Jump to content
Dogomania

Pako w swoim wspaniałym domu:)Dziękuję Wam kochani, bez Was by sie nie udało


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem co napisać....
Pakuś odszedł za TM

najkochańszy, najcudowniejszy pies ze schroniska.
Bardzo się z jednej strony cieszę, że nie odszedł jako jeden z tysiecych, zapomnianych, bezdomnych, niechcianych...
Miał dom. I to jest najważniejsze.

Po poludniu zadzwonię do pani Kasi i dowiem się szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie wiem co napisać....
Pakuś odszedł za TM

najkochańszy, najcudowniejszy pies ze schroniska.
Bardzo się z jednej strony cieszę, że nie odszedł jako jeden z tysiecych, zapomnianych, bezdomnych, niechcianych...
Miał dom. I to jest najważniejsze.

Po poludniu zadzwonię do pani Kasi i dowiem się szczegółów.[/QUOTE]
Przykro mi, piesku, że odszedłeś i bądź gdzieś tam szczęśliwy.
Teraz już na pewno nic ciebie nie boli i jesteś wolny od chorób i cierpień. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że dom, który miałeś był dobrym domem dla ciebie piesku. Żegnaj Pako *TM :(

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie mi, ale jestem wstrząśnięta. Zero informacji o psie, zero zdjęć, zdawkowe informacje. Kurcze! Teraz informacja,ze Pako za TM. Wiecie, że pies źle wygląda, organizujecie wyjazd do lekarza. Gdzie do tej pory była Pani Kasia, opiekunka psa? To miejsce od początku było dla mnie straszne. Mówiłysmy, prosiłyśmy. Szok.
Żegnaj Pakusiu.

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że dość długo szukałyśmy kogoś do wizyty poadopcyjnej,
wizyta się odbyła i wypadła pozytywnie.
Ufam osobom z dogo i wierzę. A osoba będąca na wizycie ma moje pełne zaufanie.
chyba sens dogo polega na wzajemnym zaufaniu prawda?

Dla mnie miejsce nie było straszne. Moment, ja rozmawiałam dosyć często z Panią Kasią, zdjęć brak owszem, ale na iluż to wątkach nie ma zdjęć? Zresztą były zdjęcia.
Poza tym przypominam to byl DS a DS nie ma obowiązku wysyłania zdjęć.

ja mogę się winić, ale nie było alternatywy dla Pako. Nie było nikogo kto chciałby pomóc w utrzyamniu Pako w hotelu, a powrót do schroniska nie wchodził w rachubę.

Dlaczego zawsze na dragomani muszą oskarżenia w takiej chwili?
trochę szacunku dla żałoby?

A zresztą.
Mam dzisiaj dość.

Link to comment
Share on other sites

Ocelocie, tu nie chodzi o oskarżenie Ciebie, tylko wątpliwości dotyczą pani Kasi, z którą ja akurat mam bardzo złe doświadczenia bo przyłapałyśmy ją na dużym kłamstwie.
Jak się bierze psa na DS to ma się obowiązek jego leczenia, a tutaj osoby postronne planowały go zabrać do weta... bardo mi smutno jak myślę o końcówce życia Pako.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj z nią nie rozmawiałam. Odkładam tę rozmowę.
Nie jestem gotowa na tę rozmowę.
Wolę wierzyć, że to starość, nie zaniedbanie.
Nawet jesli jest to syndrom wyparcia.
Wczoraj został adoptowany remik weteran schroniskowy i w nocy uciekł.
Podejrzane jest, ze dzisiaj byliw schronisku po szczeniaka.
mam dzisiaj czarną niedzielę.
Szukam kogoś kto mnie jutro zawiezie do Tuszyna, chciałabym poszukać Remika.
Od wtorku jestem w pracy.
Mam dzisiaj dość rozmów telefonicznych, zlych wiadomości i w ogóle.

Aha Pako był leczony, osoby postronne miały zabrać Pako do innego weterynarza, żeby srawdzić czy leczenie jest dobrze ustawione.
I tutaj nie chodziło o złą wolę DS a o brak samochodu.

Dziewczyny ja się boję każdej adopcji. Popadam nawet już w paranoje, że nie cieszę się z adopcji psów z DT, hoteli. A tak też nie można.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Kasią.
Pako odszedł we śnie. Zasnął popołudniu w pokoju, na swoim posłaniu, jak przyszła go karmić wieczorną kolacją, był jeszcze ciepły.
To godna śmierć.
Pakuś już był słaby, załatwiał się ostatnio w domu.
W stadzie jednak się odnajdywał mimo choroby i wieku. Potrafił znacznie młodsze psy odgonić od miski czy zabrać ukochaną piłeczkę. No cóż przeszedł przez lata ostrą szkołę w schronisku. I często był w boksie z silnymi psami, właściwie zawsze.

Do końca dostawał insulinę i miał mierzony cukier.

Żegnaj kochany psiaku. [']
są psy o których się zawsze pamięta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Rozmawiałam z Panią Kasią.
Pako odszedł we śnie. Zasnął popołudniu w pokoju, na swoim posłaniu, jak przyszła go karmić wieczorną kolacją, był jeszcze ciepły.
To godna śmierć.
Pakuś już był słaby, załatwiał się ostatnio w domu.
W stadzie jednak się odnajdywał mimo choroby i wieku. Potrafił znacznie młodsze psy odgonić od miski czy zabrać ukochaną piłeczkę. No cóż przeszedł przez lata ostrą szkołę w schronisku. I często był w boksie z silnymi psami, właściwie zawsze.

Do końca dostawał insulinę i miał mierzony cukier.

Żegnaj kochany psiaku. [']
są psy o których się zawsze pamięta.[/QUOTE]
Mam nadzieję,że to prawda....
Kochany Pako ....:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pakuś, biegaj szczęśliwy za TM....
[IMG]http://www.beruska8.cz/svicky/svicky2/16.gif[/IMG]................. tam się spotkamy kiedyś .... a teraz.... kochane cioteczki, pozwólcie odejść Pako w spokoju...również szacunek dla Ocelot... niech już zakończy temat!... NIC... na świecie nie jest już w tej chwili czegokolwiek zmienić.......

Link to comment
Share on other sites

Dawno tu nie zaglądałam, a tu takie smutne wieści :(
Nic już nie zmieni gdybanie czy miał dobrze, czy nie. Ale faktycznie chyba nie jest to dom na przyszłość dla żadnego psiaka, skoro nie było żadnych konkretów, a jak widzę Pani i na FB wcale nie pojawia się już od lipca. Ludzie z reguły cieszą się jak jest zainteresowanie psem, którym się zajmują i chętnie przesyłają fotki czy udzielają informacji. Trochę tu rzeczywiście zakrawa na psie zbieractwo...no ale za późno na wszystko :(
Żegnaj psinko
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...