Jump to content
Dogomania

Szczeniaczek mastino ma dom !!!


Inez de Villaro

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez de Villaro']Nie wiem , czemu nie mogłam tutaj dziś wejść z zapisanego na kompie linka...weszłam przez FB, odpowiem na pytania

Pies będzie wydany po kastracji, gdyż nie ufamy nikomu w sprawie kastracji, nawet po zapisaniu tego w umowie- Aniu - patrz historia Lita (pan miał go wykastrować po zabraniu od nas ze schronu i do dzis tego nie zrobił) mimo próśb, pies miał u pana dobrze, więc nie zabieralismy, a czas mijał, mijał, mijał i nic.
Zdarzały sie juz takie sytuacja, nawet po podpisaniu umowy.
Pies pójdzie więc po zabiegu i kropka. Tym bardziej że jest papierowy i ładny...:)
I troche wieści z dt.
Trwa leczenie Leosia, kąpiele powodują , że skóra nie jest już bardzo zaogniona- raczej różowa, ale jeszcze nie blada.
Leoś uczy się życia w stadzie, uczy sie komend i posłuszeństwa. Próbuje wchodzic na głowę Pańciostwu, ale sie nie dają.
Ola mówi, że jest bardzo pojętny i szybko się uczy, ale raczej słucha stanowczego głosu, jednak na pewno nie zbyt stanowczego, bo wtedy sie obraża. Więcej mozna wyegzekewować od niego spokojem niż nerwami.
Ładnie zostaje w domu i śpi wtedy jak zabity, nie niszczy, trochę zawyje i idzie spać.
Jest ciekawy świata, ale stróż z niego żaden...")[/QUOTE]


Na razie bez zmian, kąpiele, leczenie, we wtorek kolejna wizyta u weta i...nowa partia leków do wykupienie, już się martwię :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Na razie bez zmian, kąpiele, leczenie, we wtorek kolejna wizyta u weta i...nowa partia leków do wykupienie, już się martwię :([/QUOTE]

no nie jest za kolorowo... a zaraz jeszcze karma znów dojdzie... :(
Każda złotówka się przyda...
Zapraszamy na bazarek Leosiowy - chociaż tak możemy mu pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']Oczy juz coraz lepiej widac, opuchlizna schodzi, ale musimy się umówić do dr. Garncarza na konsultacje, bo na jednym oczku jest mleczna mgiełka. Trzeba zdiagnozowac co to, i podjąć specjalistyczne leczenie.[/QUOTE]

No wlasnie, pewnie trzeba pilnie jechać do okulisty...ale nie ma za co :(

Link to comment
Share on other sites

Cudny banerek!!!
A ja mam pytanie i prośbę.
Czy ktoś pomógłby nam w transporcie Leosia do okulisty, opiekunka nie ma auta, a oko wymaga interwencji, zrobiło się zamglone i pies słabo na nie widzi, więc koniecznie trzeba to pokazać okuliście!!!

Chodzi o trasport w Warszawie z Bemowa na Mokotów i z powrotem...

POMOCY!!! WARSZAWIACY!!
może byc po swietach...


PS Jak wkleić bannerek???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']otwórz sobie w jednym oknie edycje podpisu a w drugim tego posta gdzie jest banerek i przeciągnij - powinien wkleić sie podlinkowany do podpisu.

Piękny chłopak na banerku :)[/QUOTE]



O patrz a ja tego sposobu nie znałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Cudny banerek!!!
A ja mam pytanie i prośbę.
Czy ktoś pomógłby nam w transporcie Leosia do okulisty, opiekunka nie ma auta, a oko wymaga interwencji, zrobiło się zamglone i pies słabo na nie widzi, więc koniecznie trzeba to pokazać okuliście!!!

Chodzi o trasport w Warszawie z Bemowa na Mokotów i z powrotem...

POMOCY!!! WARSZAWIACY!!
może byc po swietach...[/QUOTE]

Ja co prawda jestem 30 km od Warszawy, ale jeśli żaden Warszawiak się nie zgłosi, dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...