Jump to content
Dogomania

FANTA - agilitowy mix


Fantowa

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']MM to dobra firma :) Ale po co ci szorki? One są dla psów, które pracują w zaprzęgu lub uprawiają BJ... czyli intensywnie pracują, ciągnąc coś... inaczej pies z nich się wydostaje bez problemu ;)[/QUOTE]
Ostatnio zastanawiam się nad bikejoringiem lub canicrossem ;)
Bez przesady, wiem co czego służą takie szelki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fantowa']Ostatnio zastanawiam się nad bikejoringiem lub canicrossem ;)
Bez przesady, wiem co czego służą takie szelki :evil_lol:[/QUOTE]

Aaaa... chyba że :P Bo zastanawiałam się po co agilitowcu sledy :lol: Ja dzisiaj nie myślę :eviltong: CC jest fajny, prosty i przyjemny - wiem to z autopsji :P

Kiedy doczekamy się nowych fotek albo filmików? ^^

Link to comment
Share on other sites

Hmmm :lol:
W niedzielę mamy pokazy agility, może ktoś zrobi fotki. A jak nie, to 30.06-1.07 zawody agility - zdjęcia(mam nadzieję, że filmiki również, tutaj uśmiech w stronę [B]Kasi Melowej[/B]:loveu:) będą na pewno.
No i powinnyśmy mieć filmik ze strefówek u [B]Goldog[/B], bo w czasie zawodów się u niej "nocleguję" :loveu:
Hmm, no a potem wybieramy się na 2 dni treningowe, następnie obóz z psem Wandrus, turnus fortowy, zawody, drugi turnus fortowy, zawody i koniec wakacji :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shera9']Podrzuć linki psów do adopcji,może się zdecyduje na 3 psa wymagania:szczeniak albo półroczny suczka wrażliwa,ale nie za bardzo,zdolna :)[/QUOTE]
"Ale nie za bardzo zdolna"? :-o
Psa nikomu wybierała nie będę, bo to ma być Twoja decyzja.
Najlepiej wybierz się do schronu, albo na dogo szukaj.

[quote name='Molowe']a [B]Fantowa[/B] to kącik ogłoszeń prowadzi ? Oo sama sobie poszukaj w dziale adopcji :)[/QUOTE]
Racja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shera9']Nie,że masz mi wybierać,tylko coś podrzucić;p[/QUOTE]
Nie mam na to czasu i nic sugerować nie chcę, bo Cię nie znam, nie znam Twoich warunków, jakie możesz zapełnić psu, zachowań Twoich dwóch psów także nie znam.
[quote name='patusiove']Patrzymy tutaj. :)
Klaudia, FOTKI PROSZĘ! :)[/QUOTE]
Wczoraj dałam filmik :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']0:30 - zagubiona Klaudia :evil_lol:
Kurde, muszę kiedyś wziąć udział w tuneliadzie. Musi to być fajne doświadczenie :)[/QUOTE]
Hahahaha po kilku przeszkodach zaczęło mi się niesamowicie kręcić w głowie, ale warto, warto!
Hahaha w tym samym czasie na drugim ringu był jumping open z samych hopek, bo tuneli zabrakło - to dopiero masakra :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']Hahahaha po kilku przeszkodach zaczęło mi się niesamowicie kręcić w głowie, ale warto, warto!
Hahaha w tym samym czasie na drugim ringu był jumping open z samych hopek, bo tuneli zabrakło - to dopiero masakra :D[/QUOTE]
Łoło, to też musi być czad! Nie wiesz czy są jakieś filmiki z tego? Bo chętnie bym sobie popaczyła :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Łoło, to też musi być czad! Nie wiesz czy są jakieś filmiki z tego? Bo chętnie bym sobie popaczyła :D[/QUOTE]
Nie wiem, nawet się nie rozglądałam - ale torek był hardcorowy, bo o ile masz czas na ogarnięcie, gdy pies jest w tunelu, łatwiej zmianę zrobić, to na jumpingu z samych hopek - hmm :evil_lol:
[quote name='Ada_Mirra']Hahaha ladnie to tak zabrac wszystkie tunele hahaha super! :D[/QUOTE]
Hahaha nie ja zabrałam :evil_lol:
[quote name='shera9']czadzior;p[/QUOTE]
Tak trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...