Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#0000ff]Co do kaucji cena trochę się obniżyła, od osoby wyniesie 42 zł
PROSIŁABYM ABYŚCIE MIELI [U]ZGODNE[/U] !
[SIZE=1]bo 2 lata temu każdy płacił jak mu się podobało i był cyrk nie z tej ziemi...


[SIZE=5]I prosiłabym nie zapomnieć 20zł DOPŁATY;)[/SIZE]
[/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

Edited by Tepes
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

shark sie może bawić z niufciakiem, bo śmiem twierdzić, że mojemu psu się ciut poukładało :) nie mogę powiedzieć, że nie odpowie na zaczepke, ale jest nieźle ! :)


[B][SIZE=4]kto i o jakich godzinach będzie już na miejscu ? ;)
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']Bewarka, o której my mniej więcej z Krakowa w niedz. jedziemy?? :)[/QUOTE]
Pewnie 11-12 na lajcie, bo doba hotelowa i tak zaczyna się o 14:00. Chyba, że trzeba jeszcze coś załatwić, najlepiej się już z moim bratem umówić gdzie chcecie wsiąść i o której xD


To ja może będę spać z Anulcią? ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']E tam... zlot jest zbyt babski żeby było atrakcyjnie :D[/QUOTE]
też tak uważam. :evil_lol:

[quote name='Tepes'][CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#0000ff]Co do kaucji cena trochę się obniżyła, od osoby wyniesie 42 zł
PROSIŁABYM ABYŚCIE MIELI [U]ZGODNE[/U] !
[SIZE=1]bo 2 lata temu każdy płacił jak mu się podobało i był cyrk nie z tej ziemi...


[SIZE=5]I prosiłabym nie zapomnieć 20zł DOPŁATY;)[/SIZE]
[/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]
[/QUOTE]
[B]21 złoty dopłaty, bo to wychodzi 20 z groszem, więc lepiej już dać te 21[/B]. ;) i co do kaucji to też mam nadzieje, że każdy sobie przyniesie zgodne, bo to będzie zbyt wielki rozpier... z tymi pieniędzmi tam na miejscu


A tak jak Bewarka pisała dobra hotelowa zaczyna się o 14, jeśli ktoś przyjedzie wcześniej to nie ma problemu, Pani z ośrodka po prostu powiedziała, że jeśli domki będą zajęte to wejdziemy do nich dopiero o 14, ale zawsze można czekać na walizach na terenei ośrodka itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

A jak to wygląda z kaucją gdy ktosik wcześniej wyrusza :eviltong:?

Patrzyłam na grafik wolne jest :multi:
Zaś nasz domek tworzymy podłogo-burdel-łóżko >?:diabloti:

EDIT. Bym zapomniała posiada ktoś może degażówki dwustronne i chciałby się ich na jakieś 2 h pozbyć?

Edited by Bartiśkowa_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']A jak to wygląda z kaucją gdy ktosik wcześniej wyrusza :eviltong:?

Patrzyłam na grafik wolne jest :multi:
Zaś nasz domek tworzymy podłogo-burdel-łóżko >?:diabloti:

EDIT. Bym zapomniała posiada ktoś może degażówki dwustronne i chciałby się ich na jakieś 2 h pozbyć?[/QUOTE]
właśnie zastanawiałam się co z tą kaucją i myślę, że po prostu zwróciłabym Ci ją po zakończeniu zlotu, tak samo komarowi. :)
to nie jest burdel-łóżko, tylko burżuazyjne łoże! :D

Link to comment
Share on other sites

Mój przeważnie olbrzymie psy omija na szczęście. 2 razy mu się zdarzyło tylko z takim kudłaczem jak Zeus spotkać. Z tym pierwszym się powąchali i rozeszli, a 2 na niego naskoczył z ząbkami. No i z Cane Corso się kiedyś nieźle bawił, mimo różnicy wzrostu (przeważał nad nią prędkością i zwinnością ;) ). Fajnie to wyglądało ale to suka była to co innego. Za to pomysł podtapiania w wydaniu tak wielkiego psa przyprawia mnie o grozę :evil_lol:. Zresztą mojemu lepiej nich patyka nie zabiera dla jego własnego dobra ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']
To ja może będę spać z Anulcią? ^^[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff] obczai sie na miejscu;)[/COLOR]


