Jump to content
Dogomania

Świnki wietnamskie tak mi się wydaje


sonia1974

Recommended Posts

Do lasu zostały wyrzucone świnki na moje oko wietnamskie matka i trzy młode .Podobno podjechał samochód i zostały wyrzucone . Kręcą się koło zabudowań ludzie wyrzucają im jedzenie ale wydaje mi się że one nie poradzą sobie same .Może wiecie jak takim zwierzętom pomóc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='kaszanka']tak samo jak innym :( - najlepiej znaleźć im dom.[/QUOTE]

Kaszanka! Po co piszesz posty nic nie wnoszące??
Ja się na świniach (cz zwykłych czy wietnamskich) nie znam wcale - i gdybym wiedziała że ktoś wywalił jakieś do lasu chciałabym aby "fachowiec" się odezwał jak im pomóc. A takie pisanie aby cyt. "najlepiej znaleźć im dom" nic nie daje (chyba że zależy Tobie tylko na nabijaniu sobie postów na forum).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Lupi']Kaszanka! Po co piszesz posty nic nie wnoszące??[/QUOTE]

No właśnie, Lupi? Haha xD

Ojej... te świniaczki już pewno nieaktualne?

Przede wszystkim trzeba je odizolować od paskudnej części społeczeństwa, które może im zrobić krzywdę - chociażby tym nieodpowiednim żarciem.

Potem najlepiej by zawiadomić okoliczne schronisko dla zwierząt - powinni przyjechać i już się tym dobrze zająć...

...przeważnie się nie zajmują xD
No to wtedy można wykonać telefon do miejscowego ZOO - oni oddelegują odpowiednią osobę (przynajmniej tak właśnie było w moim przypadku) - albo miejscowego zwierzęcego pasjonata (jeśli jakiś taki jest i prowadzi sobie takie 'prywatne przytulisko')...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...