Jump to content
Dogomania

ADOPTOWANY !!! Karat - siódmy rok w schronisku :( Bydgoszcz


????

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chodzi o filmik to... już się tłumaczę, a raczej wyjaśniam :)
Generalnie mamy bardzo mało materiałów. Przejrzę jeszcze wszystko co mam i może uda się jeszcze coś tylko dograć do całości i już.
Byłabym naprawdę wdzięczna wszystkim osobom, które prześlą mi materiały- filmiki, zdjęcia.
Ja nie pojawię się w schronisku jakoś w najbliższym czasie, tak samo jak Magda, więc same nie mamy możliwości.

Jeżeli ma ktoś pytania/prośby odnośnie tego filmiku proszę o kontakt mailowy, ponieważ sama bardzo rzadko bywam na dogomanii: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć co Karat by zrobil po dogonieniu kota:roll: raczej staramy się unikać spotkań Karata z kotami.
nic nie zrobił kici Pani, która kiedyś go adoptowała bo kot cały czas siedział na drzewie i nie chciał zejść a Karat czekał na niego pod drzewem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe a to Ci Karacisko :)
Hm była tutaj na dogo taka psinka, Tinka - podobno kochała koty ale jak pojechała do swojego stałego domu, gdzie panstwo prowadzili Dt dla kociaków okazało się, że wcale nie jest tak przyjaźnie nastawiona do kociaków i zyć im niedawała. Teraz już jest ok, moje psy tez kotów nie lubiały ale sie przyzywczaiły do domowego kociaka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...