Jump to content
Dogomania

Grand Basset Griffon Verdeen-Czyli co muszę wiedzieć?


Recommended Posts

Z góry przepraszam wątek założyłam także w kategorii ,,wszystko o psach"


Witam.

Proszę dogomaniaków o pomoc. Otóż od niedawna zastanawiamy się nad kupnem kolejnego psa. Mamy dwa małe tolerancyjne psiaczki. Staruszki. Chcielibyśmy kupić szczeniaka Granda. Jest to średni pies doskonale odpowiada naszym wymaganiom i warunkom.
Proszę o:

[LIST]
[*]Informacje ogólne
[*]Linki do for internetowych
[*]Linki do wszystkich stron które znacie gdzie znajdę interesujące zagadnienia na temat rasy
[*]Linki do filmików i zdjęcia(akceptuje linki do fotek) grandów i na ich tematy
[*]Wasze doświadczenie z rasą
[*]Wyprawka-Czyli co powinno się tam znaleźć i od razu linki do rzeczy które proponujecie
[/LIST]
Prosiła bym też o zdanie co uważacie o agility z grandem. Wiem nie jest to pies, który by wymiatał na torze. Liczymy się z tym.



Dziękuje za odpowiedzi.


Pozdrawiam,

Weronika
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Grand Perro']Z góry przepraszam wątek założyłam także w kategorii ,,wszystko o psach"


Witam.

Proszę dogomaniaków o pomoc. Otóż od niedawna zastanawiamy się nad kupnem kolejnego psa. Mamy dwa małe tolerancyjne psiaczki. Staruszki. Chcielibyśmy kupić szczeniaka Granda. Jest to średni pies doskonale odpowiada naszym wymaganiom i warunkom.
Proszę o:

[LIST]
[*]Informacje ogólne
[*]Linki do for internetowych
[*]Linki do wszystkich stron które znacie gdzie znajdę interesujące zagadnienia na temat rasy
[*]Linki do filmików i zdjęcia(akceptuje linki do fotek) grandów i na ich tematy
[*]Wasze doświadczenie z rasą
[*]Wyprawka-Czyli co powinno się tam znaleźć i od razu linki do rzeczy które proponujecie
[/LIST]
Prosiła bym też o zdanie co uważacie o agility z grandem. Wiem nie jest to pies, który by wymiatał na torze. Liczymy się z tym.



Dziękuje za odpowiedzi.


Pozdrawiam,

Weronika
:loveu:[/QUOTE]

[url]www.basset.pl[/url]
i napisz do "grandziary" Kasia ma dwa GBGV

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...