Jump to content
Dogomania

Megaflex bayer opinie


WEIMAR

Recommended Posts

[quote name='a_niusia']to w takim razie 2,5 ml arthroflexu profilaktycznie i bez kombinacji.[/QUOTE]
jakoś do Bayer'a mam większe zaufanie niż do ScanVet'u; to raz
w proszku stężenia substancji aktywnych są większe niż w syropie gdzie niemal całość stanowi woda; to dwa
600 g za 109 złotych przy dużych stężeniach - Megaflex (bo proszek), wydaje mi się atrakcyjniejszą ceną niż 150 złotych za 500 ml wody z dodatkami - Arthroflex; to trzy

Link to comment
Share on other sites

no to dawaj megaflex. twoj pies, twoj wybor.

ja daje starszej suce cetylM i mlodszej, ktora ma idealne stawy arthroflex w dawce profilaktycznej.

skoro chcesz to dawac, masz do tego zaufanie, to po co pytasz-dawaj.

ja tam nie mam zbyt dobrego zdania o takich "cudownych proszkach" i stosuje to, co jest sprawdzone i polecone przez bardzo dobrego ortopede.

Link to comment
Share on other sites

pytam, żeby poznać opinie innych użytkowników
kto pyta nie błądzi po to jest to forum, żeby się wymieniać informacjami
arthroflex zawiera siarczan glukozaminy i chondroityny w czystej,laboratoryjnie syntetyzowanej, chemicznej postaci(jeśli się mylę proszę o korektę), przez co wywołuje u niektórych psów podrażnienia żołądka (patrz opinie o arthroflexie)
a megaflex zawiera tylko naturalne składniki gdzie źródłem ww. substancji jest proszek z małż nowozelandzkich, które oprócz glukozaminy/chondroityny zwierają jeszcze inne substancje prozdrowotne

Link to comment
Share on other sites

ja czekam na dostawę dużych opakowań suplementów firmy Lunderland
mają tam czystą mączkę z małży nowozelandzkich (źródło naturalnej glukozminy) oraz czystą mączkę z diabelskiego pazura (o działaniu przeciwzapalnym)

można je dostać w ekozwierzak.pl
obecnie są dostępne małe opakowania, ale z moim psem to mało ekonomicznie wychodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']skład fajny.ja swojemu dysplastykowi podaję arthro ha(glukozamina,chondroityna ,kw.hialuronowy).podaję już 3 lata.jest w tabl.cenowo-taniej niz w/w proszek bayer'a.podaje się tylko 2 tabl[/QUOTE]

w megaflex'ie są też składniki przeciwbólowe i przeciwzapalne: diabelski pazur i kora z wierzby (kwas salicylowy)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Chciałbym poznać nowe opinie o produkcie. Piszcie, z chęcią poczytam, bo muszę zamienić Arthroflex na coś innego, bo chyba mój pies nie toleruje go tak jak to napisał WEIMAR
[quote name='WEIMAR']arthroflex zawiera siarczan glukozaminy i chondroityny w czystej,laboratoryjnie syntetyzowanej, chemicznej postaci(jeśli się mylę proszę o korektę), przez co wywołuje u niektórych psów podrażnienia żołądka[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...