Jump to content
Dogomania

Canon z łódzkiego schronu odszedł za TM, w swoim domu u swojej kochanej Neris [*]


katya

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Neris']ALe te ostrza to się wymienia dlatego że trzeba dokupywać różne długości itp zapewne. Myślę że damy radę... może znajdę więcej przepisywania albo jakieś tłumaczenie wpadnie...[/quote]

Ok, to podaj mi swoje imie, nazwisko i adres na PM...zebym miala gdzie to wyslac...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']A skąd można maszynkę do strzyżenia skombinować??? Może ktoś ma jakiś pomysł?
Trzeba z Canona cudo zrobić i szybko do nowego domu zawieźć!!![/QUOTE]




Poszukajcie na Mapa DOGO. Na pewno sa tam tez dogomaniacy z maszynkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']a nie możecie kupić zwykłej maszynki na straganie u rosjan ,kosztuje grosze(może nie jest najlepsza ale na kilka razy starczy)[/quote]

Wlasnie o to chodzi ze to nie ma byc na kilka razy... To musi byc dobra maszynka, bo Neris chce jej uzywac potem w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']A może to dlatego że jest jakieś tam ostrze do chirurgicznego golenia? Ja widziałam jak golili mi suczki do operacji, to na łyso wychodzi... Kurczę, nie znam się a Ola wraca dopiero we wtorek.[/quote]

A mozna by bylo zadzwonic do tej Oli?

Sorki, ale ja jestem "ciemna" w dziedzinie golarek....

Mam w domu dwa kudlacze, ale one sa obcinane u fryzjera dla psow i nie mam w domu zadnej golarki (no...oprocz golarek mojego chłopa). I szczerze mowiac, nigdy sie tym nie interesowalam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

cioteczki zadzwoniłam do salonu dla psów i bardzo miły pan powiedział że najlepszą maszynką jest [B]OSTER typ golden a5 [/B]tylko 2 biegowa


[IMG]http://www.sewing.pl/images/oster/A5.jpg[/IMG] Dwubiegowa Maszynka Do Strzyżenia Oster A5

Dane techniczne:
[LIST]
[*]Silnik:[B]45 W[/B]
[*]Prędkość: podwójna[/LIST]Jest to w pełni profesjonalna dwubiegowa silnikowa maszynka do strzyżenia psów, kotów i innych zwierząt. Posiada zastosowanie w pielęgnacji zwierząt i w weterynarii.
W zestawie znajdują się: maszynka,
olej,
smar,
szczoteczka do oczyszczania ostrza.
Maszynka pracuje z wymiennymi ostrzami o wymiarach od 0.1 mm do 9.5mm. W celu uzyskania strzyżenia włosów o większej długości stosuje się nakładki od 2 do 32mm. Maszynka posiada bardzo sprawny system chłodzenia silnika co pozwala na ciągłą jej pracę bez przegrzewania się. Łatwe do demontażu filtry powietrza sprawiają, że oczyszczenie ich nie stwarza użytkownikowi żadnych problemów. Maszynka posiada specjalny zatrzask, który dodatkowo stabilizuje ostrze w uchwycie i zapobiega wybijaniu się go na boki podczas pracy. Maszynka sprzedawana jest bez ostrzy. Maszynka posiada 12 miesięcy gwarancji.

Cena:[B] [COLOR=green]560 zł[/COLOR][/B] (brutto)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...