Jump to content
Dogomania

Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)


Maciek777

Recommended Posts

piszecie jakby umarły... :roll:

Więc oficjalnie napiszę dla wszytkich, którzy jeszcze nie wiedzą: Maja i Corso są w Ośrodku dla Zwierząt Domowych 'Cortez' w Bystrojowicach pod opieką Fundacji Happy Garden.

Jak ktoś ma ochotę to może śledzić dalej losy tych psiaków, one nie wyleciały w kosmos a wszystko co się dzieje z naszymi psami jest opisywane tutaj
[URL]https://www.facebook.com/pages/Fundacja-na-rzecz-ratowania-bezdomnych-zwierząt-Happy-Garden-Tarnobrzeg/167703753243772[/URL]

A jak się zaaklimatyzowały napisze Basia w niedzielę, bo teraz właśnie jest na wsi z całą gromadką :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o przesłanie na nasz adres książeczek psiaków :)


A z takich spostrzeżeń od Basi na dziś to: Maja bardzo wesoły piesek, biegała zadowolona ze wszystkimi, nie było problemów z zapoznaniem się. Corso zupełnie nie agresywny na dzień dzisiejszy do innych psów. Zapoznał się z Felusiem, Fafikiem, Majkim, Skoczkiem oraz szczeniaczkami, które same poszły się z nim zapoznać przez kratki kojca :) . Przebywa w obecności psów, które mieszkają obok w kojcu i też nie wykazuje agresji także wszelkie zapoznania również przeszły pomyślnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']mnie tez jest przykro:( Maciek, zostaniesz z nami?[/QUOTE]
I mnie bo już ich więcej nie zobaczę:shake:
Pewnie, że tu zostanę:)

[quote name='Paulina_mickey']piszecie jakby umarły... :roll: [/QUOTE]
Widzisz jak się wszyscy przywiązaliśmy do nich:)

[quote name='Paulina_mickey']A jak się zaaklimatyzowały napisze Basia w niedzielę, bo teraz właśnie jest na wsi z całą gromadką :)[/QUOTE]
W takim razie czekamy... Najlepiej też na fotki:)

[quote name='Paulina_mickey']Bardzo proszę o przesłanie na nasz adres książeczek psiaków :) [/QUOTE]
Książeczki zostały wydane Panu, który przyjechał po psiaki.

[quote name='Paulina_mickey']A z takich spostrzeżeń od Basi na dziś to: Maja bardzo wesoły piesek, biegała zadowolona ze wszystkimi, nie było problemów z zapoznaniem się. Corso zupełnie nie agresywny na dzień dzisiejszy do innych psów. Zapoznał się z Felusiem, Fafikiem, Majkim, Skoczkiem oraz szczeniaczkami, które same poszły się z nim zapoznać przez kratki kojca :) . Przebywa w obecności psów, które mieszkają obok w kojcu i też nie wykazuje agresji także wszelkie zapoznania również przeszły pomyślnie.[/QUOTE]
A to dopiero:) Jak stąd wyjeżdżał to był wystraszony. Pewnie mu nie przeszło jeszcze więc to dobra okazja do zapoznawania, ale uważajcie na niego jak już się zaaklimatyzuje;)
Choć u nas niedawno z innym dość dominującym samcem Zekkim dogadał się przez siatkę bez problemu.

[quote name='gosiaczek1984']Czuję teraz jak to nastąpiło,że zamalo zrobiłam,żeby znaleźć mu dom,trzeba było znaleźć deklarację na ta różnicę do dopłaty,ale teraz to sobie mogę,nie myślałam,że to już czas kiedy po nie przyjadą,dla mnie to jest jakaś porażka,kurde nie mogę się pozbierać[/QUOTE]
Nie przejmuj się. Zrobiłaś bardzo wiele. Będzie dobrze - cały czas czekają na nowe domy:)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

Corsiak już się zaaklimatyzował w swoim boksie :D Poznaje resztę stada, ale to już Basia dokładniej opisze z kim się dogaduje a z kim mniej :)


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/129688-Martuchny"][B]Martuchny[/B][/URL] on właściwie był ostatnimi czasy pod naszą opieką wirtualną, teraz zmieniła się ona tylko na realną i mam nadzieje, że to że psiaki się przeprowadziły nie sprawi, że wszyscy wspierający odejdą, bo oczywiście domków szukamy nadal tylko lokalizacja się zmieniła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Corsiak już się zaaklimatyzował w swoim boksie :D Poznaje resztę stada, ale to już Basia dokładniej opisze z kim się dogaduje a z kim mniej :)


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/129688-Martuchny"][B]Martuchny[/B][/URL] on właściwie był ostatnimi czasy pod naszą opieką wirtualną, teraz zmieniła się ona tylko na realną i mam nadzieje, że to że psiaki się przeprowadziły nie sprawi, że wszyscy wspierający odejdą, bo oczywiście domków szukamy nadal tylko lokalizacja się zmieniła :)[/QUOTE]
Super, że są informacje na bieżąco:)

Link to comment
Share on other sites

Jak przeczytałam komentarze, to tak to wygląda jakbyśmy z psów robili smalec:angryy: katowali, bili i nie wiadomo co jeszcze.
Maja to przytulanka i żaden tam stres ją nie zjadł, wręcz przeciwnie zadowolona, wesolutka, zapoznała się z wieloma psiakami.
Corso bardzo przyjacielski, przytulaśny, reaguje agresywnie na inne psy przy jedzeniu. Psy uległe nie "rusza", psy rozkrzyczane nie są jego ulubieńcami i reaguje dośc mocno.
Informacje będa na profilu fundacji FB.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 4 years later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...