Jump to content
Dogomania

Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(


caryca26

Recommended Posts

Dokładnie tak zrelacjonowała to pani. Od tamtej choroby czuł się dobrze , miał apetyt i był radosnym psem.

A potem chwila i po wszystkim.

Położył się i nie wstał.

Byłam świadkiem takiej samej sytuacji z owczarkiem niemieckim na osiedlu rodziców.

Po prostu serce stanęła.

Wiek po prostu.

Smutne i trudne do pogodzenia ale nieuniknione.

Każdy kiedyś odejdzie i najważniejsze by nie chorować na końcu. Co by nie mówić, Sidnejowi się to udało. Ale i tak wielka szkoda bo był młody duchem.

Link to comment
Share on other sites

Weszła wpłata od ag2709 50 zł , której nie mogłam wysłać pw z widomością o odejściu Sidneja z powodu zapchanej skrzynki.

Przekazuję tę kwotę na rzecz Bazyla :

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/113595-bazyl-dlaczego-jestem-złynie-wiem-czemu-gryzę-jest-u-behawiorysty-brak-deklary/

 

Mam nadzieję , że wejdzie niebawem na dogo i odczyta wieści na wątku.

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam dzisiaj smutne wiesci o Sidneju. bardzo przykro, wysłałam za pażdziernik dla psiaka, niech będzie oczywiście dla Bazyla. przekazuję oczywiście swoje deklaracje dla niego.

 

Dziękuję kochana . Dzięki Tobie i innym cioteczkom Sidnej odszedł szczęśliwy. Super , że i Bazyl może przebywać w miejscu gdzie czuje się jak u siebie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

tak się właśnie zastanowiłam dlaczego Ciociu  bazarek tylko dla Bazylka robiłaś , już wiem dlaczego

 

jakie to wszystko smutne, tak bardzo mi przykro 

beksa_V6_orig.gif

Sidnejku kochany spij spokojnie 

Smutne bardzo. Zwierzaki zbyt szybko odchodzą. Ale najważniejsze , że mogliśmy mu pomóc godnie przeżyć jesień zycia .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...