Jump to content
Dogomania

Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(


caryca26

Recommended Posts

Informuję poświątecznie,że mój wniosek złożony w Skarpecie imTalcott (mój banerek) został rozpatrzony pozytywnie i Sidnejowi przyznano pomoc w kwocie 120 zł :)  A swoją drogą zachęcam do pomocy i działanie w Skarpecie-popatrzcie ile psiaków staruszków już tam otrzymało pomoc :)

 

Wspaniała wiadomość :) Dziękuję ślicznie :) Napewno zajrzę do skarpety .

Link to comment
Share on other sites

Weszło 120 zł ze Skarpety Talcott .

Ślicznie dziękuję Skarpecie za pomoc i wujaszkowi Nikus za polecenie Sidnejka :)

 

Weszło też 50 zł od Czarna Kafka - deklaracja za 01/2015 + świąteczny prezencik :)

Dzięki wielkie kochana :)

 

Pragnęłabym od stycznia zostać deklarowiczem skarpety w kwocie 10 zł na m-c.

Link to comment
Share on other sites

Weszło 120 zł ze Skarpety Talcott .

Ślicznie dziękuję Skarpecie za pomoc i wujaszkowi Nikus za polecenie Sidnejka :)

 

........................................

 

Pragnęłabym od stycznia zostać deklarowiczem skarpety w kwocie 10 zł na m-c.

Fajnie,że kasiorka już u skarbnika Sidnejka :)  A co do deklaracji na Skarpetę to wpisz to na jej wątku :)  jej skabniczka na pewno się do Ciebie odezwie :)

Innych też zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

jak sie chlopak czuje?

Dobrze :) Prawie normalnie, choć widać, że coś jest nie tak. Jednak to bez porównania do tego co było w pierwszych dniach :)

Od Świąt (do jutra) sobie pomieszkuje ze swoją niedoszłą towarzyszką w nowym domu. Prywatną sunią Maszą. Jak wspominałem latem - pani zostawiła u nas swoją sunię, a później chciała adoptować Sidneja z którym Masza mieszkała w boksie, ale nie mogła się na to zdecydować ze względu na brak warunków :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...