Jump to content
Dogomania

FANTA - agilitowy mix


Fantowa

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Hmmmm, 26-27 maja? :-D [/QUOTE]
tak :loveu::loveu::loveu:
Fanter i strefy... czy to się przypadkiem nie wyklucza? :evil_lol:
Super, że macie już treningi. A ja się pochwalę, że Mela robi już slalom prawie cały po prostej :cool3: I wgl. teraz się świetnie trenuje, bo ciepło jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Klaudia, a ty nie miałaś problemu z Fantą, że właśnie wbiegając rozpędzona na palisade przeskakiwała strefe ? Bo moje niby Medium, a ta pierwszą strefe idealnie przeskakuje i nie wiem zbytnio jak to wypracować, bo przecież, nie będe go ciągle zatrzymywać.. :D[/QUOTE]
Na palisadę, to nie, zawsze trafiałysmy na bardzo ostry kąt i dotyka. Odnośnie kładki, to kieeedyś, szczególnie na OZP jej się zdarzało nie zaliczać, teraz juz z tym problemu nie ma, chyba samo się wyleczyło XD
[quote name='Kasia&Mela']tak :loveu::loveu::loveu:
Fanter i strefy... czy to się przypadkiem nie wyklucza? :evil_lol:
Super, że macie już treningi. A ja się pochwalę, że Mela robi już slalom prawie cały po prostej :cool3: I wgl. teraz się świetnie trenuje, bo ciepło jest.[/QUOTE]
Też się dziwię, że jej te strefy tak łatwo przyszły! No a ja czekam na filmik z Meliczkowego slalomu i mam nadzieję, że nauczyłaś się już ogarniać border-Melmela!
Akurat za tydzień nie mamy treningu, regularnie zaczynamy od kwietnia ^^
[quote name='sator_k_']Ciepło, a nie za gorąco i to jest super w wiośnie![/QUOTE]
Dokładnie! Choć jak w lecie mamy taką temperaturę, co teraz, to narzekamy, że ZA ZIMNO... Na wiosnę chodzimy w krótkim rękawku, przy takiej samej temperaturze w lecie zakładamy bluzę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Właśnie zakupiłam piłkę, na którą (pierwszy raz) będę psa nakręcać jak na dysk., Ona tego niby nie potrzebuje, ale może jednak :)[/QUOTE]
Kurczę, pominęłam Cię w multicytacie.
Dlaczego nie potrzebuje piłki???

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No a ja czekam na filmik z Meliczkowego slalomu i mam nadzieję, że nauczyłaś się już ogarniać border-Melmela![/QUOTE]
Ach, staram się :-D Teraz nigdy nie wiem jak Mela będzie biegać - często (np. po dłuższej przerwie) jest tak nakręcona że zamienia się w border-Melmela, ale równie często biega przeciętnie, z radością ale wolniej (w porównaniu z border-Melmelem). I muszę na każdy tor przygotować sobie i nauczyć się dwóch opcji. W zależności od tego jak będzie biegł pies. Muszę w trakcie biegania podejmować decyzje - zmiana przed czy wysyłanie, jak jej co pokazać, jak do niej mówić itd. Jak jest mega nakręcona to muszę czasem ciszej mówić, żeby się tak nie jarała. A jak chcę ją bardziej zmotywować to ciągle głośno nawijam. Ostatnio na slalomie bez przerwy głośno ją chwaliłam itd. i skakałam w miejscu, i piszczałam, i wiwatowałam, i ogólnie robiłam z siebie głupka. Tak przyspieszyła, że omg :smile: Zaciesz bezcenny :loveu: Filmik może będzie jak slalom będzie cały po prostej już tak idealnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Na zabawke. Ale po zimie troche trudniej ja nakrecic. Ale ja beznadziejnie tlumacze -,-[/QUOTE]
Zabawka, czy piłka - prawie ejdno i to samo ^^ W sumie piłka jest zabawką, jakby się nad tym zastanowić...
[quote name='Asiaczek']Noooo, jestem pod wrażeniem:)
pzdr.[/QUOTE]
Dziękujemy:loveu:
[quote name='Kasia&Mela']Fantowa - poświęciłam się dla ciebie, odkurzyłam kamerę, nakręciłam co nieco, wstawiłam na yt. Slalom jeszcze nie po prostej, no ale jakiś zawsze - [URL]http://youtu.be/wrGh5oONJgI[/URL] :cool3:[/QUOTE]
Teraz dopiero zobaczyłam - REWELKA! Ejj, a czy Melmel z tego nakręcenia nie próbuje już na 1 łapę robić? :loveu: Bo tak patrzę i się nie dopatrzę, mój komp zacina strasznie :shake:

