Jump to content
Dogomania

Ciągnięty za samochodem - juz go nie boli.Bond szczęśliwy za TM


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bond jutro ma mieć operacje o godz 15 jak dobrze kojarze to na mięsnie a za kilka dni na ściegna gdyz ponoć nie da sie tego pogodzic no chyba że jutro w praniu okaże sie coś innego.

A sunia chodzi w kołnierzu bo ściaga opatrunki. nózka sie ladnie goi a druga czeka na operację jak pisałam wczesniej powinna byc w ciągu 2 tygodni. teraz codziennie masowane są łapki aby mięśnia troche popracowały bo ta jedna to nic tylko sobie tak wisi i wisi i ta łapke ratujemy za pomocą sztucznych ścięgień,

jutro wszystko jeszcze podam po zakończeniu operacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']dziekujemy za wszystkie wpłaty.
jak Bond będzie zdrowy i będzie mógł chodzić to ciotki dostaniecie w ramach podziękować odciski psiego nocha i łaki- to będzie taka karteczka dziękujeczka;)[/quote]


To fajnie - niech psinki szybko zdrowieją :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Niestety finansowo w tej chwili nie dam rady pomóc, ale znalazłam kilka drobiazgów i pisze do ludzi czy ktoś nie zechciałby ich przejąć i zrobić bazarku dla tych biedulek.Na razie bez odzewu ale nie ustępuje i mam nadzieje że chociaż tak uda sie pomóc.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elypsa']Witam
Niestety finansowo w tej chwili nie dam rady pomóc, ale znalazłam kilka drobiazgów i pisze do ludzi czy ktoś nie zechciałby ich przejąć i zrobić bazarku dla tych biedulek.Na razie bez odzewu ale nie ustępuje i mam nadzieje że chociaż tak uda sie pomóc.Pozdrawiam[/quote]


ja chętnie zajmę bazarkiem dla nich :lol: , sama też chciałam coś dla nich wystawić ale na dzień dziesiejszy niestety nie mam nic do zaoferowania

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ kompletnie nie potrafie, nie znam sie na tym ani ciut ciut, nie mam pojęcia w jaki sposób to wszystko funkcjonuje-tzn płatności itd.Niestety nie posiadam konta banowego a poza tym obawiam się że jako zupełnie nowa osoba nie zapracowałam jeszcze na zaufanie

Link to comment
Share on other sites

mam sugestie - zwroccie sie o pomoc do fundacji azylu pod psim aniołem - do pana tadeusza wypycha
sama pracuje z azylem ale nie mam takich uprawnien zeby podejmowac decyzje w sprawach finansowych
jesli tylko dobrze przedstawicie sprawe - moze znajdzie si epomoc


telefony i maile - [URL="http://www.psianiol.org.pl"]www.psianiol.org.pl[/URL]
z tadeuszem wypychem tylko rozmawiac

iw

Link to comment
Share on other sites

Dziś na afn zostały przelane 2000 zł!!!!! przez hojnego sponsora.:loveu:

Pan poprosił mnie o informacje o wynikach operacji i leczenia w ogóle.
Bardzo proszę o dokładne informacje na wątku, będę mu przekazywać. Pieniądze powinny być na afnie w poniedziałek.

Od razu zaznaczam, że pan nie może przygarnąć psiaków, bo ma w domu 2 przygarnięte sunieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Dziś na afn zostały przelane 2000 zł!!!!! przez hojnego sponsora.:loveu:

Pan poprosił mnie o informacje o wynikach operacji i leczenia w ogóle.
Bardzo proszę o dokładne informacje na wątku, będę mu przekazywać. Pieniądze powinny być na afnie w poniedziałek.

Od razu zaznaczam, że pan nie może przygarnąć psiaków, bo ma w domu 2 przygarnięte sunieczki.[/quote]

Rozumiem żę tyle poszło na ogólny watek a ile dostaną nasze łapki?
Przepraszam że taka wścipska jestem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Dziś na afn zostały przelane 2000 zł!!!!! przez hojnego sponsora.:loveu:

Pan poprosił mnie o informacje o wynikach operacji i leczenia w ogóle.
Bardzo proszę o dokładne informacje na wątku, będę mu przekazywać. Pieniądze powinny być na afnie w poniedziałek.

Od razu zaznaczam, że pan nie może przygarnąć psiaków, bo ma w domu 2 przygarnięte sunieczki.[/quote]

:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...