Jump to content
Dogomania

Maleńka Zetka już ma kogo kochać:) Zamieszkała w Zamościu


Tola

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havanka']Tolu najważniejsze napisałaś !!!!!!! Jednak bardzo jestem ciekawa; dokąd pojechała sunia, jak znalazła domek, czy będzie jedynaczką, czy w domu są dzieci, czy nowa rodzinka Zetki jest psiolubna, czy Zetka chętnie pojechała do nowego domku, czy będzie szansa na zdjęcia i czy już tęsknisz za nią?[/QUOTE]
O kurcze! Też bym chciała znać odpowiedź na te pytania!
Zetko wszystkiego najlepszego w nowym domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tolu najważniejsze napisałaś !!!!!!! Jednak bardzo jestem ciekawa; dokąd pojechała sunia, jak znalazła domek, czy będzie jedynaczką, czy w domu są dzieci, czy nowa rodzinka Zetki jest psiolubna, czy Zetka chętnie pojechała do nowego domku, czy będzie szansa na zdjęcia i czy już tęsknisz za nią?[/QUOTE]

Kochani - przepraszam, ze wczoraj nie napisalam, ale za duzo wrazen jak na jeden dzien, musialam sie z tym przespac:cool3:
:multi:Zetka będzie moją sąsiadką; zamieszkała tuz obok mnie u emerytowanej nauczycielki.
Jak wychylę się trochę bardziej z balkonu to widzę, jak Zetka wychodzi na spacerek:cool3:
Pani straciła 3 lata temu psa staruszka no i obiecała wtedy, ze juz nigdy...
Ale jakis czas potem w domu pojawił sie kot, a teraz Zetka:lol:
Pani prowadzi aktywny tryb życia - niedługo ma zamiar uczyc Zetkę jazdy w koszyku rowerowym.
Myslę, ze to dobry wybór - Zetka jest cichutka, spokojna i taki dom dostała.
Oczywiscie będą zdjęcia, informacje.
Sterylka dopiero po świetach i i oczywiscie poproszę tutaj o trzymanie kciuków.

Domek znalazł się dzięki sąsiedzkiej pomocy:cool3: Mamy piękną trasę spacerową nad rzeką; spotykają sie tutaj codziennie wszyscy własciciele psów.
No i wszyscy przejęli się losem Zetki.
A wczoraj jedna ze znajomych zadzwoniła, ze jej sasiadka szuka małej suczki.
Bylismy z wizyta na kawce no i takim sposobem Zetka ma dom.
Oczywiscie ze juz tesknię za sunią, nie nadaję się na DT.
Mialam krótko doła; wiedzą o tym wszyscy, do których pisałam i marudziłam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tolu, może powinnaś po kolei brać psiaki na tymczas:cool3:? Jak to ktoś napisał na dogo; nic nie dzieje się bez przyczyny...
Każde uratowane życie cieszy ogromnie !!!
Myślę, że teraz będziesz sie często wychylała przez ten balkon:evil_lol:.

Powodzenia sunieczko w nowym domu !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tolu, może powinnaś po kolei brać psiaki na tymczas:cool3:? Jak to ktoś napisał na dogo; nic nie dzieje się bez przyczyny...
Każde uratowane życie cieszy ogromnie !!!
Myślę, że teraz będziesz sie często wychylała przez ten balkon:evil_lol:.

Powodzenia sunieczko w nowym domu !!![/QUOTE]
Nie mówię, ze nigdy więcej:cool3:
Najbardziej szczęsliwa z adopcji jest moja Zula - jest znowu jedynym krasnalem w domu:p

Link to comment
Share on other sites

No i super :) Wiem coś o tym wydawaniu tymczasów do ds, tragedia, dlatego mam tyle swoich psów :/ Z każdym następnym jest troche lepiej ale i tak cięzko, staram sie o tym nie mysleć. Pierwsza moja tymczasowiczka, zamojska Roxi, oj działo się, podsłuchiwałam pod drzwiami sąsiadów czy na nia nie krzyczą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']No i super :) Wiem coś o tym wydawaniu tymczasów do ds, tragedia, dlatego mam tyle swoich psów :/ Z każdym następnym jest troche lepiej ale i tak cięzko, staram sie o tym nie mysleć. Pierwsza moja tymczasowiczka, zamojska Roxi, oj działo się,[B] podsłuchiwałam pod drzwiami sąsiadów czy na nia nie krzyczą [/B]:)[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam ze znajomą, która wskazała mi domek dla Zetki, a która jest teraz sąsiadką suni - nowa pani już zakochana:loveu:
A wczoraj TZ widział Zetkę na spacerku - ogonek w górze, no i sunia nie piszczała juz jak odchodził...
Imię [B]Zetka [/B]pozostało:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Wczoraj rozmawiałam ze znajomą, która wskazała mi domek dla Zetki, a która jest teraz sąsiadką suni - nowa pani już zakochana:loveu:
A wczoraj TZ widział Zetkę na spacerku - ogonek w górze, no i sunia nie piszczała juz jak odchodził...
Imię [B]Zetka [/B]pozostało:loveu:[/QUOTE]
Udało się Zetce wygrać szczęśliwy los na loterii !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Ale Ci zazdroszczę!;) Tolu, jeżeli możesz, zrób kilka fotek dla nas, plizzzzzzz![/QUOTE]

Oczywiscie pójdę z aparatem:cool3:
Zetka podobno juz nie załatwia się w domu, z kotem przyjazn.
Tylko trochę poszczekuje przy drzwiach, jak słyszy czyjes kroki na klatce.
Ale pani uczy ją zasad i jest zachwycona mądroscią suni:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Dzisiejsza wizyta u Zetki odwołana z powodu adopcji Zei, trochę nam to zajęło czasu.
Ale nic straconego, Zetkę mam tuz, tuż:cool3:[/QUOTE]
Co się odwlecze to nie uciecze. Najważniejsze, ze wszystko u niej jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Co się odwlecze to nie uciecze. Najważniejsze, ze wszystko u niej jest dobrze.[/QUOTE]

Nawet bardzo dobrze:lol:
Wczoraj wieczorem spotkała się na spacerze z moimi dziewczynami.
Probowała bawic sie z Tolką, która przywitała ją machaniem ogonka.
Zulka nie była zbyt zadowolona:cool3:
Zazdrośc Zulki jest wyraznie większa od niej samej:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W piątek sterylizacja Zetki - trzymajcie kciuki!
A teraz zdjęcia, które zniknęły
[IMG]http://img543.imageshack.us/edit_preview.php?l=img543/5751/p1110379o.jpg&action=rotate[/IMG]

[IMG]http://img829.imageshack.us/edit_preview.php?l=img829/2530/p1110380a.jpg&action=rotate[/IMG]
[IMG]http://img543.imageshack.us/edit_preview.php?l=img543/5320/p1110382o.jpg&action=rotate[/IMG]

[IMG]http://img38.imageshack.us/edit_preview.php?l=img38/9546/p1110383l.jpg&action=rotate[/IMG]

[IMG]http://img813.imageshack.us/edit_preview.php?l=img813/695/p1110384.jpg&action=rotate[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...