Tak w ogóle, to od poniedziałku zaczynamy [B][I]systematyczne[/I][/B] treningi agility.
Bardzo możliwe, że będę przymierzała się do zakupu slalomu z Breski - cenowo strasznie drogo, no ale chcę, chcę bardzo, może Fantera uda się jeszcze bardziej nakręcić na slalom.
A weekend miałyśmy frisbowy, FANTA SKACZE PRZEZ PLECY :crazyeye: Tylko jeszcze muszę się nauczyć dysk wyrzucać odpowiednio.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info!
Fajny, tylko nie podoba mi się u dołu, tzn. wolę slalom, gdy tyczki wkładam w takie jakby dziurki:
[url]http://www.google.pl/imgres?q=slalom+agility&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=585&tbm=isch&tbnid=xLfr2jzGRnhU0M:&imgrefurl=http://en.wikipedia.org/wiki/File:Border_collie_weave_poles.jpg&docid=5hP8Vjl5ILwCgM&imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Border_collie_weave_poles.jpg&w=1840&h=2723&ei=GgZyT_L2F8vV4QTtj7nHDw&zoom=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']
Tak w ogóle, to od poniedziałku zaczynamy [B][I]systematyczne[/I][/B] treningi agility.
Bardzo możliwe, że będę przymierzała się do zakupu slalomu z Breski - cenowo strasznie drogo, no ale chcę, chcę bardzo, może Fantera uda się jeszcze bardziej nakręcić na slalom.
A weekend miałyśmy frisbowy, FANTA SKACZE PRZEZ PLECY :crazyeye: Tylko jeszcze muszę się nauczyć dysk wyrzucać odpowiednio.:razz:[/QUOTE]
Zaczynasz systematyczne treningi, a kiedy i gdzie będziesz mogła sprawdzic nabyte umiejętności?
Skok przez plecy, nonono - gratulacje:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;18911237]'Klon' Basty ma galerię! :multi:
Super, cieszę się, że będę mogła oglądać Fantę na bieżąco, bo jest fantastyczna :loveu:
Będę na pewno zaglądać do Was ;)[/QUOTE]
Ooooo, zaraz lecę obczajać fotki!
[quote name='patusiove']Ojojojoj, Ty to Klaudia masz wymagania. :D
Systematyczne treningi, czyli? :D[/QUOTE]
Maam, 250zł różnicy chyba jakoś wyjdzie, a jak już płacę dużo, to chcę, żeby zgodne z moimi wymaganiami było.
Systematyczne, czyli 2x w tygodniu o stałych porach + co jakiś czas treningi weekendowe.
[quote name='Asiaczek']Zaczynasz systematyczne treningi, a kiedy i gdzie będziesz mogła sprawdzic nabyte umiejętności?
Skok przez plecy, nonono - gratulacje:)

pzdr.[/QUOTE]
Najprawdopodobniej na kolejnych zawodach agility, najbliższe mamy w kwietniu. ;)
Jak Pani będzie na CACIBIE w Łodzi, to w czasie wystawy będą tam właśnie zawody agility, na które planuję pojechać :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, super!
Planuje byc na tej wystawie, więc prosze tylko o przypomnienie u mnie w Galerii, OK?

Pzdr.[/QUOTE]

OK, jak tylko znajdę transport i się załapię na miejsce(bo niekiedy po 20 minutach od uruchomienia zapisów miejsc nie ma), to dam znać ;)
Ale jestem dobrej myśli!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Teraz dopiero zobaczyłam - REWELKA! Ejj, a czy Melmel z tego nakręcenia nie próbuje już na 1 łapę robić? :loveu:[/QUOTE]
Ach, nie wiem, możliwe że tak :evil_lol: To dlatego, że ten slalom się strasznie wygina i po jednym melowym przebiegu robi się "V". Jak biegamy w klubie na porządnym slalomie to normalnie biega, chyba nie na 1 łapę. Ale szczerze mówiąc nie zwracam na to aż tak dużej uwagi :smile:
[QUOTE]Tak w ogóle, to od poniedziałku zaczynamy [B][I]systematyczne[/I][/B] treningi agility.[/QUOTE] super :loveu:! Jak już będziesz miała ten porządny slalom, to cię chętnie odwiedzę z Melą :cool3: Gratuluję skoku przez plecy, Melmel też się nauczył ;) Tylko ona jest jednofunkcyjna - albo skacze i nie łapie piłki, albo łapie piłkę i na mnie wpada. No i ja też mogłabym lepiej rzucać... muszę nad sobą popracować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...