Jump to content
Dogomania

Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.


Agata69

Recommended Posts

[quote name='Monisiaczek'] Bezdomna, porzucona mieszka na parkingu przy Biedronce w Osięcinach koło Włocławka. Kuleje na jedną łapkę, pozbawiona agresji, wywraca się na plecy do miziania. Mówią, że to mieszaniec huski i owczarka, ale to już kwestia tego co kto widzi. Nie ma więcej niż 2-3 lata. Suczka ma jedno oko niebieskie. Nie ma imienia, jest bardzo łagodna, lubi łapać kury, więc nie może byc w gospodarstwie i nie lubi byc w zamknięciu , poprostu ucieka przez ogrodzenie, najlepiej najpierw ja wyprowadzac na smyczy, a jak się oswoi to można ja puszczać. Prawdopodonie jak sie ją da do domu z ogrodem , to przeskoczy ogrodzenie.
[B]Kontakt Sylwia 501 956 498 lub telefon interwencyjny 697 102 596

[IMG]http://toz.wloclawek.pl/foto/psy/o1.jpg[/IMG]

[IMG]http://toz.wloclawek.pl/foto/psy/o2.jpg[/IMG]

[IMG]http://toz.wloclawek.pl/foto/psy/o3.jpg[/IMG]

[IMG]http://toz.wloclawek.pl/foto/psy/o4.jpg[/IMG]

[IMG]http://toz.wloclawek.pl/foto/psy/o5.jpg[/IMG]

[IMG]http://toz.wloclawek.pl/foto/psy/o6.jpg[/IMG][/B] [/quote]...................

Edited by Agata69
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4]Tequila kilka dni temu przeszła ciężki zabieg sterylizacji aborcyjnej , gdybyśmy nie zdążyli w ostatnich dniach ciąży dziś pod naszą opieką byłoby 8 szczeniąt .[/SIZE]
[SIZE=4]Tequila mieszka obecnie w DT i można rzec pies bezpieczny ....[/SIZE]
[SIZE=4]Niestety tak nie jest Sunia potrzebuje wsparcia finansowego żeby zabezpieczyć pełną michę i weta w razie potrzeby .[/SIZE]
[SIZE=4]DT daje miłość i opiekę ale na więcej nie może sobie pozwolić .[/SIZE]
[SIZE=4]Bardzo prosimy jeśli możesz choć 5zł podarować Tequili ,ona zaznała już wystarczająco głodu i tułaczki ,musimy zapewnić jej jedzenie i opiekę .[/SIZE]




[COLOR=#ff0000]skarbonka Tequili[/COLOR]
[U]DEKLARACJE STAŁE

[/U][SIZE=4]sonia1974- 20zł( od czerwca )[/SIZE]
[SIZE=4]agata 69- 10zł[/SIZE]
[SIZE=4]sdal-10zł[/SIZE]
[U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE [/U]
[SIZE=4]..............[/SIZE]


[U][SIZE=3]BAZARKI [/SIZE]
[/U]
[SIZE=4]sonia1974,SDAL, ANETTTA- WSPÓLNIE
AGATA69[/SIZE][SIZE=4]
[/SIZE]
[U]OGŁOSZENIA [/U]

[SIZE=4]agata69[/SIZE]
[SIZE=4]arim
[/SIZE]

[U][SIZE=3]ZAKUP KARMY[/SIZE]

[/U][SIZE=2][B][SIZE=3]AGATA69 -5KG [/SIZE][/B]
[/SIZE]

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Ja bym ją zabrała do siebie ale 5 pies nie dam rady wszystkiego dopilnować i kojca drugiego nie mam a ona przez moje ogrodzenie ucieknie .Jest śliczna z tym błękitnym okiem na zdjęciach całej jej urody nie widać . Codziennie rano kręci się koło przystanku więc witamy się codziennie (pracuję w Osięcinach)