[quote name='dogomanka_']

[B]21 złoty dopłaty, bo to wychodzi 20 z groszem, więc lepiej już dać te 21[/B]. ;-) i co do kaucji to też mam nadzieje, że każdy sobie przyniesie zgodne, bo to będzie zbyt wielki rozpier... z tymi pieniędzmi tam na miejscu

[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Pola...20 a nie 21zł...
Dana przecież zapłacił 25 zł i o 1,30 płaci sie mni czyli w zaokrągleniu 20[/COLOR]

[quote name='Bartiśkowa_']A jak to wygląda z kaucją gdy ktosik wcześniej wyrusza :eviltong:?

Patrzyłam na grafik wolne jest :multi:
Zaś nasz domek tworzymy podłogo-burdel-łóżko >?:diabloti:

EDIT. Bym zapomniała posiada ktoś może degażówki dwustronne i chciałby się ich na jakieś 2 h pozbyć?[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff] Z tego co mi sie wydaje Ty nie byłaś nawet podliczano pod kaucja[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff] obczai sie na miejscu;)[/COLOR]
[/QUOTE]Czyli nie chcesz ze mną...? :(

[quote name='Rumi.']Ja jednak pojadę, cała rodzinka mi się złoży na wyjazd ufff.... jutro wysyłam resztę ;)

Bewarka to z Tb mamy jechać z Krk? Jeśli tak to trzymaj miejsce dla mnie ;)[/QUOTE]
Tak, ze mną. Tzn. z bratem, ja wsiądę kawałek za Krakowem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#0000ff]Mała zmiana.
Kaucja normalnie wynosi 42 zł bez zmian.
Za to dopłata się zmniejszy, ponieważ jedzie mój kolega i Iska, którzy w sumie zapłacą 75 zł czyli, każdy będzie musiał dopłacić 17 zł[/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

a do mnie właśnie dzwonił Komar, że dotarła wpłata od Anki i Natalii. ;)

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]PAMIĘTAJCIE O ZGODNEJ KASIE NA KAUCJE I DOPŁATĘ!


MAŁA ZMIANA NR 2:
[/B][SIZE=2]
ze względu na problemy typu "ja chcę być w domku z tym i z tym, a nie z tamtym" zostałam zmuszona zrobić porządki w domkach nr 2 i nr 3.
A więc tak:
z domku nr 2 do domku nr 3 przejdzie C&B, natomiast z domku nr 3 do domku nr 2 przejdą Noelle, Ania i Rumi.
Zmiany spowodowane są niezadowoleniem niektórych użytkowników oraz tym, że w domku nr 3 w pewnym momencie byłoby 9 osób, a w domku nr 2 cały czas 5 osób.
[/SIZE]

EDIT: wszelkie zażalenia nie będą już przyjmowane bo niestety każdemu dogodzić się nie da, a poza tym nic lepszego już nie wymyślę. [/COLOR][/SIZE]

Edited by dogomanka_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#0000ff]Mała zmiana.
Kaucja normalnie wynosi 42 zł bez zmian.
Za to dopłata się zmniejszy, ponieważ jedzie mój kolega i Iska, którzy w sumie zapłacą 75 zł czyli, każdy będzie musiał dopłacić 17 zł[/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Z psiakami jadą czy bez ?

Link to comment
Share on other sites

Tak się pytałam ze względu na domki ale widzę że domek numer dwa ma już pełną obsadę. Prawie same suczki to myślę że Kostkowi się spodoba mam nadzieje ;). No i do tego kastrowany Maniek i cziułałka od Ulv, którą Kostek pewnie ze szczurkiem pomyli ;) Swoja droga w naszym domku z 11 psów będzie jak dobrze policzyłam. Niezłe zapsienie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...