Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Neiven

Jamnik krótkowłosy standard (rod.) do adopcji - PILNE

Recommended Posts

Nowego dobrego domu szuka jamnik krótkowłosy standard,
[B]TOBI z Gorajskiej Kniei [/B]
(NIMIK Corroborree Kurinagai x RITA z Damasławka)
maść ruda, pies, ur. 26.05.2007

Ma metrykę (nie wyrobiono mu rodowodu).
Nazywa się Mufku i szuka nowego domu z powodu śmierci właścicielki.
Uwielbia dzieci.
Pies przebywa teraz w Luboniu koło Poznania woj. wielkopolskie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 697 666 833
[COLOR="red"][B]Pilne!!![/B][/COLOR]
Info o miocie: [url]http://www.brzdac-jamniki.pl/podstrony%20PL/galeria/szczenieta/kaziu07.html[/url]

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2804/zdj25c42599cie0036.jpg[/IMG]
[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3944/zdj25c42599cie0035.jpg[/IMG]
[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4278/zdj25c42599cie0050.jpg[/IMG] Edited by Neiven

Dajcie fotki psiaczka KONIECZNIE!!! - wstawimy Go na stronę adopcyjną jamników, może wśród kochających tę rasę znajdziemy - choć na początek DT....
Napisz Neiven coś więcej o psiaczku, o Jego charakterze i zaletach.... bo jak wiadomo, jamnisie mają tylko i wyłącznie zalety:):):)

[quote name='Sarunia-Niunia']Przystojny chłopak z Mufka!!!
A jaki jest Jego stosunek do innych psów, kotów? Wiadomo coś???
Napisz w ogóle coś więcej o NIM, proszę![/QUOTE]

hehehehe :)

Jestem po rozmowie z obecna panią Mufka. Taką od serducha, sobie trochę pogadałyśmy. Powiem tak - Mufik musi iść do domu znajacego rasę. Jest fajny, miły, ale ma problemy najprawdopodbniej wynikające z faktu że jako pupilkowi swojej niestety nie żyjącej Pani wolno mu było ciut za dużo. To raz, a dwa psiak ewidentnie tęskni. Jest rozbity. Trzeba się liczyć z tym że może dziabnąć. No cóż Harutek yunony w znacznie gorszym stanie psychicznym był. Ale trafił do osoby znającej jamniory.

Psiak spokojnie może czekać na nowy dom w obecnym domku. Dom musi się znaleźć bo sytuacja Ludzi zwyczajnie przerosła. Mają swojego psa który sie teraz chowa po kątach. Istnieje szansa, że jamniś za 2 tygodnie trafi do domu jamniczego pod Warszawę. Z przyczyn niezależnych będzie to jasne za około 2 tygodnie. Nie ma sensu, aby psiak zmieniał teraz miejsce po to by za chwile znowu. Bo wycofa sie do reszty. Jest bezpieczny. W emocjach się różne rzeczy gada. A emocje ma każdy człowiek z odrobiną empatii. Edited by Isadora7

[quote name='Sarunia-Niunia']Ech, zawalił się świat rozpieszczanemu Jedynakowi..... Szkoda Maluszka......[/QUOTE]

No właśnie zawalił mu się Świat. Ponadto on wiedział już wcześniej że Świat się wali, doskonale wiedział, że Pani bardzo chora. Psy mają instynkt który my ludzie zatraciliśmy w etapie nabierania (podobno) rozumu i ewolucji na homo sapiens. Wiem z autopsji jak pies, szczególnie jamnik zachowuje gdy w domu jest chora osoba. Wiem że pies wie wcześniej - tylko nie potrafi powiedzieć - kiedy ta Kochana Osoba odejdzie. Przerabiałam. Jemu biedakowi zawalił się cały Świat i musi trafić do wspaniałego, wyrozumiałego, znającego rasę domku.

Tak dla przykładu moja TYMCZASOWICZKA Ganga jest u mnie 2 lata. Niby nabrała pewności, ale jak np biorę ją na wizytę przedadopcyjną to potem 3 dni nie ma psa tak przeżywa, ona nadal uznaje żeę prowadzę ją aby oddać. I jak zaobserwowałam po takiej trzydniówce nastepuje fala zniszczeń. Ostatnio zrobiła mi z pudełka od butów 10 000 miniaturowych pudełek czy raczej puzle z 10000 kawałków. Nie było mnie w domu ok pół godziny. Psy bardzo przeżywają rozstanie. Edited by Isadora7

Chyba nawet nie mieści się nam w głowach co przeżywają te biedne oddane nam i kochające nas bezgranicznie i bezwarunkowo stworzonka.....
Biedny Mufuś - musi trafić do najlepszego i wyrozumiałego domku, żeby mógł odbudować się psychicznie i zaufać na nowo....