Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

Ja się pieknei pojawiam 5 a wyruszam spowrotem 9 ;) Więc tak mnie ratuje tylko spanie na dole, chyba ze nie zabiorę zeusa co bardzo możliwe, bo dzisiaj na spacerze latał latał aż wylatał wytarzanie się w padlince ;d
Chyba ze jakiś ochotnik bezpsowy do zaopiekowania się czarnulcem misiowatym nie stwarzającym problemów dopóki się nie wytarza i nie jebie od nie go na km ?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Culineo']identyko jak u nas w domku, nawet stól z tej samem strony :)[/QUOTE]

Tyle że tutaj schody już są w pokoju tym dużym tak jakby a w Dębnie mieliśmy na "przedpokoju"
Troszkę inaczej ale damy radę :) I z tego co pamiętam w Siewierzu jest większa łazienka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_'] Sprawa wyjazdu Zeusa prawie rozwiązana i w 70 % jest zgoda na wyjazd :loveu:
[B]
!!!!!! :loveu:[/B]

A właśnie miałam wam pisać, że 5 jest międzynarodowy dzień piwa :razz:[/QUOTE]
[B]
no trudno... dzień święty trzeba święcić :lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Dziewczyny, czy będziecie w stanie wydrukować chociaż kilka ogłoszeń?
[URL]http://tinypic.com/r/2vx0h88/6[/URL]
Mi niestety drukarka odmówiła posłuszeństwa, a może znajdę czas, by porozwieszać plakaty...[/QUOTE]

Ja mogę spokojnie wydrukować z 20 ogłoszeń o ile tusz mi się nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

ja patrzylam przed chwila i nie moge znalezc Poli nr wiec mam nadzieje, ze ktos inny znajdzie :)

[QUOTE]Oh znam dobrze ten ból. Ja jestem dopiero w połowie pakowania a walizka już ledwo mi się domyka .[/QUOTE]
haha to niezle :lol: ja dopiero ciuchy sobie wybralam, ale juz sie boje etapu wsadzenia wszystkiego do walizki :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...