Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga,zapraszam.Obiecuje,ze Cie nie zjem,a takze przynajmniej dwa razy dziennie odczepie Twoje kajdanki od sciany i wyprowadze z piwnicy,abys mogla skorzystac z ubikacji...Jednym slowem bedziesz miala jak w czterogwiazdkowym hotelu...
Zas w kwestii herbatek to sie nie martw,przy okazji odwiedzin najemy sie do syta...


:gent:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']ehhh jak ja bym chciała pojechać... tylko musze jakoś mame przekonać że ja nie mam tylko 14 lat ale Aż 14 lat.... ona mnie wciąż jak dziecko traktuje :([/quote]


Niemartw sie ja bede z Synem i corką syn ma 18 lat ;) .Zaopiekuje sie tobą.

Link to comment
Share on other sites

Ja na zlot jechalam jak ukonczylam 18 lat, ale rodzice i tak sie bali :evil_lol: jednak wiedzieli ze znam niektore osoby wiec nie mieli nic przeciwko, tylko cały czas tata powtarzał "jak bedzie sie cos dziac, lub nie bedzie Ci sie podobac to dzwon przyjade" hihihi :evil_lol: napewno uda wam się jakos przekonac rodzicow ;)

Bigosowa, jesli pojade to kupie koszulke, jesli nie to byc moze tez ;) tylko jak juz bedziesz cos wiedziec podaj koszty ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy pani Agga byłąby zainteresowana porozmawiać później z moją kochaną mamusią o zlocie?
właśnie z nią rozmawiałam i ona powiedziała że jestem niepełnoletnia i nie pojade. Ja jej na to że tam bedzie duzo pelnoletnich osób a ona z chamskim tonem do mnie "a znasz te osoby? bo ja nie"[/QUOTE]

[B][COLOR="DarkGreen"]Ja ci dam PANI:evil_lol: Jak trzeba będzie to porozmawiam z mama. Mama Asiulki dała sie przekonać.

Kochani co z tą datą, który termin mam wpisać.
Czy Payook zdecydował już czy będzie organizatorem czy nie?
Druga sprawa jesli nie zechce zostac organizatorem to czy będzie ktoś chcętny? Jeśli nie to z tego co widze dwa domki będa. Tak więc dwie osoby z poszczególnych domków będa sami muslieli zarezerwować domki na date którą wybierzemy. Ktoś pamieta z poprzedniego zlotu kiedy były rezerwowane domki?
Bigos co do koszulek napisałam ci priv. Ja jestem chętna na koszulkę. Jak już będziesz wiedział co i jak daj znac. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

QUOTE]Czy pani Agga byłąby zainteresowana porozmawiać później z moją kochaną mamusią o zlocie?
właśnie z nią rozmawiałam i ona powiedziała że jestem niepełnoletnia i nie pojade. Ja jej na to że tam bedzie duzo pelnoletnich osób a ona z chamskim tonem do mnie "a znasz te osoby? bo ja nie"[/quote]
[B][COLOR=darkgreen]Ja ci dam PANI:evil_lol: Jak trzeba będzie to porozmawiam z mama. Mama Asiulki dała sie przekonać.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Kochani co z tą datą, który termin mam wpisać.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Czy Payook zdecydował już czy będzie organizatorem czy nie? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Druga sprawa jesli nie zechce zostac organizatorem to czy będzie ktoś chcętny? Jeśli nie to z tego co widze dwa domki będa. Tak więc dwie osoby z poszczególnych domków będa sami muslieli zarezerwować domki na date którą wybierzemy. Ktoś pamieta z poprzedniego zlotu kiedy były rezerwowane domki? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Bigos co do koszulek napisałam ci priv. Ja jestem chętna na koszulkę. Jak już będziesz wiedział co i jak daj znac. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']
[SIZE=4][B]Acha i deklaruję się poprowadzić sprawę koszulek, ale czy sa na nie w tym roku wogóle jacyś chętni?[/B][/SIZE]

[B][SIZE=4]Kochani, robimy koszulki na zlot 2007?[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Wypowidźcie się proszę:cool1:[/SIZE][/B][/quote]

Ja też jestem chętna na taką koszulkę. :cool3:
To super pamiątka będzie z takiego zlotu. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]bigos ja myśle, że projekt z zeszłego roku jest dobry.
To co kochani zdecydujcie co do daty ---> 11-15.08 lub 15-19.08
Z tego co widze 11-15.08 bardziej pasuje?[/COLOR][/B][/quote]
;) spoko mi pasuje jesli wezme koszulke to dla mnie rozmiar domyslny:)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][COLOR=darkgreen][B]bigosku prawda, że ciebie tez dopisać???[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][COLOR=darkgreen][B]xxl dopisac cię?[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][COLOR=darkgreen][B]Kochani przeczytałam jeszcze raz cały temat i wychodzi mi termin od 11-15.08. Tak tez zapisuje na pierwszej stronie.[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][COLOR=darkgreen][B]kochani patrze na liste i wyszło mi narazie coś takiego:[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][B]domek nr 1[/B][/INDENT][INDENT][COLOR=orange][B]Kara + osoba[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][COLOR=orange][B]Efra[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][COLOR=orange][B]asia_pie[/B][/COLOR][/INDENT][INDENT][COLOR=orange][B]myszol i Diana jr[/B][/COLOR][/INDENT]

[INDENT][B][COLOR=black]domek nr 2[/COLOR][COLOR=black] (całość)[/COLOR][/B][/INDENT][INDENT][B][COLOR=darkorange]Lavinia[/COLOR][/B][/INDENT][INDENT][B][COLOR=#ff8c00]Maupa[/COLOR][/B][/INDENT][INDENT][B][COLOR=#ff8c00]+ 4 osoby[/COLOR][/B][/INDENT]

[INDENT][B][COLOR=black]domek nr 3[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff8c00]vikkir[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]nadzieja [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]dobermania[/COLOR][/B]

(wolne jeszcze 3 miejsca)
[/INDENT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Agga ja wezme domek napewno gdy wszystko bedzie jasne,ze nie bylo takich przypalow jak w tamtym roku;) I dlatego tez sadze,ze odrazu kazdy za swoj domek powinien zaplacic calosc,a nie zaliczki ktorzy ludzie daja badz nie;) Jak sie uzbierze kase to wtedy rezerowac domki dla organizatora byloby bezpieczniej i dla osob mieszkajacych w domku;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...