Jump to content
Dogomania

XXIX PWPS Jarosław, 10-11 marzec 2007r.


Em-ka

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

looo matko mam nadzieje ze takich bledow we wlasciwym katalogu nie bedzie :shake: :shake:
sznaucery namieszane okropnie !! wogole nie sa poukladane - ta sama rasa pojawia sie kilka razy, jednego sredniaka wypatrzylam w miniaturach ...

moj synek bedzie walczyl na tej wystawie o skonczenie Championatu wiec musze zaciskac kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Na formularzu informacyjnym o wystawie był nr komórki do organizatora. Niestety formularz został zdjęty ze strony www oddziału. Czy ktoś go posiada i może mi podać, bo w katalogu przedwystawowym mój pies jest w innej klasie niż go zgłaszałem.

Link to comment
Share on other sites

A ja chyba napisałam w zeszłorocznym wątku :lol: - no to przeklejam tutaj :)

Mam pytanko? Czy komuś udało się może dodzwonić do oddziału Przemyśl?? Ja dzwoniłam w ubiegły wtorek całe dwie godziny i niestety niss :shake: cały czas zajęte :-(
Nie mogłam nawet potwierdzić zgłoszenia - mamy już zapłacone, ale nadal nie mamy potwierdzenia przyjęcia na wystawę w Jarosławiu (dziś chciałam wysłać fax'em dodatkowo dowód wpłaty, ale fax też tam "nie żyje" :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochani pomocy:placz::placz::placz::placz::placz:

Auto mamy na warsztacie i nie zdążą go zrobić:-( kto jedzie z okolic np. Katowic (my z Tychów) i może zabrać jedną osobę z dwoma szetlandami???:modla::modla::modla: psiaki spokojne:loveu: Oczywiście dokładam sie do paliwa:cool3:

Pociągi o dziwnych godzinach jadą, jestem w kropce:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...