to content
Dogomania

Umarla mi pani, mnie nie chcá :( Czarna spanielka Mika w swoim cudownym domu!


emilia2280

Recommended Posts

W soboté 19 maja 2012 Mika wyruszyla w drogé do swojego nowego domu w Bydgoszczy!
________________________
Mika to Spanielka 7 letnia, której już nie chcą w domu!!!pilnie szuka domu. "Spadkobiercy" przyprowadzili ja do schronu w Kielcach. Na szczéscie Mireczka zabrala malá do siebie na cudowny DT pod Kielcami.

relacja z DT 26.03.12:
"W tamtym tygodniu był facet i chciał ją zostawić bo spanielka była własnością jego teściowej, która zmarła a on jej nie chce i takie tam. W schronisku zrobili jej zdjęcia i jest na kieleckiej dogomani ale schr.nasze nie przyjmuje psów więc facet wrócił z Miką do domu. Dziś po rozmowie z Elą (Elik) czy mi pomożecie w jej adopcji, umówiłam się z tym facetem -mieszka w Kielcach- i pojechałam ją zabrać do mnie. Po drodze byłam u weta i sterylka jej bédzie po jutrze na konto Kastora.

Mika jest raczej mix spaniel ale za to kochana!!!Ma 7lat,troszku ma nadwagi:) lubi jezdzić samochodem, zaprzyjaznila się z Lolką i Miśkiem na koty nie zwraca uwagi i kocha ludzi. Chętnie z nami wyszła od tego faceta i wsiadła do auta. Czuje się u mnie jakby była od zawsze. Lubi się bawić i [B]śmiesznie uśmiechać: zadziera wtedy wargę[/B]. Acha,kocha dzieci.W domu jakby jej nie było.Jest spokojna.


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg94/scaled.php?server=94&filename=img2141tea.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg43/scaled.php?server=43&filename=img2140d.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg10/scaled.php?server=10&filename=img2139ol.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg801/scaled.php?server=801&filename=img2138yp.jpg&res=medium[/IMG]

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poproszę może ewelinke_m, bo ona ma dobry aparat i robi fajne zdjęcia. Jak sunia już dojdzie do siebie po sterylce, to jakoś podjedziemy do Ciebie, Mira:).
Dobrze ,że sunieczka już bezpieczna, a jak jest taka fajna i bezproblemowa, to może uda się w miarę szybko znaleźć domek:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']heh, i Asia zauwazyla i mi mailem napisala ze "zue oczko" ma na ostatnim zdjéciu. Jak Lunka :p I usmiechniéte zdjécie poprosimy jak juz sunia wydobrzeje, bo po sterylce pewnie nie bédzie jej do smiechu.[/QUOTE]

Asiu,pudło z tym oczkiem:lol:!Pozory mylą:evil_lol:!Przyprowadzili ją do schroniska i nie była wstanie się uśmiechać:-(.A na uśmiech do sesji zdjęciowej rzeczywiscie musimy poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Mika już po sterylce.Trochę wymiotuje a ja biegam z mopem,piorę i przytulam czarnulkę,że nic się nie stało:shake:Nawet Lolka dziś jej odpuściła a Miś oddał swoje legowisko-niesamowite!Wet. zaniepokoiła jej nadwaga,mówi żeby zrobić badanie na cukrzycę.Super Emi,że już ma ogłoszenia!Mam nadzieję,że i na domek długo czekać nie będzie- dzięki wszystkim którzy wspierają Mikę:loveu:Dzięki dziewczyny ze schroniska,że dałyście mi namiary na mix-max czarną spanielkę:lol:być może uratowałyście jej życie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mira145']Mika już po sterylce.Trochę wymiotuje a ja biegam z mopem,piorę i przytulam czarnulkę,że nic się nie stało:shake:Nawet Lolka dziś jej odpuściła a Miś oddał swoje legowisko-niesamowite!Wet. zaniepokoiła jej nadwaga,mówi żeby zrobić badanie na cukrzycę.Super Emi,że już ma ogłoszenia!Mam nadzieję,że i na domek długo czekać nie będzie- dzięki wszystkim którzy wspierają Mikę:loveu:Dzięki dziewczyny ze schroniska,że dałyście mi namiary na mix-max czarną spanielkę:lol:być może uratowałyście jej życie:lol:[/QUOTE]
:) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Głaskanki dla dzielnej dziewczynki.
Nadwaga może być wynikiem przekarmiania (mam taką klientkę spanielkę młodą i grubą - przekarmianą..) ...oby to był tylko taki powód nadmiaru kilogramów.[/QUOTE]

Też tak myślę.Ale testy zrobię,żeby miec pewność.A głaskanki Miki przyjmuje bo je uwielbia:evil_lol:!
I nie teskni za domem:shake:pokochała nas:lol:DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...