Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[B]ELO!!!

po 1 prosze o poprawienie nicku na pierwszej stronie pisze sie PaYooK nie Payyok...

po 2 Dianka kazdy tylko lubi krytykowac (mentalnosc polakow) przyznaje sie nie zabralem uszykowanej listy na zlot moj blad...

po 3 Agga skoro liste bedziesz miec to sie moze podejmiesz organizacji??

pozdro

[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaYooK']


[INDENT][B]po 1 prosze o poprawienie nicku na pierwszej stronie pisze sie PaYooK nie Payyok...[/B][/INDENT]


[INDENT][B]po 3 Agga skoro liste bedziesz miec to sie moze podejmiesz organizacji??[/B][/INDENT][INDENT][B]pozdro[/B][/INDENT][/quote]


[INDENT][B][COLOR=darkgreen]Bledy zdazaja się każdemu. Powtarzam KAZDEMU![/COLOR][/B][/INDENT][INDENT][B][COLOR=darkgreen]Nie dziękuje organizacji sie nie podejmuje. Liste zrobiłam tylko dla ułatwienia, zeby pózniej nie trzeba było czytac wszystkich stron.[/COLOR][/B][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]ELO!!![/B]

[B]po 1 prosze o poprawienie nicku na pierwszej stronie pisze sie PaYooK nie Payyok...[/B]

[B]po 2 Dianka kazdy tylko lubi krytykowac (mentalnosc polakow) przyznaje sie nie zabralem uszykowanej listy na zlot moj blad...[/B]

[B]po 3 Agga skoro liste bedziesz miec to sie moze podejmiesz organizacji??[/B]

[B]pozdro[/B]

[/quote]

Jeśli krytyka ma podstawy to nie czuję się z tym źle. Podjąłeś się organizacji to musisz się z tym liczyć - norma. Ja się nie podejmuję bo nie wiem co będę robić za tydzień a co dopiero za pare mięsiecy.
Może po prostu lepiej wziąść sobie do serca takie motto " jak coś robisz to rób to dobrze";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no i widac że nie czytasz;P jade do norwegii do pracy... a grać i oprowadzac po jaskiniach bedzie ktoś inny... i gdy przeczytasz wątek dokladniej to sie dowiesz kto;D hehe;) moze tez sie ta osoba skusi na nocleg na stoku??:D[/quote]
Na jakim stoku? :shocked!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']A kiedy, to chyba jeszcze nie wiadomo? Bo na 1 stronie nie pisze. A trzeba się zpisywać? Czy można wpaść tylko na 1 dzień? Bo mam w sumie nie daleko:)[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Myślę że okolice 15 sierpnia to dobry termin i rzeczywiście jest w tym czasie dzień wolny:D:D:D[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]A zapisywać się nie trzeba chyba że spać się będzie w domku bo w tegu trzba rezerwacje zrobić i można wpaść na 1 dzień nasz zlot to nie zamkniety obóz:evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Tam nie ma dni lepszych i gorszych przez cały zlot każdy robi co chce, są wspólne wycieczki, było w zeszłym roku ogniskoa tak to wszyscy są gdzies rozproszeni, chodzą na spacerki z swoimi psiurami:D[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]W zeszłym roku były nawet nocne przechadzki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...