Jump to content
Dogomania

Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)


ang

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ang']doprawdy Roszpunka, nie chcę się nawet domyślać, co mają oznaczać te rozdziawione mordki emotikonków w odpowiedzi na mojego focha:mad:[/QUOTE]


Wybacz... Wyrażają one głęboki szok dla stanu mojej (nie)wiedzy na temat daty uzyskania praw miejskich przez malowniczą Małogoszcz:oops:

A i jeszcze jedna informacja: prawa miejskie Kielce uzyskały przed 1295 rokiem.

No.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Wybacz... Wyrażają one głęboki szok dla stanu mojej (nie)wiedzy na temat daty uzyskania praw miejskich przez [B]malowniczą Małogoszcz[/B]:oops:

No.[/QUOTE]
otóż jeśli chodzi o ścisłość to jest [B]ten[/B] Małogoszcz:eviltong: wiem, że wszyscy mówią "do Małogoszczy" a to źle :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']otóż jeśli chodzi o ścisłość to jest [B]ten[/B] Małogoszcz:eviltong: wiem, że wszyscy mówią "do Małogoszczy" a to źle :roll:[/QUOTE]

Przepraszam [B]Tego Małogoszcza [/B]:modla::modla::modla: Obiecuję od dziś mówić poprawnie.

Ile to się człowiek na dogo może dowiedzieć :shock:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Przepraszam [B]Tego Małogoszcza [/B]:modla::modla::modla: Obiecuję od dziś mówić poprawnie.

Ile to się człowiek na dogo może dowiedzieć :shock:[/QUOTE]
ale mam nadzieję Roszpunka, że Ty jesteś z tych co się lubią poprzekomarzać:) bo ja to niestety taka zaczepna czasem jestem;)

Link to comment
Share on other sites

To jest ewidentnie skye terrier. Oceniłyście ja 2 3 lata, ale według mnie moze mieć wiecej. Po skye terrierach nie znac wieku, a ponadto w ostatnich latach w legalnych miotach w Polsce w ostatnich trzech miotach nie było jasnych skye terrierów, a i chyba pseudo (było kilka ze skye terrierami) też sobie odpusciły tę rasę ze względu na brak zbytu.
Pamietajcie, że skye terrier jest generalnie, z natury, nieufny wobec obcych !!!
Nie strzyżcie jej tak, lepiej odczekać, aż stanie sie ufniejsza i wtedy ją rozczesać, ale trzeba pamietać, że futro musi być lekko nawilżone. I nie żadne szczotki tylko grzebień z długimi metalowymi zębami, aby siegały aż do skóry. Żadne plastiki, bo się włos elektryzuje i nic z tego nie wynika. Dredy nie wycinać, tylko rozcinać wzdłuć i potem rozczesywać. Od 15 lat mam skye terriery, to wiem, jak czesać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mag.da']Dzięki za zaproszenie :)
Żeby nie przychodzić z pustymi rękami, to proszę uprzejmie ;):


[URL="http://img21.imageshack.us/i/95566777.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7594/95566777.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
Na tym zdjęciu widać, jaka twarz piękna:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...