Jump to content
Dogomania

Aron Gończy Polski wita


szukajacynocy

Recommended Posts

ja zielone forum tylko podglądam,regularnie, w sumie to codziennie tam jestem, noo dobra kilka razy dziennie, jak tylko włącze komputer(każdy ma jakąś słabość;). Jak zobaczę gończe z forum na wystawie to się cieszę jak dziecko, zagaduję ich, miziam psiaki, robię wywiady. Na żywca, oprócz wystaw spotkałam tylko raz gościa na spacerze z gończym, za bardzo nie wiedział co ma a ja bym psiaka mu najchętniej zjadła, taka nawiedzona hehe.
A masz zdjęcia jaga? Jak ci się z nim pracowało? Jakim był psem? No że już nie wspomnę, że zdjęcie Arona też by się przydało. Na zielonym smyka już widziałam, jak takie maleństwo mogło zniszczyć cokolwiek, taki aniołek hehe

Edited by nuleczka
Link to comment
Share on other sites

Mam foty ale nie umiem zamieścić tu fot.
Jagterrier to zegarynka ale wyśmienity norowiec i stogowiec. Myślę, że za jakiś czas powrócę do tej rasy. Polować z jagterrierem na lisa to czysta przyjemność ;) Teraz postawiłem na polską rasę i na inne polowanie, czyli na zwierzynę grubą (głownie na dzika) i płową (głównie na jelenia).

Edited by szukajacynocy
Link to comment
Share on other sites

Na [URL="http://www.forum"][COLOR=#4444ff][URL="http://www*********************.avx.pl/"]www.[B]forum[/B][/COLOR][/URL].[B]polskigonczy[/B].avx.[B]pl[/B]/[/URL] tylko blogi żyją, głównie tam właściciele piszą. Ja muszę znaleść kogoś z mojego rejonu, który ma już doświadczonego psa (w polowaniu) Gończego Polskiego.
Jak znasz taką osobę to poleć.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...