Link to comment
Share on other sites

Karmi sunię p.Sylwia która pracuje u miejscowego weta . Kto sunie tam porzucił ja nie wiem . Natomiast wiem że byli ludzie z toz ale co zostało ustalone nie mam pojęcia . Może założycielka wątku ma więcej info. Pewna starsza kobieta miała sunie u siebie ale ta uciekła .Zaraz dam znać sdal ona chyba nić nie wie że sunia ma wątek a ma największą wiedzę na jej temat

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, widuje ja prawie codziennie, jest przekochana, karmią ją rózni ludzie, ale na jedzenie jest wybredna byle czego nie zje , codziennie wystawiam przed lecznice sucha karmę , ale nie bardzo chce jeśc, ktoś jej proponował porcje rosołowe, ale tez nie chciała, ale żywa kurke to i owszem , znajoma widziała, jak porwała brązową kure i obracała ją na szczerym polu, a obok były białe pióra, więc wcześniej musiała załatwic biała kurkę. Nie lubi byc w zamknięciu, bo już troje ludzi ją brało do ogrodzenia, ale przeskakuje, a przywiązana do budy wyje i szczeka, najlepiej ja wyprowadzac na smyczy, bo umie chodzic, i jak sie oswoi to dopiero ją puszczac, mam nadzieje że znajdzie szybko domek, bo za te kury ktoś ja załatwi, albo doniesie ktos wójtowi że duży pies chodzi i się ludzie boja , a wójt już ją załatwi tak jak on to potrafi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Piękne stworzenie.. myślę, że na pewno ktoś znalazłby dla niej domek..[/QUOTE]
zapewne szybko znajdzie dom tylko trzeba ją na dt , sterylke gmina funduje , może gdyby Sdal albo toz z wójtem pogadali to na dt też by dołożyli ja też dam jej stałą deklarację

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunieczka,jak gmina funduje sterylkę,to moze zgodzi się opłacać hotel,porozmawiajcie z wójtem.

Tą łapinką trzeba się zająć,żeby nie było za póżno.

A sunia piękna,powinna znależć dom,ale musi być najpierw bezpieczna i zaopiekowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Biedna sunieczka,jak gmina funduje sterylkę,to moze zgodzi się opłacać hotel,porozmawiajcie z wójtem.

Tą łapinką trzeba się zająć,żeby nie było za póżno.

A sunia piękna,powinna znależć dom,ale musi być najpierw bezpieczna i zaopiekowana.[/QUOTE]

gmina na hotelik nie da, ona ledwo na sterylkę da, z tego co widze to z łapka juz lepiej , tak jakby nie kulała, ale zaczynaja latac za nia psy, więc za 2 miesiące pewnie urodzi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mało prawdopodobne żeby szef Sdal się zgodził , ostatnio stwierdził żeby wiązać sunie gdzieś bo klienci mogą się jej bać .
Sunia zmieniła się od kiedy chodzi w " gości " do Sdal jest bardziej radosna i przestała kuleć . Lgnie do człowieka bardzo.Dziś jej nie widziałam mam nadzieję że jeszcze jest w Osięcinach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']mało prawdopodobne żeby szef Sdal się zgodził , ostatnio stwierdził żeby wiązać sunie gdzieś bo klienci mogą się jej bać .
Sunia zmieniła się od kiedy chodzi w " gości " do Sdal jest bardziej radosna i przestała kuleć . Lgnie do człowieka bardzo.Dziś jej nie widziałam mam nadzieję że jeszcze jest w Osięcinach[/QUOTE]

dzisiaj była u mnie w lecznicy, na razie jest cała i zdrowa, ale ma wiekszy apetyt, teraz je za kilkoro, to prawda że szef kazał ja gdzies wiazac, bo klienci się moga bac, nie jest on tak za psiakami jak ja, gdyby to była moja lecznica to leczyłabym wszystkie psiaki za darmo i zbankrutowała. Co do sterylki to jest obawa że ona z szytym brzuchem przeskoczy ogrodzenie i zrobi sobie krzywde , a u nikogo nie zaznała miejsca dłużej niż pare godzin, zawsze szuka ucieczki, może gdyby poznała tę osobe bliżej i była przez jakis czas wyprowadzana na smyczy to może by została na stałe, lub wchodzi w grę kojec z dachem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...