Jump to content
Dogomania

Pako w swoim wspaniałym domu:)Dziękuję Wam kochani, bez Was by sie nie udało


ocelot

Recommended Posts

lekko mnie ruszyła dyskusja na fb
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=338770359476795&set=a.338770299476801.78443.203103946376771&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/url]
Nigdy bym nie pomyślała o uśpieniu Pako. Kiedy jest szansa na kilka miesięcy szczęśliwego życia. Miłośnicy zwierząt ech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']lekko mnie ruszyła dyskusja na fb
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=338770359476795&set=a.338770299476801.78443.203103946376771&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/url]
Nigdy bym nie pomyślała o uśpieniu Pako. Kiedy jest szansa na kilka miesięcy szczęśliwego życia. Miłośnicy zwierząt ech.[/QUOTE]
Pako jeżeli będzie brał insulinę i wyniki będą w normie może cieszyć się nie kilka miesięcy ale kilka lat życiem.
Niektórzy ludzie nie mają pojęcia o cukrzyczy i wygadują bzdury.Pako nie cierpi a więc nie ma powodu go usypiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']lekko mnie ruszyła dyskusja na fb
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=338770359476795&set=a.338770299476801.78443.203103946376771&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/URL]
Nigdy bym nie pomyślała o uśpieniu Pako. Kiedy jest szansa na kilka miesięcy szczęśliwego życia. Miłośnicy zwierząt ech.[/QUOTE]

Szkoda czasu na dyskusje z takim ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']lekko mnie ruszyła dyskusja na fb
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=338770359476795&set=a.338770299476801.78443.203103946376771&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/url]
Nigdy bym nie pomyślała o uśpieniu Pako. Kiedy jest szansa na kilka miesięcy szczęśliwego życia. Miłośnicy zwierząt ech.[/QUOTE]

Chcą być orginalni , a inaczej nie umieją. Nie zaprzątaj sobie nimi głowy. Szkoda czasu i nerwów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Mi zwyczajnie ręce opadły:([/QUOTE]

A mało to razy Ci ręce opadły? ;) Kochana zamiast się przejmowac, powinnaś się cieszyć. Jeszcze niedawno ten pies nie miał szans, nie było nadziei dla Niego, a teraz?? Wtedy mogłaś się zamartwiać, smucić itd. A teraz to się ciesz, że Pakuś dostał swoją szansę :)
I nie wprowadzaj ponurej atmosfery na wątek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']A mało to razy Ci ręce opadły? ;) Kochana zamiast się przejmowac, powinnaś się cieszyć. Jeszcze niedawno ten pies nie miał szans, nie było nadziei dla Niego, a teraz?? Wtedy mogłaś się zamartwiać, smucić itd. A teraz to się ciesz, że Pakuś dostał swoją szansę :)
I nie wprowadzaj ponurej atmosfery na wątek :evil_lol:[/QUOTE]
Tak jest:)masz rację:) Już się ustawiłam do pionu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']lekko mnie ruszyła dyskusja na fb
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=338770359476795&set=a.338770299476801.78443.203103946376771&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/url]
Nigdy bym nie pomyślała o uśpieniu Pako. Kiedy jest szansa na kilka miesięcy szczęśliwego życia. Miłośnicy zwierząt ech.[/QUOTE]
Ocelot, ja już sie przyzwyczaiłam do takich dyskusji!
Nie czytałam jeszcze tego, co wklełaś, ale sie domyślam/
Ja już sie takimi tekstami nie przejmuje!
Watek, ktory tu wklejałam z FB /tego sparalizowanego psiaka, ktory pojechał tam, gdzie ma jechac Pako/
tez był w początkowej fazie przesycony nawet pretensjami do Fundacji
za to, że ratowała psiaka!
Teksy ostre tam leciały, a wiecie, Fundacja musi dbac o swój wizerunek
ale wspaniale się wybroniła i jak dla mnie była ogromnie wiarygodna
i jak widac opłaciło się/
Niech sobie piszą co chcą!Pies jest bezpieczny
spada mu cukier a w perpektywie ma swój własny, wymarzony dom na reszte życia!
Nic lepszego nie mogło go spotkać, nawet jeśli miałoby to byc "tylko" kilka miesiecy życia!
Nawet gdyby chodziło o kilka tygodni- warto! Zawsze warto!

Link to comment
Share on other sites

Nie dzwoniłam do Ani mam nadzieję, że dzisiaj się odezwie.
Ja dzisiaj 12 h w pracy, wiec w sumie bez kontaktu.

Rozmawiałam z Kocim Światem. Do domku Pako by dał, jednak fizycznie dom nie był sprawdzany, Fundacji tylko patronatem objęła Ciapka. To był psiak z lecznciy gdzie lecz psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']jak tam cukier u Pako?

może na FB trzeba by zmienić tytuł, bo przecież Pako już nie umiera ;)[/QUOTE]


Dzisiaj robimy krzywą cukrową , do 22 będziemy mierzyć co dwie godziny , więc pewnie dopiero jutro podam wyniki . Na razie jest różnie od 100 do 300 :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...