Jump to content
Dogomania

Mango - chodząca encyklopedia czeka w opolskim schronisku przy Torowej 9


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

cześć jestem tu niezaproszona itd. ale przed 3 laty wzięłam Nikiego z schroniska Opolskiego, wtedy proponowano mi Mango ale ja mieszkam w bloku i opcji takiej nie było, od tamtej pory śledzę los Mango na stronie schroniska, ostatnio zniknął i się ucieszyłam że znalazł dom. Napisałam do schroniska z tym zapytaniem ale nikt mi nie odpowiedział podejrzewam, że z braku czasu. Nie dawało mito spokoju i wpisałam w google "Mango pies z Opola" i trafiłam tutaj.

Tak jak mówiłam, zapamiętałam go i bardzo mi zależy na jego szczęściu... Tak jak Dropka i ślepego Tomasa, Dropek ma dom a Tomasowi chciałam mu założyć wątek tutaj in dać go do dt w warszawie ale muszę podjechać do schroniska i się spytać kierowniczki czy wyrazi na to zgodę.

tak bardzo mi przykro z powodu Mango i barku wiary w niego przez ludzi go adoptujących....

Link to comment
Share on other sites

Hej!!! Nie masz pojęcia jak się cieszę, że ktoś nowy i właśnie "nieproszony" zawitał na wątku! Wg nas Mango jest psem domowym. I być może wlaśnie w domu by się odnalazł itp. Wpadaj jak najcześciej! Co do dt Thomasa to byłby cud, bo Dropek ma już swój dom! :)

Link to comment
Share on other sites

witaj :) miło, że zajrzałaś :) co do pomysłu dt dla Thomasa to super! kto jak kto, ale on baaaaardzo by tego potrzebował...
No, Mango bardzo mi leży na sercu, ale trzeba przyznać, że jakoś szczególnie nie zraził się po dwóch nieudanych adopcjach. Na pewno znajdzie dobry dom... w swoim czasie. Swoją drogą bardzo się dziwię, że nikt się nim nie interesuje jako psem domowym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']super ja tez bardzo się cieszę że tu jestem, tak całe 3 lata błąkał mi się po głowie:) niestety Niki nie toleruje innych psów, zagryzł u Was w schronisku kota... postaram się Tomasa zabrać do dt:)[/QUOTE]

I jak rozwazania na temat dt dla Thomsa? :)

Link to comment
Share on other sites

jestem ciocie, przepraszam. Dziś podjadę do schronu i pogadam z kierowniczką czy mogę kombinować bo to dt jest w warszawie. zaginął nam piesek w częstochowie i cała uwaga była skupiona na nim by go odnaleźć... teraz grzeje dupcie:) koleżanka ma dzwonić dodt ile by kosztowało utzrzymanie chłopaka jak będę coś wiedzieć to dam znać.

uważam że można by było Mango zrobić wydarzenie na fb ja jestem patologicznie ograniczona na tym portalu umiem tylko pisać i przyjmować zaproszenia:)

Link to comment
Share on other sites

jak już wyzdrowiejesz to możemy się umówić w schronie i porobić fotki, filmiki Manga. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/130912-Dol-Blathanna"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/130912-Dol-Blathanna"][B]Dol Blathanna[/B][/URL] zna go najlepiej, także pewnie też chętnie przedstawi jego dobre strony ;)
Co do dt Thomasa, to kto by za niego płacił ? Większość wolontariuszy schronu to studenci także ciężko by było o jakieś stałe deklaracje. Zapas karmy mógłby ze sobą zabrać, ale co jak się karma skończy ? nie będzie się opłacało płacić za wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']jak już wyzdrowiejesz to możemy się umówić w schronie i porobić fotki, filmiki Manga. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/130912-Dol-Blathanna"][B]Dol Blathanna[/B][/URL] zna go najlepiej, także pewnie też chętnie przedstawi jego dobre strony ;)
Co do dt Thomasa, to kto by za niego płacił ? Większość wolontariuszy schronu to studenci także ciężko by było o jakieś stałe deklaracje. Zapas karmy mógłby ze sobą zabrać, ale co jak się karma skończy ? nie będzie się opłacało płacić za wysyłkę.[/QUOTE]

ciocia zrobie wątek zaproszę ciotki damy radę z kasą jak uzbieramy komplet stałych to go wyciągamy, damy radę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...