Jump to content
Dogomania

Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???


Tweety

Recommended Posts

Biedny mały tygrysek mógłby tymczasowo zamieszkac u mnie. Wprawdzie zaoferowałam dziewczynom z Lodzi tymczas dla kota ale one sie nie odezwały a na miau czytałam, ze tymczasy aż sie pchają. Mam tylko maly problem - transport. Jesli ktoś przywiózłby Tygrysia do Wawy to tymczas jest od dziś. Mam u siebie 3 psy, ale one nie ruszaja kotów. Jesli oczywiscie tygrys nie zlapuję ich, bo psy są małe.
Pozdrawiam Aga
508089603

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gamoń']Biedny mały tygrysek mógłby tymczasowo zamieszkac u mnie. Wprawdzie zaoferowałam dziewczynom z Lodzi tymczas dla kota ale one sie nie odezwały a na miau czytałam, ze tymczasy aż sie pchają. Mam tylko maly problem - transport. Jesli ktoś przywiózłby Tygrysia do Wawy to tymczas jest od dziś. Mam u siebie 3 psy, ale one nie ruszaja kotów. Jesli oczywiscie tygrys nie zlapuję ich, bo psy są małe.
Pozdrawiam Aga
508089603[/quote]

lejesz miód na moje serce :loveu: :multi: . Zaraz spróbuje się skontaktować z dziewczynami odpowiedzialnymi za tego cudownego kota w kreski :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Och Tygrysku, myślałam że Ty dawno grzejesz futerko w domku:( Znam Tygrynia osobiście. Poznałam go w lecznicy, gdzie przebywały Kotki, którym ratowałam życie. Wtedy poznałam Ewę ( Mamucika). Widziałam jak Ona troskliwie o Niego walczy, a On oddaje co ma, miłość. Jak On się tulił, jak pragnął by tak zostało...
Tygryniu, musi w Końcu się udać. Musisz doczekać radośći! Trzymam kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...