Jump to content
Dogomania

Szczeniaczki z Debowej sfory


AnetaW

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No i co ?
Dwa tygodnie minęły... Masz już szczeniorka u siebie?
Koniecznie zdaj relację jak i co!

Ja czekam na chłopczyka od Iowy i Botisa.
Jak jestem w sklepie albo zamawiam coś w sklepie internetowym dla psów czy kotów to zawsze jakąś zabawkę z myślą o "nowym" do koszyka dorzucam. Niezły stosik się już uzbierał, póki co bawi się nimi mój Baskilek, bo Sara to już za poważna;) . Cały czas tylko odrobinę martwię się o to czy się chłopaki bez zgrzytów dogadają, Baskil to ciapa ale czasem jest zazdrośnikiem, na wiosnę będzie kastrowany więc o dziewczyny konkurować nie będą :evil_lol: a z resztą jakoś damy radę!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O! Widzę, że przypadkiem wątek założyłam...;)

Margo jakie masz spotkanie na myśli ? Samego rodzeństwa, czy dzieciaków z rodzicami i "dziadkami" :eviltong: ?
Ale i tak jestem za. Jakby co to zapraszam do siebie, od Wawy niedaleko a okolica śliczna...
"Mój" (od jutra już oficjalnie :multi: ) Ali będzie się kilka razy w tygodniu spotykał ze swoją siostrą April "na koniach" i April będzie do nas przyjeżdżała na szkolenie i w odwiedziny.

A ja będę miała małe przedszkole przez kilka dni, dopóki dwie tymczasowe suńki nie pójdą do nowego domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnetaW']Margo jakie masz spotkanie na myśli ? Samego rodzeństwa, czy dzieciaków z rodzicami i "dziadkami" :eviltong: ?[/quote]

Dziadkowie zostaja w domu, ale tatus bedzie. Trzeba zmobilizowac Iowe i mozemy robic spotkanie szczesliwej rodzinki - tatusia, mamusi i dzieciaczkow (choc ich czesci)... ;)
A reszta Burych? Bedzie goscinnie... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Maj się coś za szybko skończył i z majówki nici, ale chyba przy okazji warszawskiej wystawy się spotkamy? I chwila, żeby parę słów zamienić jakaś też mam nadzieję, że się znajdzie. My co prawda zgłoszeni ale to czy Alutek zadebiutuje czy nie będzie wiadomo dopiero w sobotę.
Takiego pechowca to ja jeszcze nie miałam...:diabloti: :shake:

Iowa będzie, szkoda, że Botiska nie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...